Sklep Inter Cars – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych
W ZESTAWIE TANIEJ
3M
Papier ścierny krążek P3000 150mm do szlifierki oscylacyjnej; do szlifierki rotacyjnej 15 szt.
Gradacja P3000
Średnica [mm] 150
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 15
Mocowanie rzep
Wodoodporność Tak
na gąbce Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
508.22
zł 396.42
322.29 zł
(26.43 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
3M
Papier ścierny krążek P3000 150mm do szlifierki oscylacyjnej; do szlifierki rotacyjnej 15 szt.
Gradacja P3000
Średnica [mm] 150
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 15
Mocowanie rzep
Wodoodporność Tak
na gąbce Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
378.22
zł 344.19
279.83 zł
(22.95 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
3M
Papier ścierny krążek P1000 75mm 15 szt.
Gradacja P1000
Średnica [mm] 75
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 15
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
284.54
zł 258.93
210.51 zł
(17.26 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
3M
Papier ścierny krążek P80 50mm 15 szt.
Gradacja P80
Średnica [mm] 50
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 15
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
188.66
zł 171.68
139.58 zł
(11.45 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
3M
Papier ścierny krążek P36 50mm 15 szt.
Gradacja P36
Średnica [mm] 50
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 15
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
208.23
zł 189.48
154.05 zł
(12.63 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SEALEY
Wkrętak 15szt. SEA S0844
Rękojeść do pobijania
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Zakup na raty
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
94.71
zł 86.19
70.07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
3M
Papier ścierny krążek 50mm 15 szt.
Średnica [mm] 50
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 15
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
207.50
zł 188.83
153.52 zł
(12.59 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
3M
Papier ścierny krążek P80 50mm 15 szt.
Gradacja P80
Średnica [mm] 50
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 15
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
208.23
zł 189.48
154.05 zł
(12.63 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
3M
Papier ścierny krążek P60 75mm do szlifierki oscylacyjnej; do szlifierki rotacyjnej 15 szt.
Gradacja P60
Średnica [mm] 75
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 15
Mocowanie rzep
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
304.95
zł 277.51
225.62 zł
(18.50 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
3M
Papier ścierny fibrowy, krążek P36 75mm do szlifierki oscylacyjnej; do szlifierki rotacyjnej 15 szt.
Gradacja P36
Średnica [mm] 75
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 15
Mocowanie rzep
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
268.23
zł 244.08
198.44 zł
(16.27 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
3M
Krążek ścierny krążek P5000 150mm 15 szt.
Gradacja P5000
Średnica [mm] 150
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 15
Mocowanie na klej
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
555.54
zł 505.54
411.01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
3M
Krążek ścierny krążek P3000 150mm 15 szt.
Gradacja P3000
Średnica [mm] 150
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 15
Mocowanie na klej
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
555.54
zł 505.54
411.01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WUNDER BAUM
Zapach samochodowy Mix Mix choinka 15 szt.
Nazwa Zapach samochodowy
Nazwa własna Mix
Zapach Mix
Pojemnik choinka
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 15
Zestaw Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
86.65
zł 84.92
69.04 zł
(5.66 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
3M
Krążek ścierny P5000 76,2mm 15 szt.
Gradacja P5000
Średnica [mm] 76.2
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 15
Wodoodporność Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
286.52
zł 260.74
211.98 zł
(17.38 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
3M
Papier ścierny krążek P8000 150mm 15 szt.
Gradacja P8000
Średnica [mm] 150
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 15
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
635.66
zł 578.46
470.29 zł
(38.56 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
3M
Papier ścierny krążek P36 50mm 15 szt.
Gradacja P36
Średnica [mm] 50
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 15
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
207.93
zł 189.22
153.84 zł
(12.61 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SEALEY
Wyjmak do konektorów elektrycznych / do kostek elektrycznych / do złączy elektrycznych
Nazwa Wyjmak
Zestaw Tak
Zastosowanie (dla czynności) do wpinania przewodów do wypinania przewodów
przeznaczenie (części, komponenty) do złączy elektrycznych do kostek elektrycznych do konektorów elektrycznych
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 15
dla Marki Daimler Chrysler BMW
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
509.53
zł 463.67
376.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
3M
Papier ścierny krążek P60 75mm do szlifierki oscylacyjnej; do szlifierki rotacyjnej 15 szt.
Gradacja P60
Średnica [mm] 75
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 15
Mocowanie rzep
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
303.54
zł 276.22
224.57 zł
(18.41 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
3M
Papier ścierny krążek P80 75mm do szlifierki oscylacyjnej; do szlifierki rotacyjnej 15 szt.
Gradacja P80
Średnica [mm] 75
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 15
Mocowanie rzep
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
273.21
zł 248.62
202.13 zł
(16.57 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
3M
Papier ścierny fibrowy, krążek P36 75mm do szlifierki oscylacyjnej; do szlifierki rotacyjnej 15 szt.
Gradacja P36
Średnica [mm] 75
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 15
Mocowanie rzep
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
267.00
zł 242.96
197.53 zł
(16.20 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
IDEAL
Drut falisty 15szt. 004029-15
Zestaw Tak
Nazwa Drut
Kształt faliste/y
Zastosowanie (dla czynności) do zgrzewania
zastosowanie (do urządzenia) do zgrzewarki do blach
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 15
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
53.76
zł 48.93
39.78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
MPBS
Zestaw poliuretanowych tulei (15 szt.) 0800601/80SHA
Twardość 80 Sha
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
550.95
zł 550.95
447.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MPBS
Zestaw zawieszenia - MPBS 0800601 (15 szt.) Przód 800601 80SHA BMW 3 (E30)
Twardość 80 Sha
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
827.26
zł 827.26
672.57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
3M
Maska lakiernicza 9162EN 3M SET 15
Nazwa Maska lakiernicza
Rodzaj półmaska
Kolor Biały
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 15
Cena katalogowa  
158.92
zł 144.61
117.57 zł
(9.64 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MILWAUKEE
Końcówka wkrętakowa (bit) TORX 1/4" T50 15szt. 4932430892
Profil TORX
Grot HEX
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Zakup na raty
Cena katalogowa  
70.01
zł 63.71
51.80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł