THERMOTEC

Chłodnice klimatyzacji i pompy wody, nagrzewnice i inne - Thermotec

Thermotec – produkty najwyższej klasy 

Niezależnie od tego, jakim samochodem się poruszasz, w ofercie tego producenta znajdziesz coś dla siebie. W portfolio tej firmy są części przeznaczone zarówno do samochodów osobowych, ciężarówek, pojazdów komercyjnych, jak i innych rodzajów pojazdów mechanicznych. 

Thermotec to producent chłodnic klimatyzacji, pomp wody, nagrzewnic i innych urządzeń dla przemysłu motoryzacyjnego. W tej kategorii znajdziesz między innymi takie produkty jak: układy klimatyzacji, wentylacji, chłodzenia, przewody intercoolerów, pompy wody, sprzęgła kompresorów, chłodnice klimatyzacji, chłodnice wody i inne. 

Produkty marki Thermotec pozwolą zaspokoić potrzeby nie tylko kierowców, ale też warsztatów czy menadżerów flot samochodowych. Wszystko to w jakości, która nie ustępuje produktom fabrycznie montowanym w samochodach. 

W branży motoryzacyjnej panują wysokie wymagania jakościowe. Żeby produkować chętnie wybierane produkty, trzeba dążyć do spełnienia oczekiwań odbiorców. Tym bardziej, jeśli marka chce uchodzić za producenta, który ma w swojej ofercie części nieodbiegające jakością od tych fabrycznych. Produkty Thermotec takie właśnie są. 

Thermotec – wybierz certyfikowaną jakość 

Oferowane elementy spełniają wysokie standardy, a ich jakość potwierdzona jest poprzez odpowiednie certyfikaty. Każda część dostępna na rynku UE musi spełniać określone wymagania. Nie inaczej jest w przypadku części klimatyzacji samochodowych dostarczanych przez to przedsiębiorstwo. 

Aby części samochodowe były wysokiej jakości, ich produkcja musi opierać się nie tylko na podstawie sprawdzonych projektów i najnowszych rozwiązań technologicznych. Ważne jest także spełnianie odpowiednich norm i standardów. Produkty marki Thermotec powstają w fabrykach, gdzie kontrole jakości są na każdym etapie produkcyjnym.  

Oprócz wdrażania najwyższych standardów jakości oraz wprowadzania sprawdzonych, wewnętrznych procesów, fabryki tej firmy posiadają także certyfikaty potwierdzające spełnianie międzynarodowych standardów. Jest to zgodność z normami ISO 9001 oraz ISO TS 16949. 

Jako kierowca wiesz, że silnik to najważniejszy element każdego samochodu. To tam powstaje energia, dzięki której samochód się porusza. Jednak w tym czasie rozgrzewa się on do bardzo wysokiej temperatury, która może grozić przegrzaniem i uszkodzeniem silnika. 

Aby temu zapobiec, w silnikach montuje się tak zwaną chłodnicę. Ma ona sprawić, że nie dojdzie do przegrzania silnika. Dlatego tak ważne jest, aby była wydajna i cechowała się długą żywotnością bez uszczerbku dla funkcjonalności. Takie właśnie są produkty od Thermotec.  

Zadbaj o swój samochód, wybierz produkty Thermotec 

Koniecznie sprawdź produkty marki Thermotec. Są one poddawane rygorystycznym testom, ponadto powstają w certyfikowanych fabrykach, na liniach produkcyjnych opartych o precyzyjną kontrolę jakości. Dzięki temu są tak chętnie wybierane przez szerokie grono użytkowników. 

Kupują je nie tylko kierowcy, którzy sami mają odpowiednie narzędzia i potrafią naprawić silnik. Decydują się na nie także warsztaty, które stale montują je w samochodach swoich klientów. Thermotec dostarcza też swoje części do wielu firm transportowych i związanych z logistyką, które mają własne zaplecze warsztatowe. 

Wysokiej jakości chłodnice i części do nich, to niejedyne produkty, jakie mogą znaleźć się w Twoim samochodzie. Producent oferuje również różnego rodzaju przewody do tłoczenia cieczy chłodzących i inne elementy układu chłodniczego. To właśnie w tych kategoriach przez lata wyspecjalizował się Thermotec. Ich flagowymi produktami są parowniki, osuszacze, kompresory, czyli wszystkie najważniejsze elementy układu klimatyzacji. 

Jak wiesz, klimatyzacja to mocno eksploatowana część samochodu. Dlatego tak ważne jest, aby, w każdej chwili móc zakupić i z pomocą mechanika wymienić jej poszczególne elementy. Dzięki takim producentom jak Thermotec jest to możliwe. Łatwy dostęp i wysoka klasa części samochodowych pozwoli Ci zatroszczyć się o samochód w najwyższym stopniu. 

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Strona www (świat): http://www.thermotec-autoparts.com/

Najnowsze opinie o akcesoriach i częściach samochodowych THERMOTEC

Ocena: (4) dobra!

Niezweryfikowana opinia

Jakość (4) 4
Trwałość (4) 4
Cena (5) 5
Satysfakcja (5) 5

Fajna jakość, szybka dostawa. Wszystkie otwory montażowe i wodne pasują i mimo, że jest wykonana z innego materiału niż oryginał to stosunek ceny do jakości jest doskonały. Polecam.

Zobacz wszystkie opinie o produktach THERMOTEC