TSUBAKI

TSUBAKI

Niewielki warsztat wyrabiający łańcuchy rowerowe, założony w 1917 roku przez Setsuzo Tsubakimoto, z biegiem lat stał się jednym z czołowych światowych producentów kompletnych rozrządów samochodowych, różnorodnych napędów oraz szerokiej gamy łańcuchów stosowanych w układach przeniesienia napędu na potrzeby motoryzacji i wielu innych gałęzi przemysłu. Ponad 20 placówek korporacji Tsubaki, rozmieszczonych w wielu krajach świata, trudni się produkcją i dystrybucją komponentów zgodnie z najwyższymi standardami jakości, co sprawia, że wyroby tej marki cieszą się doskonałą opinią zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Roczne obroty korporacji przekraczają 130 milionów jenów.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1917
Strona www (świat): http://tsubakimoto.com/
Katalog producenta: http://tsubaki.eu/downloads/#Catalogs

Produkty TSUBAKI w ofercie Sklep Inter Cars

Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki TSUBAKI

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.