Ugrzązłeś? Wyciągnij się z Dragon Winch!

Trudny teren to część Twojej pracy, w której musisz być gotowy, by wjechać w każde miejsce? Nie pozwól, by buksujące koła były dla Ciebie przeszkodą! Nie martw się więcej, że trudny teren Cię zatrzyma. A może jeździsz lawetą i to właśnie Ty musisz pomóc innym kierowcom, by wrócili na drogę? Jeśli uszkodzone auto nie może wjechać na lawetę „o własnych siłach” – porządna wyciągarka okaże się niezbędna. Ułatw sobie pracę już dziś i wybierz produkt od Dragon Winch!

Jak wybrać odpowiednią wyciągarkę?

Wyciągarka to urządzenie, które wspomoże Cię podczas przejazdu w trudnym terenie, a także pozwoli wciągnąć uszkodzone auto na lawetę. Dobór odpowiedniego produktu jest więc uzależniony od wielu kwestii. Przede wszystkim weź pod uwagę to, jakim pojazdem jeździsz i w jaki sposób będziesz użytkował wyciągarkę. Jeśli masz lawetę lub jesteś fanem off-roadu i grząskie błota to stały element Twoich wypraw, dobrym rozwiązaniem może okazać się wyciągarka z serii Maverick, do której otrzymasz pokrowiec gratis. Urządzenie z łatwością poradzi sobie z wyciągnięciem Twojej terenówki na twarde, bezpieczne podłoże. Jeśli jednak poruszasz się większą lawetą lub pojazdem specjalnym, być może potrzebujesz bardziej wytrzymałego produktu. W takiej sytuacji świetnie sprawdzą się wyciągarki z serii Dragon Winch Truck. Aby wybrać najlepszą, zwróć uwagę na: uciąg, długość i rodzaj liny, moc oraz sposób montażu.

Polecane produkty

Wyciągarka z pokrowcem DRAGON WINCH Maverick 12000 5443kg

1 789,99 zł

Kup

Wyciągarka DRAGON WINCH Maverick 3500 DWM3500ST

549,00 zł

Kup

Wyciągarka DRAGON WINCH Maverick 2500 DWM2500ST 1133kg

399,44 zł

Kup

Wyciągarka DRAGON WINCH DWM2000ST

329,36 zł

Kup

Dożywotnia gwarancja na wyciągarkę

Planujesz zakup wyciągarki i chcesz, by był to produkt na lata? Nie chcesz martwić się, że wadliwe akcesorium okaże się niezdatne do użytku po okresie gwarancji, a Ty będziesz musiał kupić nową wyciągarkę? Aktywuj dożywotnią gwarancję od Dragon Winch!

Wysoka jakość i wytrzymałość to główne cechy wyciągarek od polskiego producenta. Standardowa gwarancja wynosi 24 miesiące, jednak możesz ją bezpłatnie przedłużyć na cały okres użytkowania! Wystarczy, że w ciągu 10 dni od zakupu zgłosisz ten fakt do firmy Dragon Winch i podasz najważniejsze informacje, a otrzymasz dożywotnią gwarancję!

Aktywuj Gwarancję

Czym są wyciągarki z serii Dragon Winch Truck?

Dragon Winch to polski producent o globalnym zasięgu. Firma oferuje wysokiej jakości wyciągarki do quadów, terenówek, lawet, pojazdów użytkowych i samochodów specjalnych. Poza klientami indywidualnymi współpracuje z wojskiem i strażą pożarną, co może tylko dowodzić wytrzymałości produktów nawet w najtrudniejszych warunkach. Wyciągarki Dragon Winch cieszą się uznaniem klientów w niemal 50 krajach. Produkty cechują się łatwym sposobem montażu, wysoką jakością i dużą niezawodnością.

Dragon Winch Truck to seria wyciągarek przeznaczona do zadań specjalnych. Produkty zostały stworzone głównie dla samochodów specjalnych, lawet i pojazdów użytkowych. Silne i wytrzymałe wyciągarki świetnie poradzą sobie w najcięższych warunkach pracy. Mają wysokie parametry techniczne i dużą moc silników, przez co korzystanie z nich staje się dużo łatwiejsze.

