STANADYNE

STANADYNE

Początki korporacji Stanadyne datują się na drugą połowę XIX wieku, gdy w amerykańskim mieście Hartford działalność rozpoczęła fabryka śrub. Na początku XX wieku zakład podjął współpracę z ówczesnymi producentami automobili, a w 1951 roku, po latach pracy nad coraz bardziej złożonymi komponentami pojazdów, wprowadził na rynek innowacyjną pompę wtryskową do silników diesla. Wynalazek zyskał niesłychaną popularność, co przyczyniło się do zmiany profilu przedsiębiorstwa. Obecnie korporacja specjalizuje się w wyrobie komponentów układów paliwowych dla szeregu wiodących producentów pojazdów komercyjnych i rolniczych, a także na potrzeby niezależnego rynku części zamiennych. Jej wyroby powstają w sześciu zakładach produkcyjnych w USA, Azji i Europie.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1876
Strona www (świat): http://www.stanadyne.com/
Katalog producenta: http://www.stanadyne.com/view.php?id=24

Produkty STANADYNE w ofercie Sklep Inter Cars

Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki STANADYNE

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.