Filtry


Dostępność


Cena



Producent

Średnica zewnętrzna [mm]

Sklep Inter Cars | ATHENA | – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455015 31x43x10,3 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 31
Średnica zewnętrzna [mm] 43
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
43.35 
zł
43.35
35.24 zł
(21.68 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Kup olej ELF i zgarnij filtr za 1 PLN

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455172 30x43x12 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 43
Do koszyka
(0)
8 szt.
Cena katalogowa  
76.68 
zł
76.68
62.34 zł
(38.34 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455016 31x43x12,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 31
Średnica zewnętrzna [mm] 43
Do koszyka
(0)
6 szt.
Cena katalogowa  
60.47 
zł
60.47
49.16 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455134 32x43x10,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 32
Średnica zewnętrzna [mm] 43
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
76.57 
zł
76.57
62.25 zł
(38.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455018 32x43x12,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 32
Średnica zewnętrzna [mm] 43
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
27.61 
zł
27.01
21.96 zł
(13.51 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł