DR DR 5 2.0 CNG 4WD
Filtry
Cena
Producent
Szerokość [mm]
Szeroki wybór części, opon i akcesoriów do DR DR 5
W tej grupie nie znaleziono wyników pasujących do wybranego pojazdu: DR DR 5 2.0 CNG 4WD
Aby zobaczyć produkty dla DR DR 5 2.0 CNG 4WD wybierz grupę
DR DR 5 2.0 CNG 4WD Pozostałe wyniki:
TIMKEN
Łożysko 30x55x13mm 6006-2RS /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
24.39
zł 20.00
16.26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 17x40x13mm 30203 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 13
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
46.35
zł 46.35
37.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 30x55x13mm 6006-2RS-C3 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
23.58
zł 19.34
15.72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x55x13mm 6006-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
233.39
zł 191.39
155.60 zł
(19.14 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x55x13mm 6006-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
233.39
zł 191.39
155.60 zł
(19.14 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 15x42x13mm 6302-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
177.59
zł 145.62
118.39 zł
(14.56 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 15x42x13mm 6302-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
177.59
zł 145.62
118.39 zł
(14.56 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 15x42x13mm 6302-2RS-C3 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
19.80
zł 16.24
13.20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 30x55x13mm 6006-2Z /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
21.66
zł 17.76
14.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł