BMW 3 Touring (E91) 325 d
Filtry
Cena
Producent
Kolor
Szeroki wybór części, opon i akcesoriów do BMW 3 Touring (E91)
ZESTAW 12 SZTUK
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) x 12szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
220.65
zł 200.13
162.71 zł
(16.68 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski A-C EXPERT ULTRA 1L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
78.71
zł 56.04
45.56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 4 SZTUK
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 5L CONC SET
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
298.83
zł 271.04
220.36 zł
(13.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SHELL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski/Zielony SHELL COOL EX E CONC.4L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
100.97
zł 95.93
77.99 zł
(23.98 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 200L CONC HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
2 349.82
zł 2 073.74
1 685.97 zł
(10.37 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 200L RTU HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
1 388.30
zł 1 227.61
998.06 zł
(6.14 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 12 SZTUK
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) x 12szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
159.78
zł 144.92
117.82 zł
(12.08 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SHELL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski/Zielony SHELL COOL EX E RTU 1L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
23.65
zł 22.47
18.27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 200L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
1 381.57
zł 1 256.33
1 021.41 zł
(6.28 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CARTECHNIC
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski CART999 1,5L
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G11/G48
Pojemność [l] 1.5
Kolor Niebieski
Norma JIS K 2234 AFNOR NF R 15-601 TYPE 1 UNE 26-361 ÖNORM V5123 AS 2108 CUNA NC 956-16 ASTM D3306 ASTM D4985 SAE J1034 BS 6580
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
34.19
zł 29.06
23.63 zł
(19.37 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski FE01089
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G11/G48
Pojemność [l] 1.5
Kolor Niebieski
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
66.40
zł 58.76
47.77 zł
(39.17 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 5L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
54.08
zł 49.05
39.88 zł
(9.81 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 20L RTU HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
180.71
zł 159.03
129.29 zł
(7.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 20L CONC HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
297.20
zł 261.53
212.63 zł
(13.08 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 1L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
19.62
zł 17.80
14.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 5L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
90.34
zł 81.94
66.62 zł
(16.39 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 4 SZTUK
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) x 4szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
176.92
zł 160.47
130.46 zł
(8.02 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski VAL OEM ADV AFC48 RTU 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
155.73
zł 139.38
113.32 zł
(27.88 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski A-C EXPERT-37C 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
196.26
zł 139.74
113.61 zł
(27.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 1L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
24.87
zł 22.56
18.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski A-C EXPERT-37C 1L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
49.54
zł 35.28
28.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 20L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
299.17
zł 271.06
220.37 zł
(13.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 20L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
172.84
zł 156.59
127.31 zł
(7.83 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 60L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
590.20
zł 534.73
434.74 zł
(8.91 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 60L CONC HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
827.16
zł 727.90
591.79 zł
(12.13 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 60L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
831.65
zł 753.47
612.58 zł
(12.56 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CARPASSION
pokrowiec na samochód Sedan L
Nazwa Plandeka ochronna
Pokrowiec na samochód
Linia Pillow
Kolor Niebieski
Rozmiar L
Materiał Polipropylen
Rodzaj nadwozia Sedan
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
662.36
zł 580.58
472.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 200L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
2 295.09
zł 2 083.98
1 694.29 zł
(10.42 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 60L RTU HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
572.76
zł 504.03
409.78 zł
(8.40 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CARPASSION
pokrowiec na samochód Hatchback / Kombi L
Nazwa Plandeka ochronna
Pokrowiec na samochód
Linia Pillow
Kolor Niebieski
Rozmiar L
Materiał Polipropylen
Rodzaj nadwozia Hatchback Kombi
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
Cena katalogowa  
662.36
zł 580.58
472.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
1 z 2
następna