Przepływomierz powietrza 7.22184.43.0

Zobacz wszystkie zdjęcia

Cechy produktu
ProducentPIERBURG
Indeks7.22184.43.0
Napięcie [V]12
Tryb pracyelektryczny


Brak opinii o produkcie
779,08 złCena za 1 sztukę
Mała dostępność towaru
Dostawa kurierem DHL 0,00 zł1-2 dni robocze

Dostawa kurierem DPD 0,00 zł1-3 dni robocze

Odbiór w punkcie odbioru 0,00 zł 2h-2 dni robocze

Sprawdź, czy produkt pasuje do Twojego auta

Cechy produktu

ProducentPIERBURG
Indeks7.22184.43.0
Napięcie [V]12
Tryb pracyelektryczny

Opis produktu

Numery producenta

7.22184.43.0

Numery OE

AUTLOG:LM1129
CONTINENTAL/VDO:2910000438300
CSV electronic parts:CSM6882
DELPHI:AF10141-11B1
DENSO:DMA-0203
ERA:558087
ERA:558087A
HELLA:8ET 009 142-761
HOFFER:7516286
HOFFER:7516286E
JP GROUP:4093900500
LUCAS ELECTRICAL:FDM835
MEAT & DORIA:86167
MEAT & DORIA:86286
MEAT & DORIA:86286E
METZGER:0891062
MOTAQUIP:LVMA241
NISSAN:22680-7S000
NISSAN:22680-7S00B
OSSCA:15445
QUINTON HAZELL:QM1054
RENAULT:22 68 07S 000
S.I.D.A.T:38.882
S.I.D.A.T:38.882A2
TRISCAN:8812 14100
VALEO:366305
VEMO:V38-72-0006
WE PARTS:330870338
WE PARTS:330870616
WILMINK GROUP:WG1014312
WILMINK GROUP:WG1026706
WILMINK GROUP:WG1028906
WILMINK GROUP:WG1495178
WILMINK GROUP:WG1498042
WILMINK GROUP:WG1755911
WILMINK GROUP:WG1965128