Autoelektronika - Urządzenia diagnostyczne

Dzięki wszechstronnej współpracy AUTOELEKTRONIKI z warsztatami samochodowymi, rozumieniu potrzeb każdego warsztatu gromadzimy wiedzę i doświadczenia, które pozwalają na stałe rozszerzanie oferty. Wobec określonych możliwości produkcyjnych i aktualnych potrzeb rynku; oferta dla warsztatu zaczyna się stabilizować na dobrym, sprawdzonym poziomie jakościowym. Klientami firmy jest ponad 2000 użytkowników oprzyrządowania warsztatowego na terenie całego kraju. AUTOELEKTRONIKA jest jedynym krajowym producentem wielu oferowanych przyrządów, a wieloletni okres ich eksploatacji i bardzo pozytywne oceny użytkowników formułowane w ankietach świadczą o dojrzałości oferty.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki AUTOELEKTRONIKA

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.