Opony całoroczne HANKOOK Kinergy 4S2 H750 - opinie i oceny

Wybierz rozmiar opony:

Wszystko o oponie w tym rozmiarze

Cena: 286,06 zł

Opinia klientów - Kinergy 4S2 H750

Średnia ocena na podstawie (5) opinii
5,0
Bardzo dobra
100%
klientów poleca opony Kinergy 4S2 H750

Najnowsze opinie (5)

Ocenił Jungo (30 listopada 2020)
5,0
Bardzo dobra

Niezweryfikowana opinia

Warte wyboru się okazały, pewnie na drugie auto przed zima jeszcze też wpadnie ten sam model. Wygodne, bezpieczne, dobrze zrobione, bardzo mi się podoba też jak mają zrobione ścianę boczną. Spalanie też nie wzrosło a głośność jest absolutnie akceptowalna. POLECAM

Ocenił Maaan (27 listopada 2020)
5,0
Bardzo dobra

Niezweryfikowana opinia

Przyznam, że ten model opon skusił mnie od razu. Dobra jakość w tej cenie. Miałem tej marki gumy wcześniej i oceniałem je wzorowo praktycznie i na te również nie narzekam. Do tego sklep IC wysłał od reki praktycznie i jeszcze dostawa bezpłatna. Same plusy.

Ocenił Frytek (14 listopada 2020)
5,0
Bardzo dobra

Niezweryfikowana opinia

W tej cenie chyba najlepsza opona na jakiej jeździłem do tej pory. Wykonanie bardzo dobre, funkcjonalnie też super no i odpada mi wymienianie co chwilę tych opon, cały rok można śmigać bezproblemowo i są w porządku na każde warunki drogowe tak naprawdę IMHO.

Ocenił Ralfikx (11 listopada 2020)
5,0
Bardzo dobra

Niezweryfikowana opinia

Daje radę jak na razie. Opona jest przyczepna i bardzo stabilnie się auto prowadzi, nawet na autostradzie w deszczu jak po sznurku jedzie. Atutem jest też wykończenie i świetny design, bieżnik powinien w śnieg wgryzać się też mega ok.

Ocenił Lumet (4 listopada 2020)
5,0
Bardzo dobra

Niezweryfikowana opinia

Bardzo fajna guma, świetnie wykonana i bardzo solidnie trzyma się drogi. W tej cenie nie bardzo miała konkurencję z tymi parametrami musze przyznać. Na razie wzorowo, szczególnie na deszczu i kapitalnie hamuje, abs ledwo co w ogóle jest potrzebny.