Wytrzymałe i niezawodne filtry K&N

Stany Zjednoczone to kraj kontrastów. Doskonale wiedzą o tym fani motoryzacji. Krążowniki szos, autostrady zachęcające do relaksującej jazdy, wyścigi na ćwierć mili, owalne tory wyścigowe, pancerne pick-upy, bulgoczące pod maską muscle carów potężne silniki V8… USA to też przyjazna przestrzeń do innowacji, do nowego podejścia także do spraw na pozór oczywistych. To też czerpanie z dziedzictwa. Nie dziwi więc, że to tutaj w latach 60. minionego stulecia rozpoczęła się historia firmy K&N. Firmy zasłużonej i dla motoryzacji, i dla środowiska. To drugie może wydawać się zaskakujące, ale… Ale biorąc pod uwagę, że K&N słynie z produkcji filtrów wytrzymujących przebiegi przekraczające milion mil, łatwo zrozumieć zależność.

Znane z niezawodności amerykańskie filtry K&N możesz kupić w Polsce. W oficjalnej sieci dystrybucyjnej. Oznacza to, że wybierając filtr K&N w Inter Cars, masz gwarancję oryginalności produktu i najwyższej jakości. Cena także należy do atutów. Sprawdź!Sportowe wkłady filtrów powietrza – Million Mile Limited Warranty

Najwyżej jakości bawełniany wkład o wysokiej przepustowości (wyższej o 50% w porównaniu do tradycyjnych filtrów papierowych), wyjątkowa filtracja zanieczyszczeń, gwarancja na 10 lat z nierealnym ograniczeniem do 1 000 000 mil (ponad 1 600 000 km) czy zauważalny wzrost mocy i momentu obrotowego… Jeżeli nadal szukasz idealnego filtra powietrza, to śmiało możesz przestać. Przecież znalazłeś filtry K&N. Zaufaj amerykańskiej technologii przetestowanej w realnych warunkach drogowych od Alaski do Teksasu, od Florydy do Kalifornii… Zaufaj i dopasuj sportowy wkład filtra powietrza do Twojego samochodu.

Polecane produkty

Filtr powietrza wkładka K&N 33-3005

254,66 zł

Kup

Filtr powietrza K&N VW Golf V/Altea/Octavia II 1.9tdi/2.0tdi 33-2865

226,41 zł

Kup

Filtr powietrza wkładka K&N 33-3004

254,66 zł

Kup

Sportowy filtr powietrza, długość zewnętrzna: 356mm, szerokość zewnętr K&N FILTERS 33-2128

254,66 zł

Kup

Uniwersalne filtry stożkowe

Uniwersalne filtry stożkowe K&N gwarantują najwyższy poziom ochrony silników nie tylko w samochodach osobowych, ale też w autach dostawczych, maszynach rolniczych i nawet w skuterach śnieżnych. Wszędzie tam, gdzie ogromne znaczenie ma nie tylko wyłapywanie zanieczyszczeń z powietrza, ale też wysoka przepustowość, filtry stożkowe K&N zdają egzamin celująco.

Amerykański producent podkreśla, że dzięki wytrzymałym i plastycznym gumowym kołnierzom bez trudu założysz filtr stożkowy, nawet jeśli w Twoim samochodzie fabrycznie zamontowano model o nieco innych rozmiarach. Możliwość rozciągnięcia o 1,5 mm to ważny atut. Kolejnym, poza wytrzymałością szacowaną na milion mil, jest możliwość samodzielnego czyszczenia wkładu. Jeden zabieg pozwoli na przejechanie nawet 80 000 km (50 000 mil). Wymienny wkład to wygodne i ekologiczne rozwiązane na lata, na setki tysięcy przejechanych kilometrów czy mil.

Polecane produkty

Filtr powietrza sportowy K&N RU-5111

185,74 zł

Kup

Filtr powietrza sportowy K&N RU-4960

212,35 zł

Kup

Filtr uniwersalny (stożkowy, airbox) K&N RU-1045

265,45 zł

Kup

Filtr powietrza sportowy K&N RC-3250

289,20 zł

Kup

Sportowe układy dolotowe

Montaż sportowego układu dolotowego pozwala zmniejszyć temperaturę powietrza, które dociera do komory spalania. Im zimniejsze powietrze, ściślej tlen, tym wyższa wydajność, a ta przekłada się na lepsze osiągi.

Idealne dopasowany do Twojego auta układ dolotowy można zainstalować w mniej niż dwie godziny. Wystarczą do tego standardowe narzędzia, które na pewno są w Twoim garażu czy w warsztacie. Tylko tyle czasu potrzeba, aby zamontować sportowy układ dolotowy K&N. Żeby w pełni wykorzystać potencjał sportowego dolotu, najlepiej skonfigurować go z filtrem powietrza K&N. Z filtrem wielokrotnego użytku, o wysokiej przepustowości. Śmiało możesz już przestać szukać sposobu na nieinwazyjne podniesienie osiągów w Twoim aucie. Znalazłeś idealne rozwiązanie – układ dolotowy K&N.

Polecane produkty

Sportowy system filtrowania powietrza K&N Filters 69-5318TS

1 857,84 zł

Kup

Sportowy system filtrowania powietrza K&N Filters 63-1578

1 444,99 zł

Kup

Filtr odmy K&N 62-1340

99,02 zł

Kup

Układy wlotu powietrza K&N 57S-4900

648,75 zł

Kup

Filtry oleju

Sportowy filtr z warstwą filtracyjną nieograniczającą przepływu oleju to rozwiązanie cenione w sporcie motorowym. Przykręcane filtry oleju K&N świetnie znoszą kontakt nie tylko z olejami syntetycznymi, ale też z olejami półsyntetycznymi i mineralnymi. Niezależnie od stosowanego środka smarnego pozytywnie wpływają na jego żywotność, skutecznie wyłapując zanieczyszczenia. Wysoki poziom ochrony silnika jest związany zarówno ze stałym przepływem oleju, jak również z syntetycznym materiałem filtracyjnym.

Wydajność i skuteczność zgodne z interwałami producentów dotyczących wymiany oleju, należyty i zarazem stały poziom przepływu oleju, otwór pozwalający zamontować zawleczkę wymaganą w wielu sportach motorowych… Zalet jet więcej. Poznaj je bliżej i dopasuj filtr oleju K&N.

Polecane produkty

Filtr oleju K&N HP-1008

54,89 zł

Kup

Filtr oleju K&N HP-1017

54,89 zł

Kup

Filtr oleju K&N HP-2011

54,89 zł

Kup

Filtr oleju K&N HP-1010

68,33 zł

Kup

Środki czyszczące do filtrów powietrza K&N

Obliczone na przebiegi przekraczające milion mil filtry powietrza K&N można czyścić samodzielnie, w zaciszu garażu czy warsztatu. Wystarczą do tego maksymalnie cztery kwadranse i skuteczny środek z linii K&N Power Kleen. Jedynej mającej rekomendację amerykańskiego producenta.

Jeżeli zamontowałeś już sportowy filtr powietrza K&N i widzisz, że nadszedł czas na czyszczenie, możesz wybrać zestaw zawierający olejek nasączający i detergent albo kupić pojedynczy produkt. Masz do wyboru czyściwa w spraju lub w pojemniku z atomizerem. Są oczywiście i oleje do nasączania bawełnianych wkładów. Pamiętaj, przebiegi przekraczające milion mil są jak najbardziej realne. Jedynym warunkiem jest regularna konserwacja środkami rekomendowanymi przez K&N.

Polecane produkty

Zestaw do czyszczenia filtrów powietrza K&N 99-5050

68,67 zł

Kup

Zestaw do czyszczenia filtrów powietrza K&N 99-5000EU

68,67 zł

Kup

Zestaw do czyszczenia filtrów powietrza K&N 99-5003EU

68,67 zł

Kup

preparaty do filtrów tuning 99-0518EU

54,89 zł

Kup