Łącznik drążka stabilizatora FEBI 03883

Zobacz wszystkie zdjęcia

Cechy produktu
ProducentFEBI
IndeksFE03883
Miejsce zabudowyprzód
Strona zabudowyLewa/Prawa
Wymiar gwintu [mm]M12
Skok gwintu [mm]1,5


Brak opinii o produkcie
68,89 zł
!DOŁĄCZ DO PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO
i ZALOGUJ SIĘ, aby zobaczyć niższe ceny i inne korzyści
Cena za 1 sztukę
Produkt dostępny
Dostawa kurierem 17,89 zł1-3 dni robocze

Odbiór w punkcie odbioru 0,00 zł 2h-2 dni robocze

Sprawdź, czy produkt pasuje do Twojego auta

Cechy produktu

ProducentFEBI
IndeksFE03883
Miejsce zabudowyprzód
Strona zabudowyLewa/Prawa
Wymiar gwintu [mm]M12
Skok gwintu [mm]1,5
Długość [mm]225
Liczba montowana w aucie [szt.]2

Opis produktu

Numery producenta

03883

Numery OE

4U Autoparts:F09615
4U Autoparts:F11566
4u:OP-F-11566
4u:OP-F-28786
A.B.S.:260106
AIC:51591
APEC:AST4276
APlus:12543AP
ASMETAL:26OP01
ASMETAL:26OP04
AUTO-SPEED PARTS:290RT01392
AUTOMEGA:110151410
AYD:9601432
AYD OE - Excellence:96-01432
BBR Automotive:001-10-20640
BENDIX:042435B
BGA:LS9503
BGA:LS9507
BIRTH:BX1421
BORG & BECK:BDL6077
BORG & BECK:BDL6363
BREMBO:T 68 021
BSG:BSG 65-310-010
Brake ENGINEERING:BH773287
CAUTEX:48.0148
COMLINE:CSL7097
CORTECO:49399341
CORTECO:49400404
CTE:CSL15012
DAKAtec:120374HQ
DAYCO:DSS1617
DELPHI:TC688
DENCKERMANN:D140014
DJ PARTS:DL1521
DLZ:SL0196
DLZ:SL0205
DYNAMATRIX:DS03883
DYS:30-75832
DYS:30-75833
EGT:131037EGT
ETS:19.LB.260
EUROREPAR:1623275080
FAG:818 0176 10
FAI AutoParts:SS506
FEBI BILSTEIN:3883
FIRST LINE:FDL6077
FIRST LINE:FDL6363
FLENNOR:FL453-H
FLENNOR:FL904-H
FORMPART:2008002
FORMPART:2008002-XL
FR REDAELLI:5-503
FR REDAELLI:5-503K
FRAP:F1790
FRAP:F2225
G.U.D.:GSP301028
GH:GH-563652
GIRLING:9001305
GSP:S050378
HART:421 061
JP GROUP:1240400500
JP GROUP:1240400600
KAGER:85-0027
KAMOKA:9030412
KAWE:8500 24603
KRAFT AUTOMOTIVE:4301511
KRAFTVOLL GERMANY:13040037
LEMFÖRDER:12206 02
LEMFÖRDER:14723 01
LPR:6T46078
LYNXauto:C7029LR
MANDO:MSC015588
MAPCO:19606HPS
MAPCO:53606HPS
MASTER-SPORT GERMANY:12206-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY:14723-PCS-MS
MAXGEAR:72-1393
MDR:GSP-S050378
MERTZ:M-S0228
METZGER:53003018
METZGER:83003018
MEYLE:616 060 0035
MEYLE:616 060 5575/HD
MGA:SA5033
MILES:DB78183
MONROE:L24603
MOOG:OP-LS-5575
MOTAQUIP:LVSL709
MTR:915370
NAKATA:N 370
NAPA:NST4276
NK:5113610
NK:5113610PRO
OCAP:0500114
OCAP:0501421
OCAP:501421
OPEL:03 50 600
OPEL:03 50 609
OPEL:3 50 600
OPEL:3 50 609
OPTIMAL:G7-015
OPTIMAL:G7-564
ORIGINAL IMPERIUM:31424
OSSCA:01529
Omnicraft:2394900
PATRON:PS4020
PATRON:PS4020-HD
PROFIT:2305-0232
PROFIT:2305-0233
Professional Parts:61280050
QH Talbros:QLS1607S
QH Talbros:QLS2789S
QH Talbros:QSJ1607S
QUARO:QS2232/HQ
QUICK STEER:LS7379
QUINTON HAZELL:QLS1607S
REINHOCH:RH06-5014
RIDEX:3229S0105
RODRUNNER:LS-O-610
RODRUNNER:LS-O-610T
RODRUNNER:LS-O-611
RTS:97-00383
RUVILLE:915346
RUVILLE:915370
SAMKO:6T46078
SIDEM:9560
SKF:VKDS 345017
SPIDAN CHASSIS PARTS:40784
STARLINE:32.28.735
STELLOX:56-01288-SX
STELLOX:56-01288A-SX
STELLOX:56-01432-SX
SWAG:40 79 0003
Stark:SKST-0230104
TALOSA:50-02524
TALOSA:50-02635
TEKNOROT:O-610
TEKNOROT:O-610T
TEKNOROT:O-611
TOPRAN:200 467
TREVI AUTOMOTIVE:TRTT4297
TREVI AUTOMOTIVE:TRTT4298
TRISCAN:8500 24603
TRW:JTS132
Technika:RS18184
VAICO:V40-1309
VEMA:15071
VILLAR:618.4382
WILMINK GROUP:WG1993127
WILMINK GROUP:WG1993131
WILMINK GROUP:WG2032517
WILMINK GROUP:WG2040982
WILMINK GROUP:WG2238678
WILMINK GROUP:WG2290647
WILMINK GROUP:WG2291636
ZEKKERT:SS-1239