TRW
TRW

TRW - części samochodowe

TRW Automotive – szeroka gama części zamiennych

Marka TRW Automotive powstała w 1958 roku, w wyniku połączenia dwóch przedsiębiorstw – Thompson Products i Ramo-Wooldridge. W branży motoryzacyjnej wyróżnia się ona produkcją wysokiej jakości aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa, a także szerokiej gamy części zamiennych. Firma działa na terenie 26 krajów, w których posiada 200 placówek i jest rozpoznawalna na całym świecie.

TRW Automotive to marka znana również w Polsce, gdzie powstają pasy bezpieczeństwa, moduły poduszek powietrznych, układy wspomagania hamulców czy też przekładnie kierownicze. 

Produkty marki TRW Automotive mają szerokie zastosowanie w warsztatach mechanicznych, a także podczas produkcji wielu modeli aut znanych marek. Pojawiają się w wyposażeniu samochodów Fiat, Toyota, Chrysler Group czy też Nissan. Łączy je wysoka jakość wykonania, a także innowacyjny design, który marka stosuje w swoich produktach. 

W swojej ofercie producent TRW Automotive ma zarówno tradycyjne rozwiązania, jak i te bardziej nowoczesne, które z pewnością będą pasować np. do aktualnych standardów samochodów sportowych. 

Projektowane produkty TRW Automotive, takie jak układy hamulcowe, bazują na oryginalnych podzespołach.

Doceń przetestowane i sprawdzone części od TRW Automotive

To, co wyróżnia produkty od TRW Automotive jest z pewnością związane z licznymi badaniami i testami dotyczącymi skuteczności. Przeprowadzone zostały m.in. badania klocków hamulcowych TRW Electric Blue, mające na celu sprawdzenie, czy część ta może łączyć cichą pracę z bezpieczeństwem i komfortem podróży. Niezawodność i wysoki standard komponentów potwierdzają liczne badania i testy oprogramowania zaakceptowanego przez producentów OEM. 

Części tej marki gwarantują najwyższą wydajność i bezpieczeństwo. Bez wątpienia przekłada się to na spokój i komfort jazdy wszystkich kierowców. Firma wciąż rozwija swoją działalność, aby wpłynąć na bezpieczeństwo samochodów osobowych, pojazdów użytkowych, a także wykorzystywanych dziedzinie przemysłu.

Energia, profesjonalizm i empatia – to główne wartości, o których wielokrotnie mówi TRW Automotive. Produkty powstają coraz to nowsze, wydajniejsze i bardziej dostosowane do aktualnych potrzeb na rynku. Kompleksowe rozwiązania mają być łatwe i bezpieczne w montażu, a także dostępne dla każdego użytkownika. 

Zgodnie z ponad stuletnią tradycją, produkty cechują się starannym wykonaniem. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom montaż jest prostszy i przebiega sprawniej. Wszystko to sprawia, że zastosowanie części jest nieskomplikowane, a co za tym idzie, nie musisz poświęcać dużo czasu na instalację.

Części zamienne spełniają oczekiwania aktualnych kierowców, fachowców w warsztatach mechanicznych, a także producentów aut. W bogatej ofercie znajdziesz proste hamulce bębnowe oraz lekkie sportowe układy tarczowe z aluminium czy też z kompozytu. 

W jakich samochodach sprawdzą się produkty TRW Automotive?

Produkty marki TRW Automotive, które cieszą się największą popularnością to układy przeniesienia napędu, a także zawieszenia. Marka skupia się także na bezpieczeństwie aktywnym i pasywnym. Produkty TRW Automotive są przeznaczone dla specjalistów, którzy chcą dostarczyć swoim klientom wysokiej jakości komponenty. Części i akcesoria wyprodukowane przez znanego producenta, zwłaszcza w dziedzinie hamowania gwarantują produkty na wysokim poziomie. 

Produkty marki TRW Automotive trafiają do wielu układów hamulcowych. Należy pamiętać o ich dalszej eksploatacji. W ofercie znajdziesz też specjalne środki czyszczące oraz płyny hamulcowe. Wszystko po to, aby samochód spełniał swoje zadanie na trasie, zapewniał bezpieczną podróż, a także miał długą żywotność bez nieprzewidzianych napraw. 

Produkty od TRW Automotive są na tyle zróżnicowane, że z łatwością wybierzesz części do swojego auta, nawet jeśli pochodzi on z segmentu premium. W asortymencie marki znajdziesz części zamienne, układy hamulcowe, układy zawieszeń i amortyzacji, klocki hamulcowe, jarzma oraz specjalne komponenty do motocykli.

Kraj pochodzenia / siedziby: DE
Rok założenia firmy: 2002
Strona www (polska): https://www.trwaftermarket.com/pl/
Strona www (świat): https://www.trwaftermarket.com

Najnowsze opinie o akcesoriach i częściach samochodowych TRW

Ocena: (4) dobra!

Niezweryfikowana opinia

Jakość (5) 5
Trwałość (5) 5
Cena (3) 3
Satysfakcja (4) 4

Porządne klocki. Nie piszczą i nie tracą właściwości przy intensywnym użytkowaniu gdy są mocno rozgrzane. Niestety nie są najtańsze ale za to spisują się doskonale.

Zobacz wszystkie opinie o produktach TRW