Tom-Par - Skrobaczki do szyb, szczotki do odśnieżania i inne

Założona w 1987 roku polska firma Tom-Par jest jednym z największych krajowych producentów akcesoriów motoryzacyjnych. Przedsiębiorstwo zawdzięcza swój dynamiczny rozwój wysokiej jakości wyrabianych przez siebie praktycznych artykułów myjących – szczotek, skrobaczek, gąbek oraz różnego rodzaju irch do suszenia i polerowania lakieru oraz szyb. Wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej umożliwia dostosowanie oferty do zmieniających się z czasem potrzeb klientów, a nowoczesne zaplecze technologiczne i dbałość o wygląd oraz wykończenie wszystkich produktów sprawiają, że bogaty asortyment samochodowych akcesoriów czyszczących firmy Tom-Par cieszy się nieustającym zainteresowaniem nabywców.

Kraj pochodzenia / siedziby: Polska
Rok założenia firmy: 1987
Strona www (polska): http://www.tom-par.com.pl/
Strona www (świat): http://www.tom-par.com.pl/en/
Katalog producenta: http://www.tom-par.com.pl/produkty.html
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki Tom-par

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.