WIX FILTERS

Filtry powietrza, oleju, paliwa i kabiny - Wix Filters

Wix Filters to amerykański producent filtrów działający od 1939 roku. Jack Wicks i Paul Crawshaw rozpoczęli produkcję filtrów samochodowych w starej przędzalni bawełny w Gastonii w Karolinie Północnej, gdzie nie brakowało zapasów nici bawełnianych wykorzystywanych do produkcji mediów filtracyjnych. Od ponad 50 lat firma obecna jest w wyścigach samochodowych, m.in. NASCAR, gdzie filtry Wix przechodzą testy w ekstremalnych warunkach. Firma Wix Filters spełnia normy w zakresie projektowania i wytwarzania filtrów oraz posiada liczne patenty technologiczne. Ich produkty można znaleźć w każdej branży, zarówno przemysłowej, transportowej, rolniczej, jak i osobowej.

Oferta Wix Filters obejmuje między innymi filtry powietrza, oleju, paliwa, cieczy chłodzącej i hydrauliczne, które wybierane są przez producentów marek takich jak Mercedes-Benz, Volkswagen, Volvo, BMW, Tesla, Aston Martin, Harley Davidson czy Porsche.

Kraj pochodzenia / siedziby: US
Rok założenia firmy: 1939
Strona www (polska): http://wixeurope.com/pl
Strona www (świat): http://www.wixfilters.com/
Katalog producenta: http://www.wixfilters.com/Speciality/SpecialityCatalog.aspx
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki WIX FILTERS

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.