Wyciągarka DRAGON WINCH Truck 14000 DWT14000HD 6350kg

2 494,24 zł

Kup

Wyciągarka do lawet i pojazdów specjalnych DRAGON WINCH DWT16000HD

2 995,07 zł

Kup

Wyciągarka DRAGON WINCH Truck 18000 24 V DWT18000HD 8165kg

3 495,93 zł

Kup

Wyciągarka do lawet i pojazdów specjalnych DRAGON WINCH DWT22000HD

4 497,64 zł

Kup

Dragon Winch Maverick

Wyciągarki Dragon Winch serii Maverick to seria budżetowych urządzeń do zastosowań w pojazdach terenowych oraz autolawetach. Jednocześnie to najpopularniejsze produkty w ofercie polskiej firmy. Sprawdzone rozwiązania do amatorskiego off-roadu i aut specjalnych.

Wyciągarka DRAGON WINCH DWM2000ST

329,36 zł

Kup

Wyciągarka DRAGON WINCH Maverick 2500 DWM2500ST 1133kg

399,44 zł

Kup

Wyciągarka do samochodów Off Road. Uciąg 4536kg napięcie 12V

1 691,69 zł

Kup

Wyciągarka z pokrowcem DRAGON WINCH Maverick 12000

1 789,99 zł

Kup

Dragon Winch Highlander

Seria wyciągarek Highlander – to oferta skierowana do fanów ciężkiego off-roadu, gdzie szybkość działania, niezawodność i wytrzymałość jest kluczowa. Doszczelnione układy, mocniejsze silniki, wzmocnione, szybsze przekładnie – to główne cechy serii Highlander.

Wyciągarka DRAGON WINCH Highlander 3500 DWH3500HD 1588kg

891,50 zł

Kup

Wyciągarka DRAGON WINCH DWH4500HD-S

1 392,36 zł

Kup

Wyciągarka do samochodów Off Road DRAGON WINCH DWH9000HD-S

3 696,27 zł

Kup

Wyciągarka DRAGON WINCH Highlander 12000 DWH12000HD-S

3 596,10 zł

Kup

Wyciągarki Hydrauliczne

Wyciągarki hydrauliczne są zwykle wybierane przez przemysł i użytkowników „wagi ciężkiej”. Pojazdy ciężarowe i dźwigi – to właśnie dla nich oferowane są najbardziej niezawodne i wytrzymałe wyciągarki.

Zasilane z układu hydraulicznego pojazdu, nie mają zbędnych elementów i silników elektrycznych, dysponują przy tym mocą układu hydraulicznego. Sprzedawane jako wyciągarka SOLO lub w zestawie połączeniowym z układem hydraulicznym pojazdu.

Lina stalowa czy syntetyczna?

Każda z wyciągarek oferowana jest z dwoma rodzajami liny:

  • stalową – współpracującą z prowadnicą rolkową, która jest tańsza, wymagająca więcej uwagi przy układaniu, cięższa i bardziej niebezpieczna przy ew. uszkodzeniu/pęknięciu.
  • syntetyczną – lżejszą, łatwiejszą w układaniu na bębnie wyciągarki, bezpieczniejszą przy ew. pęknięciu, wymagającą częstszej pielęgnacji (pranie i czyszczenie), ale droższą. Lina syntetyczna współpracuje z prowadnicą ślizgową.

Dlaczego warto wybrać Dragon Winch?

Wyciągarki od polskiego producenta Dragon Winch to nie tylko szeroki wybór urządzeń dla różnego zastosowania. To także wysoka jakość, którą doceniają klienci z wielu krajów. Produkty Dragon Winch świetnie sprawdzą się zarówno podczas off-roadowych wypraw po bezdrożach, gdy terenówka ugrzęźnie w błocie, jak i do prawdziwie specyfinczych zadań – podczas pracy lawetą lub pojazdem specjalnym.

Nie obawiaj się awarii! Do wszystkich produktów Dragon Winch dostępne są części eksploatacyjne oraz zamienne. Wyspecjalizowany serwis producenta pomoże Ci szybko usunąć każdą awarię i rozwiązać nawet najmniejszy problem.

Zobacz wszystkie produkty