SWAG

Swag - Rozrządy, łańcuchy, prowadnice i napinacze

Niemiecka firma SWAG założona w 1954 roku wyspecjalizowała się w dostawie części samochodowych na potrzeby niezależnego rynku komponentów zamiennych. Ponad pół wieku doświadczenia w branży motoryzacyjnej i staranny dobór partnerów sprawiły, że elementy oznaczone charakterystycznym logo tej marki odznaczają się wysoką trwałością i bardzo korzystnym stosunkiem jakości do ceny. Asortyment firmy jest niezwykle szeroki – oferowane przez nią części mechaniczne i eksploatacyjne przeznaczone są dla pojazdów produkcji azjatyckiej, amerykańskiej oraz europejskiej.

Wśród ponad 16000 referencji w katalogu SWAG znajdują się między innymi elementy układu hamulcowego i napędowego, komponenty zawieszenia pojazdu i silnika oraz części elektryczne.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1954
Strona www (polska): http://www.swag.de/en/language/polski.html
Strona www (świat): http://www.swag.de/
Katalog producenta: http://www.swag.de/en/service/downloads.html
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki SWAG

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.