TEAMEC

Teamec - Kompresory klimatyzacji i pompy wtryskowe

Firma TEAMEC została utworzona w 1957 roku przez specjalistę w dziedzinie napraw samochodowych układów elektrycznych, Hermana van Rompaey. W ramach rozwoju swojej firmy, w 1966 roku van Rompaey powołał do życia nowy dział zajmujący się układami wtryskowymi do silników Diesla. Pod koniec lat siedemdziesiątych do oferty doszły układy wtrysku paliwa silników benzynowych oraz systemy ogrzewania. Od 1985 roku firma zajmuje się także odbudową alternatorów i rozruszników samochodowych. W styczniu 2005 roku firma otrzymała certyfikat jakości ISO 9001-2008.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL

Produkty TEAMEC w ofercie Sklep Inter Cars

Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki TEAMEC

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.