Szukaj hamulców wg producenta

Układ hamulcowy

Sprawność układu hamulcowego w samochodzie to jeden z najważniejszych parametrów decydujących o naszym bezpieczeństwie.

W sporcie samochodowych układ hamulcowy jest poddawany modyfikacjom w pierwszej kolejności wraz z zawieszeniem i oponami.

Możliwość skutecznego, późnego i powtarzanego wielokrotnie hamowania, jest czynnikiem decydującym o uzyskiwaniu dobrych rezultatów na próbach sportowych. Wbrew popularnej opinii, jest to ważniejsze od osiągów silnika.

W samochodach użytkowanych w jeździe codziennej, dobrze dobrane i skuteczne klocki i tarcze hamulcowe dają większą pewność jazdy, poprawiają poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Kierowcy bardziej dynamiczni, w swoich usportowionych wersjach samochodów ulicznych, z pewnością również docenią wytrzymałe i skuteczne podzespoły układu hamulcowego.

W szerokiej ofercie Inter Cars znajdą Państwo tarcze nacinane i wiercone, wyczynowe i uliczne klocki hamulcowe, przewody w stalowym oplocie, sportowe płyny hamulcowe oraz kompletne układy hamulcowe na oś, dedykowane do konkretnych samochodów. W razie pytań prosimy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta, gdzie otrzymają Państwo fachową pomoc w dobrze odpowiednich części.