KIA CEE'D Hatchback (ED) 2.0 CRDi
Filtry
Cena
Producent
Szerokość [mm]
Szeroki wybór części, opon i akcesoriów do KIA CEE'D Hatchback (ED)
W tej grupie nie znaleziono wyników pasujących do wybranego pojazdu: KIA CEE'D Hatchback (ED) 2.0 CRDi
Aby zobaczyć produkty dla KIA CEE'D Hatchback (ED) 2.0 CRDi wybierz grupę
KIA CEE'D Hatchback (ED) 2.0 CRDi Pozostałe wyniki:
SKF
Łożysko przemysłowe 30x55x13mm 6006-2RS-C3 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
50.98
zł 42.31
34.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 30x55x13mm 6006-2RS /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
50.98
zł 42.31
34.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
171.43
zł 149.62
121.64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 15x42x13mm 6302-2RS-C3 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
38.57
zł 32.02
26.03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko przemysłowe 15x42x13mm 6302-2RS /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
33.01
zł 27.40
22.28 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 15x42x13mm 6302-C3 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
29.05
zł 29.05
23.62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 30x55x13mm 6006-2Z /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
43.28
zł 43.28
35.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 15x42x13mm 6302-2Z-C3 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
31.99
zł 31.99
26.01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko przemysłowe 30x55x13mm 6006-2RS-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
377.59
zł 313.39
254.79 zł
(31.34 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 30x55x13mm 6006-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
377.59
zł 313.39
254.79 zł
(31.34 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko przemysłowe 15x42x13mm 6302-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
239.11
zł 198.46
161.35 zł
(19.85 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko przemysłowe 15x42x13mm 6302 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
28.44
zł 28.44
23.12 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 15x42x13mm 6302-2RS-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
256.25
zł 212.68
172.91 zł
(21.27 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 15x42x13mm 6302-2Z /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
32.80
zł 32.80
26.67 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko przemysłowe 30x55x13mm 6006-2Z-C3 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
43.28
zł 43.28
35.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Pasek klinowy VKMV 13AVX1700 HD
Szerokość [mm] 13
Długość [mm] 1700
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
43.44
zł 39.10
31.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SKF
Łożysko 30x55x13mm 6006-C3 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
52.00
zł 52.00
42.28 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł