DACIA SANDERO (BS_) 1.6 (BS0D, BS0B, BS0F, BS0H)

Filtry


Dostępność


Cena



Producent

Pojemność [l]

Szeroki wybór części, opon i akcesoriów do DACIA SANDERO (BS_)


W tej grupie nie znaleziono wyników pasujących do wybranego pojazdu:
DACIA SANDERO (BS_) 1.6 (BS0D, BS0B, BS0F, BS0H)
Aby zobaczyć produkty dla DACIA SANDERO (BS_) 1.6 (BS0D, BS0B, BS0F, BS0H) wybierz grupę
DACIA SANDERO (BS_) 1.6 (BS0D, BS0B, BS0F, BS0H) Pozostałe wyniki:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

ATE
Płyn hamulcowy DOT5.1 5l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars

Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
374.74 
zł
374.74
304.67 zł
(74.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ATE
Płyn hamulcowy DOT4 5l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars

Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
389.63 
zł
389.63
316.77 zł
(77.93 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ATE
Płyn hamulcowy DOT4 5l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars

Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
281.55 
zł
281.55
228.90 zł
(56.31 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ATE
Płyn hamulcowy DOT4 5l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars

Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
219.58 
zł
219.58
178.52 zł
(43.92 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ATE
Płyn hamulcowy DOT4 5l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars

Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
372.60 
zł
372.60
302.93 zł
(74.52 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ATE
Urządzenie do obsługi płynów 03.9302-1502.4

Kategoria Urządzenie do obsługi płynów
Nazwa Urządzenie do obsługi płynów
Model FB 5EV
Zastosowanie (dla czynności) do odpowietrzania do wymiany
przeznaczenie (części, komponenty) do układu hamulcowego
Przeznaczenie (materiał, ciecz) płyn hamulcowy
Pojemność [l] 5
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe pojazdy dostawcze
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
4 077.49 
zł
3 710.52
3 016.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ATE
Urządzenie do obsługi płynów 03.9302-1502.4 MKT

Kategoria Urządzenie do obsługi płynów
Nazwa Urządzenie do obsługi płynów
Zestaw Tak
Model FB 5EV
Zastosowanie (dla czynności) do odpowietrzania do wymiany
przeznaczenie (części, komponenty) do układu hamulcowego
Przeznaczenie (materiał, ciecz) płyn hamulcowy
Pojemność [l] 5
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe pojazdy dostawcze
ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
3 997.99 
zł
3 638.17
2 957.86 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ATE
Urządzenie do obsługi płynów 03.9302-1508.4

Kategoria Urządzenie do obsługi płynów
Nazwa Urządzenie do obsługi płynów
Model FB 5EV
Zastosowanie (dla czynności) do odpowietrzania do wymiany
przeznaczenie (części, komponenty) do układu hamulcowego
Przeznaczenie (materiał, ciecz) płyn hamulcowy
Pojemność [l] 5
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe pojazdy dostawcze
ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
7 szt.
Cena katalogowa  
4 728.56 
zł
4 303.00
3 498.37 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TRANSPORT SPECJALNY

OSTATNIE SZTUKI

ATE
Urządzenie do obsługi płynów 03.9302-1502.MM

Kategoria Urządzenie do obsługi płynów
Nazwa Urządzenie do obsługi płynów
Model FB 5EV
Zastosowanie (dla czynności) do odpowietrzania do wymiany
przeznaczenie (części, komponenty) do układu hamulcowego
Przeznaczenie (materiał, ciecz) płyn hamulcowy
Pojemność [l] 5
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe pojazdy dostawcze
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
2 815.29 
zł
2 815.29
2 288.85 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł