Opony letnie UNIROYAL RainSport 5 - opinie i oceny

Wybierz rozmiar opony:

Wszystko o oponie w tym rozmiarze

Cena: 295,19 zł

Opinia klientów - RainSport 5

Średnia ocena na podstawie (10) opinii
5,0
Bardzo dobra
100%
klientów poleca opony RainSport 5

Najnowsze opinie (10)

Ocenił Zyteq (30 listopada 2020)
5,0
Bardzo dobra

Zweryfikowana opinia

Drugi komplecik tych opon w domu i nie narzekam. Bardzo dobre wykonanie, super się sprawdzają. Bardzo sobie chwalę ogólnie produkt i zdecydowanie wybrałbym je ponownie bo są świetnie przyczepne i do tego wszystkiego jeszcze mają kapitalny wygląd i hamują jak złoto.

Ocenił ozzel (27 listopada 2020)
4,8
Bardzo dobra

Niezweryfikowana opinia

Dostawa z IC ekspresowo. Sklep szybko się uwinął, oponki świeżo produkowane, pięknie zrobione i przylegają do drogi ekstra, nie hałasują, nie buja autem, a kleją super solidnie. Jestem miło zaskoczony mieszanką, a poza tym bardzo sprawnie hamują niezależnie od jakości drogi i tego czy sucho czy mokro.

Ocenił Fryyks (24 listopada 2020)
5,0
Bardzo dobra

Niezweryfikowana opinia

Wybór był w zasadzie prosty – dobra opona, markowa, wysoki indeks prędkości, do tego w tej cenie trudno dorwać coś lepszego z takimi parametrami i jeszcze tak dobrze wyglądającego. POLECAM

Ocenił Brunno (12 listopada 2020)
5,0
Bardzo dobra

Niezweryfikowana opinia

Brałbym je teraz w ciemno ponownie. Nie tylko znakomicie wyglądają, ale mają również dobre parametry, jazda na mokrym to sama frajda teraz, przyczepne i kapitalnie hamują. Do tego żadnego aquaplaningu i tym podobnych przygód. Same pozytywy moim zdaniem – polecam serdecznie ten model!

Ocenił lorren (8 listopada 2020)
5,0
Bardzo dobra

Niezweryfikowana opinia

Są znacznie lepsze niż oczekiwałem. Myślałem że na suchym będą słabo się sprawdzać a są ekstra. Lekko miękkie więc fajnie kleją, autem nie buja bo profil niski, za to komfort okej no i na deszczu faktycznie klasa sama w sobie imho.

Ocenił fergoll (28 października 2020)
5,0
Bardzo dobra

Niezweryfikowana opinia

Mam porównanie sporej ilości różnych opon tego i oczko wyżej segmentu. Moim zdaniem ten model jest realnie oponą raczej premium niż klasą średnią bo w średniej są naprawdę często przeciętniaki a to jest ekstra guma. Rewelacyjne osiągi na mokrym ma, do tego na suchym przyczepna, choć stosunkowo miękka, ale za to komfort wybierania drobnych nierówności i tłumienia na piątkę. BDB

Ocenił szwarcuś (26 października 2020)
5,0
Bardzo dobra

Niezweryfikowana opinia

Mega solidny wybór – teraz brałabym ponownie ten sam model. nic dodać, nic ująć, rewelacyjna przyczepność i osiągi, spalanie mi w aucie nie wzrosło, a bezpieczeństwo jak najbardziej. Mogę wyłącznie zarekomendować, do tego sklep je wysłał tego samego dnia od razu. SUPER

Ocenił bukkks (21 października 2020)
4,9
Bardzo dobra

Niezweryfikowana opinia

Dobry wybór na nasze warunki drogowe. Miękkie, wygodne, cichsze w sumie niż po etykiecie oczekiwałem ale to subiektywne bo liczy się głównie wygłuszenie auta itp. Poza tym bardzo sobie chwalę przyczepność bo to jest najważniejsze przecież w oponie a pod tym względem to jest wzorowo imho – polecam serdecznie!

Ocenił Neox (17 października 2020)
5,0
Bardzo dobra

Niezweryfikowana opinia

Produkt z górnej półki. Rewelacyjnie się śmiga na nich. Wzorowe na deszczowe warunki faktycznie, ze sportowym zacięciem, auto jak po sznurku idzie. Co ważne, nie są może najcichszymi oponami choć mi to nie przeszkadza kompletnie ale pod kątem bezpieczeństwa same pozytywy imho.

Ocenił morfel (13 października 2020)
5,0
Bardzo dobra

Niezweryfikowana opinia

Piękna oponka, niby klasa średnia ale wcale nie ustępują niektórym premiumom które miałem wcześniej., A na deszczu są nawet lepsze od nich moim zdaniem. Mega fajnie kleją się do drogi, wytrzymałość póki co OK., bardziej miękkie są ale nie widać szybkiego zużycia :)