UNIROYAL

Uniroyal - opony letnie i zimowe

Produkty Uniroyal  

Uniroyal to przedsiębiorstwo oferujące wysokiej jakości opony. Kluczowym celem marki jest zapewnienie bezpieczeństwa na drogach. Ze względu na nieustanne unowocześnianie swojej technologii, aktualnie jest to jedna z trzech flagowych firm działających w branży. 

Produkty marki Uniroyal pierwszy raz pojawiły się na rynku w drugiej połowie XIX wieku w niewielkim punkcie w miejscowości Liege. Początkowo była to rodzinna firma zajmująca się sprzedażą artykułów gumowych. Belgijski oficer prowadzący tę działalność skupiał się na ogromnych możliwościach, jakie dawała guma. Ze względu na jej wszechstronność oraz wodoodporność, Oscar Englebert przewidywał jej potencjał.  

Następne pokolenia rozwijały zakres działania przedsiębiorstwa, zmierzając w kierunku nie tylko sprzedaży, ale również produkcji. W pierwszej kolejności skupili się na wyrobach wodoodpornych, takich jak peleryny i czepki. Ze względu na zamiłowanie do nowoczesnych technologii, syn pierwszego właściciela rozpocząć prace na oponami do rowerów i wozów.  

Uniroyal stał się pierwszym producentem opon samochodowych na terenie Beneluksu. Tuż przed pierwszą wojną wprowadzono innowacyjny wzór opon, który miał bardzo duży wpływ na ich przyczepność, a tym samym na bezpieczeństwo jazdy. Było to rozwiązanie tak atrakcyjne, że produkcja tego modelu szybko się zwielokrotniła.  

Od drugiej połowy XX wieku marka skupia się na udoskonalaniu technologii oraz wprowadzaniu innowacyjnych systemów.  

Uniroyal – jeden z największych producentów opon na świecie  

Produkty Uniroyal do dziś należą do czołowych technologii w obrębie branży. Firma ta jako pierwsza stworzyła oraz rozpowszechniła opony o bieżnikach w kształcie litery V. Jest to rozwiązanie mające przyspieszyć odprowadzanie wody, co pozwala znacząco zwiększyć bezpieczeństwo podczas deszczu. Marka ta zastosowała również technologię Shark Skin w projektowaniu opon.  

Jedną z najbardziej prestiżowych nagród, jakie otrzymały produkty Uniroyal,jest Red Dot Design Award. Jest to jedno z najistotniejszych odznaczeń w zakresie wzornictwa przemysłowego.  

Wartości przyświecające marce to przede wszystkim technologia oraz innowacje. Od początku istnienia firmy konstruktorzy skupiali się na wprowadzaniu rozwiązań praktycznych, świeżych oraz mających realny wpływ na bezpieczeństwo na drodze.  

Uniroyal dużą wagę przykłada także do satysfakcji klientów i przejrzystość oferty. Wysokiej jakości opony muszą odpowiadać na potrzeby współczesnych kierowców. Marka jasno przedstawia zalety swoich produktów, bazując na przejrzystych porównaniach.  

Dlaczego warto wybrać produkty marki Uniroyal? 

Produkty marki Uniroyal to szeroki wybór opon zimowych, letnich oraz wielosezonowych. Zapewniają bezpieczeństwo niezależnie od warunków atmosferycznych. Doskonała przyczepność podczas deszczu stała się ich znakiem rozpoznawczym.  

Oferowane przez Uniroyal opony są doskonale dopasowane do potrzeb Twojego samochodu. Zarówno w przypadku modeli rodzinnych, sportowych czy terenowych, z pewnością marka ma produkt dla Ciebie.  

Wysoka jakość opon wynika przede wszystkim z wieloletniego doświadczenia oraz dekad prac nad rozwojem technologii. Już pierwsi właściciele firmy byli wizjonerami nastawionymi na nieustanne poszukiwania i rozwój.  

Jeśli szukasz wysokiej jakości opon w przystępnej cenie, Uniroyal będzie doskonałym wyborem.  

