Informacje o marce TOPTUL

Narzędzia marki TOPTUL produkowane są od 1994 roku przez firmę Rotar Machinery Industrial Co., która wchodzi w skład założonej w 1981 roku azjatyckiej ROTAR GROUP. Wieloletnie doświadczenie grupy ROTAR w wytwarzaniu urządzeń do produkcji i wykańczania narzędzi sprawiło, że w jej asortymencie od początku znalazły się wyłącznie starannie zaprojektowane i wykonane produkty z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej, chromowo-molibdenowej oraz innych nowoczesnych stopów narzędziowych.

Obecnie katalog marki TOPTUL obejmuje ponad 3000 pozycji – są to narzędzia ręczne każdego typu czyli wkrętaki, klucze płaskie, płasko-oczkowe, nasadki oraz akcesoria do nasadek czyli grzechotki, redukcje itp. Narzędzia te dostępne są w wielu rozmiarach więc najbardziej wymagający klient znajdzie to czego dokładnie szuka.

Na ofertę narzędzi TOPTUL składają się również wózki narzędziowe z wyposażeniem w bardzo atrakcyjnych konfiguracjach co pozwala zadowolić każdego klienta oraz narzędzia pneumatyczne. Firma duży nacisk kładzie na jakość swoich produktów, które są pieczołowicie sprawdzane pod każdym kątem w warunkach laboratoryjnych. Sieć sprzedaży obejmuje ponad 168 krajów dzięki czemu marka TOPTUL jest znana na każdym kontynencie. Wyłącznym dystrybutorem produktów marki TOPTUL na polskim rynku jest firma INTERCARS. Z zachowaniem rozsądnej ceny w stosunku do wysokiej jakości produkty TOPTUL stanowią ciekawą ofertę dla każdego warsztatu.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1994
Strona www (polska): http://www.toptul.pl/
Strona www (świat): http://www.toptul.com/
Katalog producenta: http://www.toptul.com/style/frame/templates11/product.asp?lang=2&customer_id=2179&name_id=92173&content_set=color_4

Najnowsze opinie o produktach TOPTUL

Ocena: (4) dobra!
Jakość (5) 5
Trwałość (None) None
Cena (4) 4
Satysfakcja (5) 5

Kupiłem ten zestaw, bo potrzebowałem solidnych nasadek do rozmiaru 19 mm. Cena była dobra, bo była promocja dnia. Bardzo solidne i świetnie zapakowane narzędzia. Szkoda, że normalna cena jest kosmiczna.

Ocena: (3) dostateczna!
Jakość (4) 4
Trwałość (4) 4
Cena (3) 3
Satysfakcja (4) 4

Bardzo dobre narzędzia, jestem z nich zadowolony, nie są to jakiejś kiepskiej jakości narzędzia, wręcz przeciwnie. Zawsze mam je w samochodzie, przydały się nie raz i nie mam zastrzeżeń. Przemek

Zobacz wszystkie opinie o produktach TOPTUL

Produkty TOPTUL w ofercie Sklep Inter Cars

Najczęściej kupowane produkty TOPTUL

Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki TOPTUL

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.