WIX FILTERS

Filtry powietrza, oleju, paliwa i kabiny - Wix Filters

Wix Filters – filtry powietrza, oleju, paliwa i kabiny 

Nowoczesna oferta filtrów samochodowych marki Wix Filters dostępna w Inter Cars jest odpowiedzią na wysokie wymagania kierowców. Mowa o marce, której początki sięgają 1939 roku, kiedy w Karolinie Północnej potrzeba mediów filtracyjnych doprowadziła do wykorzystania nici bawełnianych w tym celu. Założyciele brandu – Jack Wicks i Paul Crawshaw – już w tamtych czasach starali się, by produkty marki Wix Filters spełniały wszystkie surowe normy, dlatego do dziś klienci mogą cieszyć się ponadprzeciętną jakością filtrów oleju, paliwa, kabinowych i powietrza, sygnowanych charakterystycznym logo. 

W ofercie sklepu Inter Cars, oprócz samych filtrów znajdziesz także zestawy do wymiany oleju w przekładniach automatycznych Wix Filters oraz inne akcesoria tego amerykańskiego producenta. Wszystko niezmiennie dopracowane i w atrakcyjnych cenach. Warto dołączyć do szerokiego grona miłośników tej jakości – wystarczy wypróbować filtry z oferty marki. 

Produkty marki Wix Filters – dlaczego to dobry wybór? 

Działalność Wix Filters to pasmo zasłużonych sukcesów, które potwierdzają, z jak solidnym producentem masz do czynienia. Wystarczy, chociażby wspomnieć, że marka od ponad pół wieku jest obecna w najbardziej prestiżowych wyścigach samochodowych – z NASCAR na czele. To tam filtry Wix Filters w najbardziej wiarygodny sposób potwierdzają swoją klasę i niezawodność, wzorowo przechodząc ekstremalne testy. 

Nic dziwnego, w końcu Wix Filters to marka, która nie tylko spełnia wszelkie normy w zakresie wytwarzania i projektowania filtrów, ale wręcz wyznacza trendy w branży. Liczne, uzyskane patenty technologiczne to najlepszy dowód na to, że niezmiennie dostarcza klientom produktów najwyższej jakości. Co ciekawe, części zamienne Wix Filters stosowane są nie tylko w motoryzacji. Branża rolnicza, przemysłowa i wiele innych, z powodzeniem wykorzystują innowacje proponowane przez markę dla zwiększenia wydajności w swoim profilu działalności. 

Czym wyróżniają się produkty od Wix Filters

  • Mają doskonałe parametry,
  • cechuje je atrakcyjny stosunek ceny do jakości,
  • stworzone są z trwałych, odpowiednio dobranych materiałów,
  • zaskakują szeroką ofertą.

W asortymencie Wix Filters znajdziesz wyłącznie wysokiej klasy produkty. Są to przede wszystkim filtry powietrza Wix Filters, ale nie tylko. Nie brakuje filtrów oleju, cieczy chłodzącej, hydraulicznych i paliwa. Równie imponująco oferta prezentuje się pod względem kompatybilności z różnymi markami samochodów. Warto wiedzieć, że nawet giganci w dziedzinie motoryzacji, tacy jak Mercedes-Benz, Tesla, Aston Martin, Harley Davidson, Volkswagen, Volvo, BMW czy Porsche, stawiają właśnie na jakość wyrobów prosto od tego amerykańskiego brandu. 

Produkty od Wix Filters – dlaczego warto zamówić je w Inter Cars? 

Niezależnie od tego, jakie produkty od Wix Filters Cię interesują – zamawiając je w Inter Cars, zawsze możesz mieć pewność co do ich oryginalnego pochodzenia, atrakcyjnej ceny i fachowego doradztwa ze strony pracowników sklepu. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na filtry oleju Wix Filters możesz być spokojny o ich jakość – w końcu to produkty, które będą w 100 proc. kompatybilne z Twoim pojazdem 

Nie bez znaczenia jest również to, że asortyment tej marki cały czas jest uzupełniany o nowe filtry automatycznych skrzyń biegów Wix Filters i inne produkty. Producent stara się dynamicznie odpowiadać na potrzeby rynku, a misją sklepu Inter Cars jest zapoznawanie klientów z najnowszą ofertą, niezależnie od tego, czy chodzi o filtry kabiny Wix Filters, czy inne części, niezbędne do wydajnego działania samochodu. 

Jeżeli miałeś już okazję przekonać się o tym, co znaczy amerykańska jakość – zamów nowoczesne filtry paliwa Wix Filters i ciesz się nią ponownie. Sprawdź dostępny asortyment producenta  i wybierz to, co niezbędne dla Twojego samochodu. 

Kraj pochodzenia / siedziby: US
Rok założenia firmy: 1939
Strona www (polska): http://wixeurope.com/pl
Strona www (świat): http://www.wixfilters.com/
Katalog producenta: http://www.wixfilters.com/Speciality/SpecialityCatalog.aspx
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki WIX FILTERS

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.