Opony letnie, zimowe i wielosezonowe

Opony Uniroyal to wybór dla kierowców, którzy cenią sobie pełną kontrolę, długie użytkowanie i wysoki komfort jazdy. Modele przeznaczone do użytku w miesiącach wiosennych i letnich sprawdzą się zarówno w samochodach osobowych, SUV-ach oraz vanach. Opony zimowe również dedykowane są do tych samych typów pojazdów, zapewniając optymalizację spalania, kontrolę na mokrej nawierzchni i przyczepność na błocie i śniegu. Dla tych, którzy chcą połączyć zalety obu rodzajów opon, Uniroyal oferuje opony całoroczne. 

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1868
Strona www (świat): http://www.uniroyal-tyres.com/

Najnowsze opinie o produktach UNIROYAL

Opony UNIROYAL rainsport-5
Zyteq (30 listopada 2020)
5,0
bardzo dobra

Zweryfikowana opinia

Wszystkie rozmiary opon RainSport 5
Drugi komplecik tych opon w domu i nie narzekam. Bardzo dobre wykonanie, super się sprawdzają. Bardzo sobie chwalę ogólnie produkt i zdecydowanie wybrałbym je ponownie bo są świetnie przyczepne i do tego wszystkiego jeszcze mają kapitalny wygląd i hamują jak złoto.
 • Jakość
 • Trwałość
 • Komfort
 • Jakość opony
 • Ekonomia
Opony UNIROYAL rainsport-5
ozzel (27 listopada 2020)
4,8
bardzo dobra

Niezweryfikowana opinia

Wszystkie rozmiary opon RainSport 5
Dostawa z IC ekspresowo. Sklep szybko się uwinął, oponki świeżo produkowane, pięknie zrobione i przylegają do drogi ekstra, nie hałasują, nie buja autem, a kleją super solidnie. Jestem miło zaskoczony mieszanką, a poza tym bardzo sprawnie hamują niezależnie od jakości drogi i tego czy sucho czy mokro.
 • Jakość
 • Trwałość
 • Komfort
 • Jakość opony
 • Ekonomia
Opony UNIROYAL rainsport-5
Fryyks (24 listopada 2020)
5,0
bardzo dobra

Niezweryfikowana opinia

Wszystkie rozmiary opon RainSport 5
Wybór był w zasadzie prosty – dobra opona, markowa, wysoki indeks prędkości, do tego w tej cenie trudno dorwać coś lepszego z takimi parametrami i jeszcze tak dobrze wyglądającego. POLECAM
 • Jakość
 • Trwałość
 • Komfort
 • Jakość opony
 • Ekonomia

Najnowsze opinie o akcesoriach i częściach samochodowych UNIROYAL

Ocena: (5) bardzo dobra!

Niezweryfikowana opinia

Jakość (5) 5
Trwałość (5) 5
Cena (5) 5
Satysfakcja (5) 5

przejezdzilem cala zime na tych oponkach i jestem z nich bardzo zadowolony.Auto swietnie sie w nich prowadzi szczegolnie na sniegu i wyslizganym sniegu,jest bardzo latwe do opanowania i daje duza przyjemnosc z jazdy.Bardzo polecam te oponki.

Ocena: (5) bardzo dobra!

Niezweryfikowana opinia

Jakość (4) 4
Trwałość (4) 4
Cena (3) 3
Satysfakcja (4) 4

Opona bardzo dobra na suchym i na mokrym i nawet nie jest bardzo głośna , polecam.

Ocena: (4) dobra!

Niezweryfikowana opinia

Jakość (5) 5
Trwałość (3) 3
Cena (4) 4
Satysfakcja (4) 4

Świetna opona na mokre nawierzchnie, wysoki komfort jazdy, za to w lecie przy dużym upale robi się odrobine za miękka... I dość szybko zużywa się bieżnik, ale ze względu na bezpieczeństwo na mokrej nawierzchni zdecydowanie polecam

Zobacz wszystkie opinie o produktach UNIROYAL