Znakomita widoczność w każdych warunkach pogodowych i o każdej porze dnia czy nocy! To przyświecało konstruktorom firmy Osram podczas tworzenia nowych linii żarówek Night Breaker. Widoczność to klucz do szybszych reakcji w sytuacjach ekstremalnych oraz swoboda podczas każdego pokonywanego kilometra, każdego zakrętu. Zobacz więcej i bądź widoczny. Wybierz mocne i nieoślepiające światła od Osram!

Linia żarówek Osram Night Breaker powstała, aby walczyć z ciemnością, która spowalnia i utrudnia jazdę. Wyposaż swój samochód w wydajne oświetlenie i postaw na komfort w trakcie nocnych podróży samochodem.

Night Breaker Laser

Biała barwa światła, jasność kojarzona ze słonecznym porankiem, daleki zasięg tradycyjnych reflektorów – właściciele aut z klasycznymi żarówkami halogenowymi mogą z większą niż dotychczas przyjemnością ruszać w nocne, także najdłuższe trasy. Możesz ruszać w nieznane, mając pewność, że zobaczysz wszystkie znaki pionowe i poziome czy ewentualne przeszkody. Możesz ruszyć w dobrze znaną trasę z większą dozą komfortu.

150 – to wartość kluczowa, żeby zrozumieć potencjał Night Breaker Laser. Pasujące do reflektorów: H1, H3, H4, H7, H11, HB3 i HB4 żarówki emitują aż do 150% więcej światła w porównaniu do homologacyjnego minimum. 150 to też długość (w metrach) świetnie i równomiernie doświetlonej drogi.

Sprawdź jeszcze inne żarówki halogenowe Osram. Night Breaker 200, Night Breaker Silver, Cool Blue Intense i Ultra Life również zasługują na Twoją uwagę. Zadbaj o dobre przygotowanie do nocnych podróży z wydajnymi, skutecznymi i trwałymi żarówkami firmy Osram.

Polecane produkty

Żarówka światła przeciwmgielnego OSRAM 64193NL-HCB

93,37 zł

Kup

Żarówka światła do jazdy dziennej OSRAM 64210NL-HCB

124,27 zł

Kup

Żarówka światła przeciwmgielnego OSRAM 9005NL-HCB

134,86 zł

Kup

Żarówka reflektora doświetlającego podczas skrętu OSRAM 9006NL-HCB

134,86 zł

Kup

Xenarc Night Breaker Laser

Noc jasna jak nigdy wcześniej – to możliwe, jeżeli wybierzesz najjaśniejsze lampy ksenonowe w historii Osram. Widoczność sięgająca do 250 metrów, światło do 220% jaśniejsze niż minimalne wymagania normy homologacyjnej – trudno o lepszą rekomendację. Linia Xenarc Night Breaker obejmuje typy: D1S, D2S, D3S i D4S. Dopasuj do swoich potrzeb i wybierz lampy, które zapewnią Ci widoczność i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie – teraz z 3-letnią gwarancją firmy Osram.

Oświetlenie ksenonowe Osram to też inne linie modelowe przetestowane przez tysiące kierowców i tysiące kilometrów nocnych podróży. Osram Xenarc Cool Blue Intense, Xenarc Ultra Life, Xenarc Original czy Xenarc Night Breaker Laser – Ty decydujesz!

Polecane produkty

Lampa wyładowcza (ksenonowa) D4S OSRAM Xenarc - karton 1 szt.

209,56 zł

Kup

Lampa wyładowcza (ksenonowa) D2R OSRAM Xenarc - karton 1 szt.

192,79 zł

Kup

Lampa wyładowcza (ksenonowa) D2S OSRAM Xenarc - karton 1 szt.

165,55 zł

Kup

Lampa wyładowcza (ksenonowa) D3S OSRAM Xenarc - karton 1 szt.

295,47 zł

Kup

Night Breaker LED

Zamienniki klasycznych żarówek halogenowych H7 to kolejna propozycja od Osram. Chociaż ustawodawstwo wielu krajów Europy nie nadąża za postępem – uniemożliwiając legalny montaż oświetlenia LED w miejsce halogenów – to są wyjątki. Za precedensem stoi właśnie firma Osram. Retrofity H7 LED jako pierwsze lampy tego typu w 2021 roku zostały dopuszczone do użytku na drogach publicznych w wybranych pojazdach w Niemczech, w kraju uznawanym za wzorcowym pod względem kultury i świadomości motoryzacyjnej. Night Breaker LED został także dopuszczony do użytku w wybranych pojazdach w innych krajach – w Austrii, Chorwacji, Słowenii, Francji i od niedawna także w Czechach. Firma Osram stale poszerza listę pojazdów oraz krajów, w których legalnie można używać produktów Night Breaker LED.

W Polsce przetarcie szlaków dla nowoczesnych lamp LED montowanych zamiast halogenów miało miejsce w grudniu 2021 roku. Wtedy to specjaliści z Instytutu Samochodowego w ramach ogólnopolskiej kampanii Komendy Głównej Policji i Instytutu Transportu Samochodowego „Twoje światła – nasze bezpieczeństwo” przeprowadzili badania lamp zastosowanych w reflektorach pięciu Dacii Duster. Rzeczoznawca wydał na ich podstawie pozytywną opinię, a diagnosta dopuścił pojazdy do ruchu. I tak popularny SUV przetarł szlaki po bezdrożach zastygłych przepisów. Zastosowanie retrofitów Night Breaker LED to gwarantowana satysfakcja, podobnie jak dużo lepsze oświetlenie drogi. Oczywiście z opcjonalnych lamp LED możesz już teraz śmiało korzystać na torze czy na drodze prywatnej. A to nie wszystko! Przedstawiciele Osram – wspólnie z innymi czołowymi producentami oświetlenia samochodowego – prowadzą działania mające na celu legalizację nowoczesnego oświetlenia LED w Polsce.

Polecane produkty

Żarówka LED H7 OSRAM 2 szt., 12/24V, 14W Ledriving

488,11 zł

Kup

Żarówka LED H4 OSRAM 2 szt., 12/24V, 14W Ledriving

488,11 zł

Kup

Żarówka HB4 OSRAM 9736CW

488,11 zł

Kup

Żarówka H10 OSRAM 9745CW

261,83 zł

Kup