TRICLO

Triclo - Wahacze, obudowy rozrządu i inne

Założona w 1947 roku w Barcelonie firma Triclo od początku swojego istnienia zajmuje się wyrobem samochodowych części zamiennych. Oferta przedsiębiorstwa jest bardzo szeroka – obejmuje obecnie zarówno części zawieszenia, jak i elementy układów napędowych, paliwowych, zasilania i chłodzenia. Dynamiczna ekspansja na hiszpańskim rynku spowodowała konieczność rozbudowy zaplecza produkcyjnego; w 1975 roku przeniesiono je do nowo otwartej fabryki, która do dziś wytwarza produkty tej marki. Inwestycje w nowoczesne technologie oraz stała dbałość o utrzymanie wysokiego poziomu sprawiły, że skrupulatnie testowane wyroby firmy Triclo od lat 90. cieszą się powodzeniem także na rynkach międzynarodowych. W asortymencie firmy Triclo znajdują się między innymi wahacze do samochodów wielu marek, cechujące się znaczną trwałością dzięki zastosowaniu w ich produkcji materiałów wysokiej jakości.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1947
Strona www (świat): http://www.triclo.es/
Katalog producenta: http://www.triclo.es/catalogos.php
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki TRICLO

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.