Czas realizacji i metody dostawy

Sześć razy dziennie zamówione produkty są wysyłane do sieci warsztatów i punktów odbioru.

Dostawa z montażem w warsztacie

W przypadku zamówień części wraz z montażem, nasza infolinia skontaktuje się z Tobą w celu uzgodnienia dogodnego terminu montażu. Zamówienie zostanie wtedy dostarczone do wybranego przez Ciebie warsztatu. W takim przypadku dostawa towaru jest darmowa, płacisz jedynie za towar i za usługę.

Dostawa do punktu odbioru

W przypadku zamówień z odbiorem osobistym w wybranym punkcie Inter Cars Klient otrzyma informację o przygotowaniu zamówienia do odbioru za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie. Towar będzie oczekiwał na odbiór przez 72 godziny (3 doby) od momentu wysłania powiadomienia. Płatność dokonywana jest w punkcie odbioru gotówką lub kartą płatniczą. Dostawa do punktu odbioru jest darmowa, płacisz tylko za towar.

Dostawa do domu

W przypadku wyboru innego adresu dostawy zamówienie zostanie wysłane firmą kurierską DHL. Większość przesyłek jest nadawana 24h po złożeniu zamówienia lub w przypadku zamówień dokonywanych w weekendy i święta – w następnym dniu roboczym. Zamówienia dostarczane są wyłacznie na terytorium Polski. Dostawa kurierem DHL - obowiązuje cena dostawy 12,30 zł wraz z podatkiem VAT z wyjątkiem towarów ciężkich oraz wielkogabarytowych, dla których koszt dostawy naliczany jest indywidualnie, wyświetlany w karcie produktu i podsumowaniu zamówienia.

W momencie nadania przesyłki, na adres mailowy odbiorcy zostanie wysłana wiadomość z potwierdzeniem wysłania zamówienia.

Jeśli odbiorca będzie nieobecny, kurier pozostawi awizo. Kurier nie ma obowiązku kontaktu telefonicznego z klientem, podejmie on dwie próby doręczenia przesyłki. W przypadku dwukrotnej nieobecności odbiorcy, awizowaną przesyłkę można odebrać w najbliższym terminalu firmy DHL.

W przypadku przesyłek o wadze przekraczającej 40 kilogramów lub przesyłek, których jeden z wymiarów przekracza 2 metry zastrzegamy sobie prawo doręczenia wyłącznie do granicy posesji lub przed budynek.

Dostawa materiałów chemicznych, materiałów łatwopalnych i akumulatorów

W przypadku zamówienia materiałów chemicznych, materiałów łatwopalnych, bądź akumulatorów zastrzegamy sobie możliwość odmowy dostawy towaru kurierem do domu.

Czasy dostaw

Czasy dostaw podane są orientacyjnie i mogą ulec zmianie. Sklep Inter Cars dołoży wszelkich starań by na bieżąco informować Klientów o spodziewanym terminie dostawy.

W przypadku towarów dostępnych w czasie 48 godzin, 72 godzin, 3-5 dni, 7-14 dni lub powyżej 14 dni wskazany jest okres czasu od chwili złożenia zamówienia przez Użytkownika do momentu wysyłki towaru z magazynu Organizatora (do wybranego warsztatu, punktu odbioru lub pod wskazany adres). Dla zamówień tych nie ma zastosowania tabela czasów dostaw widoczna poniżej. Towary o wymienionych czasach realizacji dostarczane są z magazynów zewnętrznych w związku z czym Organizator zastrzega możliwość anulowania zamówienia w przypadku braku dostępności zamówionego towaru.

Rodzaj dostawy
Czas dostawy
Koszty dostawy
Dodatkowe informacje
Dostawa do punktu odbioru 1-2 dni robocze 0,00 zł Towar dostarczymy do jednego z naszych punktów odbioru
Dostawa kurierem 1-2 dni roboczych 12,30 zł (DHL)*, 11,30 zł (DPD)*, 12,00 zł (paczkomaty Inpost)*
Montaż w warsztacie 1-2 dni roboczych 0,00 zł**

* Z wyjątkiem towarów ciężkich oraz wielkogabarytowych

** Dostawa towaru jest darmowa, płacisz jedynie za towar i usługę montażu