WTM

WTM - Urządzenia rozruchowe i testery akumulatorów

Firma WTM początkowo opierała swą działalność na naprawach oraz stałych konserwacjach elektronicznych urządzeń do diagnostyki samochodowej. W 1991 roku rozszerzono działalność o produkcję urządzeń - lamp stroboskopowych oraz testerów samochodowych, które spotkały się z dużym zainteresowaniem odbiorców. W 1999 roku rozszerzono asortyment własnych produktów o testery płynu hamulcowego, akumulatorów, oraz wiele innych urządzeń niezbędnych w warsztatach samochodowych.

Firma otrzymała w 2002 roku nagrodę główną na XIII Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych w Katowicach za konduktancyjny tester akumulatorów. Jest również zdobywcą wielu nagród i wyróżnień na innych targach wyposażenia warsztatów samochodowych. 

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1983
Strona www (polska): http://www.wtm.com.pl
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki WTM

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.