Rozrząd komplet (łańcuch + elementy) SWAG 99 13 0444

Cechy produktu
ProducentSWAG
IndeksSW99130444
Ciężar [kg]1,23
Ilość ogniw łańcucha78
Wykonanie łańcuchaDuplex
Wykonanie łańcuchaŁańcuch zamknięty


Brak opinii o produkcie
883,00 złCena za 1 sztukę
Mała dostępność towaru
Dostawa kurierem DHL 0,00 zł1-2 dni robocze

Dostawa kurierem DPD 0,00 zł1-3 dni robocze

Odbiór w punkcie odbioru 0,00 zł 2h-2 dni robocze

Dostawa do paczkomatu 0,00 zł1-2 dni robocze
Sprawdź, czy produkt pasuje do Twojego auta

Cechy produktu

ProducentSWAG
IndeksSW99130444
Ciężar [kg]1,23
Ilość ogniw łańcucha78
Wykonanie łańcuchaDuplex
Wykonanie łańcuchaŁańcuch zamknięty

Części w komplecie

Nazwa częściNumer producentaIlość
Napinacz łańcucha rozrządu SWAG 40 10 000540 10 00051
Łańcuch rozrządu SWAG 99 11 017099 11 01701

Opis produktu

Numery producenta

99 13 0444

Numery OE

ASHIKA:KCK0402
AUTOKIT:03.89058K
AUTOKIT:03.89088K
AUTOMEGA:130006910
AUTOTEAM:KCA049
AUTOTEAM:KCA121
Aslyx:AS-106108
BGA:TC0305FK
BGA:TC0305K
CALIBER:KCC049
CALIBER:KCC121
CAR:TCK051C
CAUTEX:481217
FAI AutoParts:TCK104
FAI AutoParts:TCK142
FARE SA:10928
FEBI BILSTEIN:30444
FRECCIA:TK08-1022
FRECCIA:TK08-1095
GOOM:TCK-0004
HUTCHINSON:CH 022
HUTCHINSON:KHC 019M
IJS GROUP:40-1063K
INA:559 0059 10
JAPANPARTS:KDK-0402
JAPKO:KJK0402
KM International:KCD049
KM International:KCD121
LUCAS:LKTC104
LUCAS:LKTC142
MABYPARTS:OTK030041
MABYPARTS:OTK030048
MABYPARTS:OTK033048
MAGNETI MARELLI:341500000140
MEC-DIESEL:385820
MEC-DIESEL:385824
METZGER:7490002
METZGER:7492017
MOVIS:AST8958K
MOVIS:AST8988K
Metalcaucho:06108
OPEL:56 36 352
OPEL:56 36 352 S1
OPEL:66 06 025
OPEL:66 06 025 SK
PATRON:PTCK054
PEMEBLA:JAPKDK-0402
PartsTec:PTA114-0025
REPKIT:RKT8958K
REPKIT:RKT8988K
RUVILLE:3453029S
SAAB:90 529 247
SAAB:90 529 247 S1
SONOVA:MKC00389
STC:T406108
TOPRAN:208 867
TREVI AUTOMOTIVE:KC1115
VEMA:12349
VEMA:12351
WILMINK GROUP:WG1055009
WILMINK GROUP:WG1432642
WILMINK GROUP:WG1488169
WILMINK GROUP:WG1488170
WILMINK GROUP:WG1725351
WILMINK GROUP:WG1725441
WILMINK GROUP:WG1909993
WILMINK GROUP:WG1910066
WILMINK GROUP:WG2008211