SASIC

Sasic - Poduszki zawieszenia silników i skrzyń biegów, sworznie wahaczy

Sasic – największy w Europie producent elementów metalowo-gumowych 

Francuska marka Sasic powstała w 1971 roku w wyniku fuzji firmy Santucci, działającej od 1924 roku, z francuskim eksporterem części samochodowych Sicfa. Wykorzystując doświadczenie produkcyjne pierwszej i odpowiednie podejście biznesowe drugiej firmy, Sasic szybko stał się potentatem na rynku części samochodowych. 

Produkty marki Sasic to przede wszystkim elementy metalowo-gumowe i gumowe. Są one powszechnie stosowane jako części pierwszego montażu w pojazdach grupy PSA i koncernu Nissan-Renault. Producent nie ogranicza się jednak wyłącznie do samochodów francuskich, w ich ofercie znajdują się części zamienne do większości popularnych w Europie marek. 

Dzięki szybkiemu rozwojowi marki Sasic, produkty przez nią tworzone stały się niezwykle popularne wśród części metalowo-gumowych. Obecnie znajduje ona się wśród liderów rynku w wielu innych kategoriach części zamiennych. Pozycja rynkowa gwarantuje, że produkty marki Sasic są zamiennikami wysokiej jakości. 

Firma Sasic zajmuje się częściami do samochodów francuskich – nie tylko elementów zawieszeń czy poduszek silnika, ale przede wszystkim sprzęgieł i turbosprężarek. Komponenty, które nie mogą być regenerowane, podlegają procesowi recyklingu. To działanie marki Sasic nastawione jest na ochronę środowiska, ponieważ celem firmy jest jak największy udział zamkniętego obiegu części zamiennych. Jest to jeden z wyróżników marki, która w ten sposób znacząco ogranicza zużycie zasobów. 

Produkty marki Sasic – oferta 

W sklepie Intercars.pl oferujemy szeroką gamę części wyprodukowanych przez tę francuską firmę. Są to przede wszystkim, będące specjalnością marki, elementy metalowo-gumowe. Wśród nich znajdują się poduszki zawieszenia, poduszki oraz wsporniki silnika i skrzyni biegów, łączniki stabilizatorów czy silentblocki. 

Oprócz tego dostępne są także zestawy do regeneracji wahaczy i innych elementów zawieszenia. Pozwalają one na samodzielne zregenerowanie części niskim kosztem, a jednocześnie wpisują się w politykę marki pod względem utrzymywania części jak najdłużej w obiegu. 

Sasic produkuje także części wyłącznie gumowe, takie jak osłony przegubów, przekładni kierowniczej, odboje, gumowe elementy zawieszenia układów wydechowych czy poduszki stabilizatorów. 

Trzecia duża grupa, którą obejmują produkty od Sasic, to części metalowe, takie jak sworznie wahaczy i końcówki drążków kierowniczych. Ostatnią oferowaną grupą produktów marki Sasic są węże i przewody. Wśród nich znaleźć można przewody hamulcowe, węże do układów chłodzenia czy węże i przewody do układu grzewczego i klimatyzacji samochodowej. 

Dlaczego warto wybrać produkty marki Sasic? 

Elementy metalowo-gumowe, elementy zawieszeń – flagowe produkty Sasic to niezwykle popularny wybór na rynku części zamiennych. Chociaż producent ten jest mniej znany od wielu konkurencyjnych marek, to w wymienionych specjalnościach może bez problemu z nimi konkurować. 

Główne produkty od Sasic mają dzięki temu świetny stosunek ceny do jakości. Przy umiarkowanych kosztach, zachowują one bardzo dobrą jakość wykonania i użytych materiałów. Niezwykle szeroki asortyment marki pozwoli na znalezienie części odpowiedniej do Twojego samochodu. Jeżeli jest to auto francuskie, to będzie to możliwe nawet dla starszych i mniej popularnych modeli. 

Elementy metalowo-gumowe w zawieszeniu pojazdu i te znajdujące się pod silnikiem są bardzo ważnymi częściami pojazdu. Wpływają one bezpośrednio na bezpieczeństwo pojazdu, przede wszystkim na jego stabilność na drodze. Dlatego zakup produktów oferowanych przez firmy o niskiej renomie może okazać się tragiczny w skutkach.  

Dzięki zastosowaniu części wyprodukowanych przez Sasic masz pewność, że spełnią one swoje zadanie. Jednocześnie naprawa nie będzie bardzo kosztowna, szczególnie jeżeli wykorzystasz zestawy do regeneracji, które są o wiele tańsze niż kompletne wahacze. 

Kupując produkty Sasic, wspierasz także europejską gospodarkę, ponieważ są one wytwarzane we Francji. Wyróżnia to markę, w czasach gdy wielu producentów przenosi produkcję do Azji. 

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1927
Strona www (polska): https://sasic.fr/pl/
Strona www (świat): https://sasic.fr/en/
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki SASIC

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.