ENZET

Elastyczne przewody hamulcowe Enzet

Założona w 1979 roku polska firma Enzet ma wieloletnie doświadczenie w produkcji przewodów hamulcowych i wspomagania układu kierowniczego. W pierwszych latach działalności przedsiębiorstwo specjalizowało się w wyrobie elementów gumowych na potrzeby rodzimego przemysłu samochodowego, później jednak profil produkcji uległ zmianie. Obecnie firma Enzet znajduje się wśród największych krajowych producentów elastycznych przewodów hamulcowych dla samochodów marek europejskich, amerykańskich i azjatyckich. Wyroby marki Enzet cechują się wysokim standardem wykonania; ich jakość, potwierdzona szeregiem przyznanych firmie certyfikatów ISO, sprawia, że cieszą się zaufaniem nabywców zarówno w Polsce, jak i w sąsiednich krajach.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1979
Strona www (świat): http://www.enzet.pl/
Katalog producenta: http://www.enzet.pl/oferta.php
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki ENZET

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.