Filtr oleju KNECHT OC 195

Super jakość

Zobacz wszystkie zdjęcia

Cechy produktu
ProducentKNECHT
IndeksOC195
Typ filtraFiltr przykręcany
Wysokość [mm]66,5
Średnica zewnętrzna [mm]65,5
Średnica uszczelnienia zewnętrzna [mm]62,9

23,51 złCena za 1 sztukę
Dostawa kurierem 12,30 zł1-2 dni robocze
Odbiór w punkcie odbioru 0,00 zł 1-2 dni robocze
Sprawdź, czy produkt pasuje do Twojego auta

Cechy produktu

ProducentKNECHT
IndeksOC195
Typ filtraFiltr przykręcany
Wysokość [mm]66,5
Średnica zewnętrzna [mm]65,5
Średnica uszczelnienia zewnętrzna [mm]62,9
Średnica uszczelnienia wewnętrzna [mm]54,5
Rodzaj gwintuM20x1,5

Opis produktu

Numery producenta

OC 195

Numery OE

A.P.:LK1016
A.P.:LK1080
ACDelco:PF1237
ACDelco:PF57
ACDelco:X118
ACDelco:X146
ACDelco:X147
ALCO FILTER:SP1002
AMC Filter:FO011A
AMC Filter:FO012A
AMC Filter:HO821
AMC Filter:NO2223
BALDWIN:B1400
BALDWIN:B301
BOSCH:0 986B00023
BOSCH:0451103275
BOSCH:0451103292
BOSCH:0451103316
BOSCH:0986452007
BOSCH:0986452036
BOSCH:0986452041
BOSCH:0986452061
BOSCH:F026407001
BOSCH:P2061
BOSCH:P3275
CHAMP:PH2876
CHAMPION:F129
CLEAN FILTERS:DO836
CLEAN FILTERS:DO854/A
COOPERS:Z1039
COOPERS:Z1094
COOPERS:Z1239
CROSLAND:2151
CROSLAND:2164
DELPHI:FX0179
FILTRON:OP595
FILTRON:OP637
FIRST LINE:FLF527
FIRST LINE:FLF546
FLEETGUARD:LF3692
FLEETGUARD:LF3925
FRAD:96.108.15/110
FRAD:96.108.26/110
FRAM:PH2876
FRAM:PH4998
FRAM:PH5280
FRAM:PH5541
FRAM:PH5594
FRAM:PH5594A
FRAM:PH7317
FRAM:PH8783
HENGST FILTER:H13W03
HENGST FILTER:H97W03
HENGST FILTER:H97W06
HERTH+BUSS JAKOPARTS:J1310500
HERTH+BUSS JAKOPARTS:J1311018
HERTH+BUSS JAKOPARTS:J1314012
HERTH+BUSS JAKOPARTS:J1317004
HERTH+BUSS JAKOPARTS:J1317005
HONDA:15400-PFB-014
HONDA:15400PFB004
HONDA:15400PJ7005
HONDA:15400PJ7015
ISEKI:56696654
JOHN DEERE:M806418
KOLBENSCHMIDT:107OS
KOLBENSCHMIDT:50013107
KOLBENSCHMIDT:50013851
KOLBENSCHMIDT:851OS
KOMATSU:11930535150
MANN-FILTER:W67/1
MANN-FILTER:W67/80
MANN-FILTER:W811/85
MAZDA:022214300
MAZDA:032414300
MAZDA:032415010D
MAZDA:032415010E
MAZDA:037023802
MAZDA:037023803
MAZDA:081314300
MAZDA:081323802
MAZDA:081323802A
MAZDA:081323802B
MAZDA:086623802
MAZDA:489914300
MAZDA:817323802
MAZDA:817323803
MAZDA:8FG123802
MAZDA:8FG1238029A
MAZDA:8FG1238029B
MAZDA:8FG123803
MAZDA:B35914302
MAZDA:B63014302
MAZDA:B65114302
MAZDA:B6Y013302
MAZDA:B6Y014302
MAZDA:B6Y114302
MAZDA:B6Y1143029A
MAZDA:B6Y114302A
MAZDA:F80214300
MAZDA:F80223802
MAZDA:F802238029A
MAZDA:F802238029B
MAZDA:FEY014302
MAZDA:FEY0143029A
MAZDA:JE1514302
MAZDA:N23123802
MAZDA:N35014302
MAZDA:N3Y614302
MECAFILTER:ELH4243
MECAFILTER:ELH4255
MECAFILTER:ELH4256
MECAFILTER:ELH4259
MGA:FH1055
MGA:FH1163
MITSUBISHI:30A4000201
NIPPARTS:J1310500
NIPPARTS:J1311018
NIPPARTS:J1311022
NIPPARTS:J1313001
NIPPARTS:J1313013
NIPPARTS:J1317004
NIPPARTS:J1317005
PBR:BC1268
PURFLUX:LS301
PURFLUX:LS892
PUROLATOR:FCO73
PUROLATOR:L14460
PUROLATOR:L14610
PUROLATOR:L14612
PUROLATOR:L18097
PUROLATOR:L20073
PUROLATOR:PER4460
PUROLATOR:PER73
PUROLATOR:PER74
QUINTON HAZELL:WL7162
QUINTON HAZELL:WL7171
QUINTON HAZELL:WL7200
SOFIMA:S3258R
SOFIMA:S3259R
SUBARU:15208AA020
SUBARU:15208AA021
SUBARU:15208AA022
SUBARU:15208AA023
SUBARU:15208AA024
SUBARU:15208AA060
SUBARU:15208AA080
SUBARU:15208AA100
SUBARU:15208KA000
SUBARU:15208KA010
SUBARU:15208KA011
SUBARU:380872100
SUBARU:420334110
SUBARU:420335400
SUBARU:420335410
SUBARU:420335500
SogefiPro:FT4907
SogefiPro:FT5368
SogefiPro:FT5406
SogefiPro:FT5448
TECNOCAR:R215
TEHO:4186
TEHO:4189
TEHO:OK186
TEHO:OK189
TJ FILTERS:FB5329
TJ FILTERS:FB5361
UFI:2325800
UFI:2325900
UFI:2327200
UFI:2345200
VALEO:586022
VIC:C415
WIX FILTERS:51356
YANMAR:11930535150