Dostępność


Cena



Akcesoria do mycia

A~5010874
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

PROFITOOL
Mikrofibra ULTRA SOFT 1szt. 06SO6812 IC

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Nie
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 550
Struktura bezszwowa
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
1 szt.
Cena katalogowa  
32.90 
zł
29.94
24.34 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ADBL
Mikrofibra Dementor Towel 1szt. ADB000120

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Nie
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 900
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
99.90 
zł
94.91
77.16 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ADBL
Mikrofibra Lea 1szt. ADB000310

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Nie
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 340
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
9.90 
zł
9.41
7.65 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

K2
Mikrofibra 1szt. K2 D0220

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Nie
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 800
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
39.56 
zł
37.58
30.55 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra PVA MICRO MAX 5szt. KAJA 7770

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał PVA Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 245
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
79.22 
zł
72.09
58.61 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra Max Frotte 5szt. 4311

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Frotte
Gramatura materiału [g/m²] 350
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
68.71 
zł
62.52
50.83 zł
(12.50 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra 10szt. 4335

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Frotte
Gramatura materiału [g/m²] 320
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
70.05 
zł
63.74
51.82 zł
(6.37 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra 10szt. KAJA CARWASH 4342

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Frotte
Gramatura materiału [g/m²] 320
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
66.72 
zł
60.71
49.36 zł
(6.07 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra 10szt. KAJA CARWASH 4359

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Frotte
Gramatura materiału [g/m²] 320
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
66.72 
zł
60.71
49.36 zł
(6.07 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra 5szt. KAJA CARWASH 6179

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Frotte
Gramatura materiału [g/m²] 320
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
51.78 
zł
47.12
38.31 zł
(9.42 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra 5szt. 6193

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Frotte
Gramatura materiału [g/m²] 320
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
56.38 
zł
51.30
41.71 zł
(10.26 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra 5szt. 6483

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 320
Struktura waflowa
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
69.14 
zł
62.91
51.15 zł
(12.58 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra 5szt. 6506

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 240
Struktura gładka
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
55.61 
zł
50.60
41.14 zł
(10.12 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra 5szt. 6520

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 200
Struktura gładka
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
50.85 
zł
46.27
37.62 zł
(9.25 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra 5szt. KAJA CARWASH 7169

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Frotte
Gramatura materiału [g/m²] 320
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
57.54 
zł
52.36
42.57 zł
(10.47 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra 5szt. 7183

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Frotte
Gramatura materiału [g/m²] 320
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
57.54 
zł
52.36
42.57 zł
(10.47 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra 5szt. KAJA CARWASH 8128

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 350
Struktura bezszwowa perłowa
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
66.74 
zł
60.74
49.38 zł
(12.15 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra 5szt. KAJA CARWASH 8159

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 380
Struktura bezszwowa
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
67.96 
zł
61.84
50.28 zł
(12.37 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MILWAUKEE
Mikrofibra 1szt. 4932430398

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Nie
Materiał Mikrofibra
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
80.17 
zł
72.95
59.31 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOJE AUTO
Mikrofibra KING DRYER TWISTED TOWEL XL 1szt. 19-668

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Nie
Materiał Frotte
Gramatura materiału [g/m²] 1200
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
80.59 
zł
73.33
59.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

AMTRA LTD
Gąbka MA 97-026

Nazwa Gąbka
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
3.44 
zł
3.10
2.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Gąbka do czyszczenia 1szt. KJA CW 1594M

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Gąbka
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
92.56 
zł
84.23
68.48 zł
(16.85 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Gąbka do mycia KJA CW 6599

Nazwa Gąbka
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
44.08 
zł
40.11
32.61 zł
(4.01 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Gąbka do mycia KJA CW 7435

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
95.41 
zł
86.83
70.59 zł
(8.68 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SOFT99
Gąbka do mycia wełna Car Wash Glove Mouton Master S99 04177

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Rękawica
Materiał Wełna
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
138.60 
zł
138.60
112.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller

K2
Szczotka do mycia felg spiralna K2 M358

Rynek / Przeznaczenie Hobby
Nazwa Szczotka do mycia felg
Rodzaj Spiralna
Długość kija [cm] 33
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
19.84 
zł
18.84
15.32 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ

AMTRA LTD
Torba czarny KJU 7007107

Nazwa Szczotka do mycia
Rynek / Przeznaczenie Profesjonalny/e Auto Detailing Hobby
Długość kija [cm] 250 145
Rodzaj Teleskopowa
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
96.09 
zł
86.48
70.31 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

APP
Szczotka do mycia do opon / do tapicerki tekstylnej 220237

Nazwa Szczotka do mycia
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Zastosowanie do opon do tapicerki tekstylnej
Zastosowanie (do narzędzi) do wkrętarek
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
79.47 
zł
72.32
58.80 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

APP
Szczotka do mycia miękka do tapicerki skórzanej 220263

Nazwa Szczotka do mycia
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Rodzaj Miękka
Zastosowanie do tapicerki skórzanej
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
20.64 
zł
18.78
15.27 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

K2
Szczotka do mycia uniwersalna do pojazdów osobowych M350

Nazwa Szczotka do mycia
Rynek / Przeznaczenie Hobby
Rodzaj Uniwersalna
Zastosowanie do pojazdów osobowych
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
25.24 
zł
23.97
19.49 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia 4 z 4