TRW
TRW

TRW - części samochodowe

TRW Automotive – szeroka gama części zamiennych

Marka TRW Automotive powstała w 1958 roku, w wyniku połączenia dwóch przedsiębiorstw – Thompson Products i Ramo-Wooldridge. W branży motoryzacyjnej wyróżnia się ona produkcją wysokiej jakości aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa, a także szerokiej gamy części zamiennych. Firma działa na terenie 26 krajów, w których posiada 200 placówek i jest rozpoznawalna na całym świecie.

TRW Automotive to marka znana również w Polsce, gdzie powstają pasy bezpieczeństwa, moduły poduszek powietrznych, układy wspomagania hamulców czy też przekładnie kierownicze. 

Produkty marki TRW Automotive mają szerokie zastosowanie w warsztatach mechanicznych, a także podczas produkcji wielu modeli aut znanych marek. Pojawiają się w wyposażeniu samochodów Fiat, Toyota, Chrysler Group czy też Nissan. Łączy je wysoka jakość wykonania, a także innowacyjny design, który marka stosuje w swoich produktach. 

W swojej ofercie producent TRW Automotive ma zarówno tradycyjne rozwiązania, jak i te bardziej nowoczesne, które z pewnością będą pasować np. do aktualnych standardów samochodów sportowych. 

Projektowane produkty TRW Automotive, takie jak układy hamulcowe, bazują na oryginalnych podzespołach.

Doceń przetestowane i sprawdzone części od TRW Automotive

To, co wyróżnia produkty od TRW Automotive jest z pewnością związane z licznymi badaniami i testami dotyczącymi skuteczności. Przeprowadzone zostały m.in. badania klocków hamulcowych TRW Electric Blue, mające na celu sprawdzenie, czy część ta może łączyć cichą pracę z bezpieczeństwem i komfortem podróży. Niezawodność i wysoki standard komponentów potwierdzają liczne badania i testy oprogramowania zaakceptowanego przez producentów OEM. 

Części tej marki gwarantują najwyższą wydajność i bezpieczeństwo. Bez wątpienia przekłada się to na spokój i komfort jazdy wszystkich kierowców. Firma wciąż rozwija swoją działalność, aby wpłynąć na bezpieczeństwo samochodów osobowych, pojazdów użytkowych, a także wykorzystywanych dziedzinie przemysłu.

Energia, profesjonalizm i empatia – to główne wartości, o których wielokrotnie mówi TRW Automotive. Produkty powstają coraz to nowsze, wydajniejsze i bardziej dostosowane do aktualnych potrzeb na rynku. Kompleksowe rozwiązania mają być łatwe i bezpieczne w montażu, a także dostępne dla każdego użytkownika. 

Zgodnie z ponad stuletnią tradycją, produkty cechują się starannym wykonaniem. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom montaż jest prostszy i przebiega sprawniej. Wszystko to sprawia, że zastosowanie części jest nieskomplikowane, a co za tym idzie, nie musisz poświęcać dużo czasu na instalację.

Części zamienne spełniają oczekiwania aktualnych kierowców, fachowców w warsztatach mechanicznych, a także producentów aut. W bogatej ofercie znajdziesz proste hamulce bębnowe oraz lekkie sportowe układy tarczowe z aluminium czy też z kompozytu. 

W jakich samochodach sprawdzą się produkty TRW Automotive?

Produkty marki TRW Automotive, które cieszą się największą popularnością to układy przeniesienia napędu, a także zawieszenia. Marka skupia się także na bezpieczeństwie aktywnym i pasywnym. Produkty TRW Automotive są przeznaczone dla specjalistów, którzy chcą dostarczyć swoim klientom wysokiej jakości komponenty. Części i akcesoria wyprodukowane przez znanego producenta, zwłaszcza w dziedzinie hamowania gwarantują produkty na wysokim poziomie. 

Produkty marki TRW Automotive trafiają do wielu układów hamulcowych. Należy pamiętać o ich dalszej eksploatacji. W ofercie znajdziesz też specjalne środki czyszczące oraz płyny hamulcowe. Wszystko po to, aby samochód spełniał swoje zadanie na trasie, zapewniał bezpieczną podróż, a także miał długą żywotność bez nieprzewidzianych napraw. 

Produkty od TRW Automotive są na tyle zróżnicowane, że z łatwością wybierzesz części do swojego auta, nawet jeśli pochodzi on z segmentu premium. W asortymencie marki znajdziesz części zamienne, układy hamulcowe, układy zawieszeń i amortyzacji, klocki hamulcowe, jarzma oraz specjalne komponenty do motocykli.

Kraj pochodzenia / siedziby: DE
Rok założenia firmy: 2002
Strona www (polska): https://www.trwaftermarket.com/pl/
Strona www (świat): https://www.trwaftermarket.com

Najnowsze opinie o akcesoriach i częściach samochodowych TRW

Ocena: (4) dobra!

Niezweryfikowana opinia

Jakość (5) 5
Trwałość (5) 5
Cena (3) 3
Satysfakcja (4) 4

Porządne klocki. Nie piszczą i nie tracą właściwości przy intensywnym użytkowaniu gdy są mocno rozgrzane. Niestety nie są najtańsze ale za to spisują się doskonale.

Zobacz wszystkie opinie o produktach TRW

Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki TRW

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.