ULTER SPORT

ULTER SPORT

Ulter Sport – akcesoria i części samochodowe 

Przedsiębiorstwo Ulter Sport powstało w 1986 r. i początkowo koncentrowało swoją działalność w obrębie wymiany, naprawy i regeneracji układów wydechowych. Wraz z rozwojem firmy i rozbudowaniem parku maszynowego o linię produkcyjną, Ulter Sport zajął się również wytwarzaniem tłumików o standardowych parametrach. Były one montowane jako części zamienne oraz fabryczne podzespoły stosowane przez niektóre marki np. Opel, Audi, Subaru, Ford czy Range Rover. 

Firma Ulter Sport na bieżąco śledzi poczynania w branży automotive, dostosowując się do aktualnych potrzeb na rynku. Efektem tego, w 1992 r. było rozpoczęcie produkcji sportowych tłumików i elementów konstrukcyjnych wydechów do aut z mocnymi silnikami. Potwierdzeniem tego jest tuning Ulter Sport, czyli, innymi słowy, mówiąc – przerobienie układu wydechowego pod indywidualne potrzeby klienta.  

Obecnie produkty marki Ulter Sport są dostępne niemalże na całym świecie, a firma zyskała uznanie jako główny producent podzespołów do aut sportowych i tych poddawanych tuningowi. Aby to podkreślić, w 2001 r. z marki macierzystej zostało wyodrębnione przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe Ulter Sport. Produkty od Ulter Sport są ciągle udoskonalane. W 2004 roku ich wyroby otrzymały Homologację Europejską, która została potwierdzona badaniami TÜV SÜD, przeprowadzonymi w Monachium.  

Dodatkowo przedsiębiorstwo w 2004 roku uzyskało certyfikację ISO 9001:2000, potwierdzającą Zarządzanie Jakością. Dokument potwierdzający wystawiła niemiecka Instytut TÜV CERT Saarland. 

Dlaczego warto kupować produkty od Ulter Sport? 

Marka dysponuje fabryką z rozbudowanym parkiem maszynowym, gdzie możliwa jest realizacja innowacyjnych projektów. Wszystkie produkty od Ulter Sport przechodzą ścisłą kontrolę jakości, a każdy etap produkcji jest nadzorowany przez sztab specjalistów. Potwierdzeniem tego jest uzyskanie certyfikatu bezpieczeństwa nadawanego przez Państwowy Instytut Motoryzacji (PiMOT), który upoważnia do oznaczania wyrobów atestem „B”. Jest on przyznawany produktom, które spełniają restrykcyjne normy jakości i są przystosowane do trudnych warunków pracy. 

Każdy układ wydechowy Ulter Sport został wykonany z wysokogatunkowych materiałów i z użyciem zaawansowanych technologii produkcyjnych. Jest to gwarancja doskonałych parametrów i wytrzymałości na duże obciążenia. Nic więc dziwnego, że tuning Ulter Sport z użyciem wyrobów tej marki jest montowany w sportowych autach, przystosowanych do dynamicznej jazdy w ekstremalnych warunkach. 

Co znajdziesz w ofercie marki Ulter Sport? 

Przedsiębiorstwo cały czas prężnie się rozwija, rozbudowując asortyment. Aktualnie w ofercie znajdziesz elementy niezbędne, aby przeprowadzić profesjonalny tuning. Ulter Sport w swoim portfolio ma końcówki tłumików, dzięki którym uatrakcyjnisz swój pojazd i sprawisz, że nabierze sportowego zacięcia. 

Decydując się na układ wydechowy Ulter Sport zyskujesz pewność, że inwestujesz w najwyższej klasy certyfikowane produkty, które spełniają normy homologacji europejskiej. To przekłada się na ich bezpieczeństwo i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Oferowane końcówki układu wydechowego Ulter Sport są dostępne w różnorodnej specyfikacji, dzięki czemu dopasujesz je niemalże do każdego modelu samochodu. Marka w swoich wyrobach stara się wykorzystywać zaawansowane rozwiązania projektowe, wpływające na łatwość montażu, z którym poradzą sobie nawet amatorzy. 

Do kogo są skierowane produkty marki Ulter Sport? 

Marka Ulter Sport kieruje swoją ofertę do osób, które chcą w bezinwazyjny sposób odmienić wygląd swojego auta. Końcówki układu wydechowego Ulter Sport znajdą zastosowanie zarówno w standardowych samochodach, jak i pojazdach poddawanych przeróbkom tuningowym. Asortyment obejmuje szeroki wybór części zamiennych, kompatybilnych z wieloma modelami aut, które jakością i bezpieczeństwem nie odbiegają od oryginalnych podzespołów. 

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1986
Strona www (polska): https://ulter.com.pl/
Strona www (świat): https://ulter.com.pl/en