YOKOHAMA

Yokohama - letnie i zimowe opony samochodowe

Yokohama Rubber Co jest szóstym pod względem wielkości producentem opon na świecie. Koncern produkuje opony do samochodów osobowych, sportowo-terenowych, dostawczych, ciężarowych i autobusów oraz do samolotów. Opony produkowane są w 12 fabrykach (6 w Japonii, 2 w USA oraz po jednej w Chinach, Wietnamie, Tajlandii i Filipinach). Yokohama szczególną rolę kładzie na rozwój i badania: zatrudniając około 1000 osób w Centrach Badawczo Rozwojowych wydając na ten cel ponad 100 mln USD rocznie. Opony testowane są w zależności od zastosowania w Daigo - Japonia (warunki suche i mokre) oraz w Takasu - Japonia (warunki zimowe). Również opony testowane są lokalnie, w Europie: Nurburgring (Niemcy), MYLA (Wielka Brytania) i IVALO (Finlandia). Opony Yokohama szczególnie doceniane są przez użytkowników samochodów sportowych, wysokich osiągów i zaspokojenie ich potrzeb jest również strategią produkcyjną Yokohama.
Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1917
Strona www (polska): http://www.yokohama-online.pl/
Strona www (świat): http://www.yokohama-online.com
Katalog producenta: http://www.yokohama-online.pl/katalogi

Najnowsze opinie o produktach YOKOHAMA

Opony YOKOHAMA bluearth-4s-aw21
moxel (10 grudnia 2018)
4,7
bardzo dobra Wszystkie rozmiary opon BluEarth-4S AW21
Pierwszy raz mam oponke tej marki, jeździłem już na róznych ale nie na yokohamach. Była przyzwoita cenowo, a do tego jeszcze podobał mi się bieżnik i według etykiety wypada dobrze na mokrym. W sumie u nas najwięcej jeździ się na mokrym lub suchym a śnieg/lód jakieś minimum w mieście. Poza miastem przetestowana parę razy i nie mam się do czego też przyczepić. Solidnośc ocenię po 2-3 latach tak naprawdę dokładnie, na razie ok.
 • Prowadzenie na suchej nawierzchni
 • Prowadzenie na mokrej nawierzchni
 • Prowadzenie na śniegu
 • Komfort
 • Jakość opony
 • Ekonomia
Opony YOKOHAMA bluearth-4s-aw21
Dariusz (3 grudnia 2018)
4,7
bardzo dobra Wszystkie rozmiary opon BluEarth-4S AW21
Wybrałem całoroczną ze względu na koszty. Poza tym ten model ma lepsze parametry hamowania niż niejedna letnia czy zimowa. Auto szybko wytraca prędkość i w sposób jak najbardziej stabilny. Wiele tysięcy km zrobionych, opona wyjątkowo pozytywnie mnie zaskoczyła. Szybko wodę odprowadza i w czasie hamowania na mokrym czuć jak dobrze klei się do drogi. Ja bym kupił ją ponownie.
 • Prowadzenie na suchej nawierzchni
 • Prowadzenie na mokrej nawierzchni
 • Prowadzenie na śniegu
 • Komfort
 • Jakość opony
 • Ekonomia
Opony YOKOHAMA bluearth-winter-v905
Kamil (16 listopada 2018)
5,0
bardzo dobra Wszystkie rozmiary opon BluEarth Winter V905
Przejechałem około 1500 km do tej pory, w tym sporo na autostradzie i eskach. Pierwszą rzeczą, którą zauważyłem było dobre prowadzenie tuż po wymianie opon. Zazwyczaj po przejściu na zimówki i pierwszych km są lekkie drgania, zanim opony się "ułożą". Spodziewałem się, że będą większe wibracje na kierownicy i hałas, zwlaszcza przy 150 km / h. To pierwsze zaskoczenie. Drugie to dobra przyczepność przy jeździe w czasie deszczu na mokrej drodze. Nie wypadam z toru jazdy, nie ściąga na zakrętach. Hamuje się dość pewnie. Czekam teraz już tylko na sprawdzenie ich na śniegu.
 • Prowadzenie na suchej nawierzchni
 • Prowadzenie na mokrej nawierzchni
 • Prowadzenie na śniegu
 • Komfort
 • Jakość opony
 • Ekonomia
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki YOKOHAMA

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.