THERMOTEC

Chłodnice klimatyzacji i pompy wody, nagrzewnice i inne - Thermotec

Thermotec to kompleksowa oferta części zamiennych z zakresu układu chłodzenia i klimatyzacji przeznaczona do samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych produkcji europejskiej, azjatyckiej i amerykańskiej. Produkty Thermotec są objęte szczegółową kontrolą jakości. Fabryki działają na podstawie rygorystycznych standardów jakościowych, które spełniają warunki zawarte w normach ISO 9001 oraz ISO TS 16949. Zgodnie z polityką jakości wszelkie normy oraz standardy są systematycznie kontrolowane na wielu etapach począwszy od badań dostarczanych materiałów, poprzez kontrolę poszczególnych etapów produkcji, a skończywszy na kontroli próbek gotowych wyrobów przed dopuszczeniem do sprzedaży.

Thermotec oferuje bardzo szeroką gamę chłodnic silnika i pomp cieczy chłodzącej do wielu modeli pojazdów poruszających się po europejskich drogach. Ofertę części uzupełniają intercoolery, wentylatory, śmigła wentylatora, sprzęgła wiskotyczne, korki chłodnic i zbiorniczków, zbiorniczki wyrównawcze oraz nagrzewnice. Wśród części układu klimatyzacji znajdują się chłodnice, parowniki, osuszacze oraz pełen asortyment części związanych z kompresorami klimatyzacji.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Strona www (polska): http://thermotec-autoparts.com/?lang=PL
Strona www (świat): http://www.thermotec-autoparts.com/

Najnowsze opinie o akcesoriach i częściach samochodowych THERMOTEC

Ocena: (4) dobra!
Jakość (4) 4
Trwałość (4) 4
Cena (5) 5
Satysfakcja (5) 5

Fajna jakość, szybka dostawa. Wszystkie otwory montażowe i wodne pasują i mimo, że jest wykonana z innego materiału niż oryginał to stosunek ceny do jakości jest doskonały. Polecam.

Zobacz wszystkie opinie o produktach THERMOTEC

Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki THERMOTEC

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.