Rozrząd komplet (łańcuch + elementy) SWAG 99 13 0449

Zobacz wszystkie zdjęcia

Cechy produktu
ProducentSWAG
IndeksSW99130449
Ciężar [kg]0,83
Ilość ogniw łańcucha80
Wykonanie łańcuchaSimplex
Wykonanie łańcuchaŁańcuch zamknięty


Brak opinii o produkcie
793,44 złCena za 1 sztukę
Mała dostępność towaru
Dostawa kurierem DHL 0,00 zł1-2 dni robocze

Dostawa kurierem DPD 0,00 zł1-3 dni robocze

Odbiór w punkcie odbioru 0,00 zł 2h-2 dni robocze

Dostawa do paczkomatu 0,00 zł1-2 dni robocze
Sprawdź, czy produkt pasuje do Twojego auta

Cechy produktu

ProducentSWAG
IndeksSW99130449
Ciężar [kg]0,83
Ilość ogniw łańcucha80
Wykonanie łańcuchaSimplex
Wykonanie łańcuchaŁańcuch zamknięty

Części w komplecie

Nazwa częściNumer producentaIlość
Napinacz łańcucha rozrządu SWAG 40 10 000440 10 00041
Łańcuch rozrządu SWAG 99 11 003199 11 00311

Opis produktu

Numery producenta

99 13 0449

Numery OE

AKRON-MALÒ:909085
ASHIKA:KCK0402
ASHIKA:KCK0409
AUTOKIT:03.89088K
AUTOMEGA:130007010
AUTOTEAM:KCA049
AUTOTEAM:KCA121
Aslyx:AS-106108
BGA:TC0305FK
BGA:TC0305K
CALIBER:KCC049
CALIBER:KCC121
CAR:TCK051C
CAUTEX:481217
CONTINENTAL CTAM:TC1020K1
ESEN SKV:21SKV138
FAI AutoParts:TCK103
FAI AutoParts:TCK142
FARE SA:10928
FEBI BILSTEIN:30449
FRECCIA:TK08-1022
FRECCIA:TK08-1095
GOOM:TCK-0004
HUTCHINSON:CH 023
HUTCHINSON:KHC 019M
IJS GROUP:40-1063FK
IJS GROUP:40-1063K
INA:559 0060 10
JAPANPARTS:KDK-0402
JAPANPARTS:KDK-0409
JAPKO:KJK0402
JAPKO:KJK0409
KM International:KCD049
KM International:KCD121
LUCAS:LKTC103
LUCAS:LKTC142
MABYPARTS:OTK030048
MABYPARTS:OTK031048
MABYPARTS:OTK032048
MABYPARTS:OTK033048
MAGNETI MARELLI:341500000140
MEC-DIESEL:385819
MEC-DIESEL:385824
METZGER:7490002
METZGER:7492016
MOVIS:AST8988K
Metalcaucho:06108
OPEL:56 36 353
OPEL:56 36 353 S1
OPEL:66 06 026
OPEL:66 06 026 SK
PATRON:PTCK054
PEMEBLA:JAPKDK-0402
PEMEBLA:JAPKDK-0409
PartsTec:PTA114-0025
REPKIT:RKT8988K
RUVILLE:3453030S
SAAB:90 529 248
SAAB:90 529 248 S1
SONOVA:MKC00389
STC:T406108
TOPRAN:208 822
TREVI AUTOMOTIVE:KC1115
TRICLO:428834
TRISCAN:8650 10007
VEMA:12348
VEMA:12351
WILMINK GROUP:WG1054968
WILMINK GROUP:WG1432644
WILMINK GROUP:WG1488169
WILMINK GROUP:WG1488170
WILMINK GROUP:WG1725212
WILMINK GROUP:WG1725442
WILMINK GROUP:WG1909993
WILMINK GROUP:WG1910066