UNIROYAL

Uniroyal - opony letnie i zimowe

Założona w 1892 roku firma United States Rubber Company, która w 1961 roku przyjęła nazwę Uniroyal, była jednym z pierwszych amerykańskich przedsiębiorstw w branży wyrobów gumowych. Choć większy udział w rynku opon samochodowych firma uzyskała dopiero w latach 30., jakość innych produktów oferowanych w ramach jej marki przyciągnęła zainteresowanie klientów także do wyrabianego przez nią ogumienia. W latach 80. jej wydział produkcji opon połączył się z firmą B. F. Goodrich, natomiast w następnej dekadzie amerykańską część przedsiębiorstwa przejęła korporacja Michelin, łącząc swoje ponadstuletnie doświadczenie w zakresie produkcji ogumienia z dorobkiem amerykańskich marek. Na rynku europejskim Uniroyal jest częścią niemieckiego koncernu Continental. Obecnie szeroki wybór zimowych i letnich opon marki Uniroyal, opracowanych z myślą o potrzebach samochodów wszystkich segmentów, cieszy się popularnością wśród klientów na całym świecie. Uniroyal oferuje wysokiej jakości opony zimowe MS Plus i letnie RainExpert i RainSport.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1892
Strona www (polska): http://www.uniroyal-tyres.com/generator/www/pl/pl/uniroyal/samochod/general/home/index_pl.html
Strona www (świat): http://www.uniroyal-tyres.com/
Katalog producenta: http://www.uniroyal-tyres.com/generator/www/pl/pl/uniroyal/samochod/themes/summertires/summertires.html

Najnowsze opinie o produktach UNIROYAL

Opony UNIROYAL ms-plus-77
Mariusz (14 listopada 2018)
4,6
bardzo dobra Wszystkie rozmiary opon MS Plus 77
Sporo testów poczytałem bo chciałem wybrać coś sensownego, w końcu parę lat mają śmigać. W testach naprawdę super, w wielu kategoriach sporo droższe opony odpadają w przedbiegach. Po pierwszych dwoch użytkowania dopiero jestem co prawda ale w warunkach deszczu sporo pojeździłem, tak samo dosyć wysokich jak na ten okres temperatur. Opona zachowywała się wzorowo. Trzymanie na mokrym bajka, nawet kontrola trakcji nie ma co robić ani abs. Jak przyklejone. Mam nadzieję, że mimo nietypowego trochę bieżnika to zimą w góry jak podaję to że dadzą radę na podjazdach po śniegu.
 • Prowadzenie na suchej nawierzchni
 • Prowadzenie na mokrej nawierzchni
 • Prowadzenie na śniegu
 • Komfort
 • Jakość opony
 • Ekonomia
Opony UNIROYAL ms-plus-77
Zymek (13 listopada 2018)
4,7
bardzo dobra Wszystkie rozmiary opon MS Plus 77
Początkowo trochę bieżnik mnie zmylił, nie mają typowo zimowego muszę przyznać. W testach popatrzyłem i wypadają znakomite na mokrym więc się zdecydowałem. Tak rzadko kiedy faktycznie się jedzie po śniegu a w czasie deszczu pewnie z 10-20x tyle w ciągu roku. Na dodatek opona bardzo przyjemna w czasie jazdy, cichutko, komfortowo ale tak że autko nie pływa. Pod kątem bezpieczeństwa na mokrym nie zdarzyło mi się nic negatywnego, nawet wpadając w koleinę na trasie zawsze auto jedzie gdzie trzeba – idealne.
 • Prowadzenie na suchej nawierzchni
 • Prowadzenie na mokrej nawierzchni
 • Prowadzenie na śniegu
 • Komfort
 • Jakość opony
 • Ekonomia
Opony UNIROYAL ms-plus-77
Losiu (9 listopada 2018)
4,4
dobra Wszystkie rozmiary opon MS Plus 77
Uniroyall ogarnia świetnie opony na deszcz. A co się oszukiwać, przy naszej pogodzie to prawdziwej zimy może kilkanaście dni w roku, reszta to deszcz, chlapa, brud na drodze. Na mokre – lepszych nie miałem za takie pieniądze. Mega trzymają się drogi, żadnych uślizgów, w trakcie ruszania trakcja super. Na suchym także sprawdzają się dobrze, nie wyją w czasie jazdy jak tańsze oponki które użytkowałem do tej pory.
 • Prowadzenie na suchej nawierzchni
 • Prowadzenie na mokrej nawierzchni
 • Prowadzenie na śniegu
 • Komfort
 • Jakość opony
 • Ekonomia

Najnowsze opinie o akcesoriach i częściach samochodowych UNIROYAL

Ocena: (5) bardzo dobra!
Jakość (5) 5
Trwałość (5) 5
Cena (5) 5
Satysfakcja (5) 5

przejezdzilem cala zime na tych oponkach i jestem z nich bardzo zadowolony.Auto swietnie sie w nich prowadzi szczegolnie na sniegu i wyslizganym sniegu,jest bardzo latwe do opanowania i daje duza przyjemnosc z jazdy.Bardzo polecam te oponki.

Ocena: (5) bardzo dobra!
Jakość (4) 4
Trwałość (4) 4
Cena (3) 3
Satysfakcja (4) 4

Opona bardzo dobra na suchym i na mokrym i nawet nie jest bardzo głośna , polecam.

Ocena: (4) dobra!
Jakość (5) 5
Trwałość (3) 3
Cena (4) 4
Satysfakcja (4) 4

Świetna opona na mokre nawierzchnie, wysoki komfort jazdy, za to w lecie przy dużym upale robi się odrobine za miękka... I dość szybko zużywa się bieżnik, ale ze względu na bezpieczeństwo na mokrej nawierzchni zdecydowanie polecam

Zobacz wszystkie opinie o produktach UNIROYAL

Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki UNIROYAL

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.