Rozmiar
Polecane
Chemia motoryzacyjna
A~5010520
Bestseller
AMTRA LTD
Mikrofibra 4szt. 97-028
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Mikrofibra
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
17.07
zł 15.36
12.49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
MOJE AUTO
Preparat do plastików wewnętrznych zapach cytryna
Rynek / Przeznaczenie Hobby
Nazwa Ściereczki do elementów plastikowych wewnętrznych
Postać preparatu ściereczka
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia do pielęgnacji
Przeznaczenie (do powierzchni) do kokpitu do plastików
Efekt matowy
Zapach Cytryna
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
11.83
zł 10.76
8.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MA PROFESSIONAL
Mikrofibra X-PLUSH GREEN 1szt. 20-D19
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Nie
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 840
Struktura bezszwowa
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
32.93
zł 29.96
24.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ADBL
Preparat do szyb i lusterek bez smug Glass Cleaner Ultra 0,5l ADB000563
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Preparat do szyb i lusterek
Pojemność [l] 0,5
Zastosowanie (dla czynności) do mycia
Postać preparatu aerozol
Efekt bez smug
Zapach Owocowy
Koncentrat Nie
Biodegradowalny Nie
Ceramiczny Nie
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
29.90
zł 28.40
23.09 zł
(56.80 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PLAK
Preparat do plastików wewnętrznych Atlas zapach truskawka 0,75l
Rynek / Przeznaczenie Hobby
Nazwa Preparat do elementów plastikowych wewnętrznych
Postać preparatu aerozol
Pojemność [l] 0,75
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia
Przeznaczenie (do powierzchni) do kokpitu
Zapach Truskawka
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
32.80
zł 32.15
26.14 zł
(42.87 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOJE AUTO
Preparat do plastików wewnętrznych 0,5l
Rynek / Przeznaczenie Hobby
Nazwa Preparat do elementów plastikowych wewnętrznych
Postać preparatu dressing
Pojemność [l] 0,5
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia do pielęgnacji
Przeznaczenie (do powierzchni) do kokpitu do plastików
Zastosowanie (korzyści) zapobiega osadzaniu kurzu
Efekt matowy antystatyczny przywraca oryginalny wygląd
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
36.05
zł 32.80
26.67 zł
(65.60 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
ULTRACOAT
Szampon samochodowy Bubble Shock koncentrat 0,5 l
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Szampon samochodowy
Koncentrat Tak
Efekt śliskość
Pojemność [l] 0,5
Zapach Sycylijska pomarańcza
pH kwasowe
z woskiem Nie
Biodegradowalny Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
37.99
zł 36.10
29.35 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 5L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
56.08
zł 50.86
41.35 zł
(10.17 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
LIQUI MOLY
Dodatek do oleju napędowego, do czyszczenia, do konserwacji, do naprawy, do ochrony, do profilaktyki LIM2666
Nazwa Dodatek do oleju napędowego
przeznaczenie (części, komponenty) do wtryskiwacza/y do układu paliwowego do komory spalania
Zastosowanie (objawy) odkładające się osady obniżona sprawność
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia do konserwacji do naprawy do ochrony do profilaktyki
Zastosowanie (korzyści) zmniejsza zużycie paliwa redukuje emisję spalin poprawia pracę silnika zwiększa wydajność zwiększa liczbę cetanową smaruje elementy
Usuwa sadzę osady oleju osady układ paliwowy nagar
Rodzaj paliwa Diesel
Pojemność [l] 0,5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
75.95
zł 72.99
59.34 zł
(145.98 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 12 SZTUK
PROFITOOL
Zmywacz do hamulców 0,5l 1305-01-0070EX12
Nazwa Zmywacz do hamulców
Pojemność [l] 0,5
Opakowanie Aerozol
Zastosowanie (do powierzchni) do metalu do elementów sprzęgła do elementów układu hamulcowego
Produkt na bazie węglowodorów
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
172.91
zł 157.35
127.93 zł
(13.11 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
LIQUI MOLY
Dodatek do oleju silnikowego, benzyna/diesel LIM2662
Nazwa Dodatek do oleju
Rodzaj oleju silnikowy
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia do płukania
Zastosowanie (korzyści) redukuje emisję spalin poprawia pracę silnika stabilizuje pracę
Usuwa osady oleju szlam nagar
Pojemność [l] 0,5
Rodzaj paliwa Diesel Benzyna
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
76.63
zł 73.64
59.87 zł
(147.28 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
LIQUI MOLY
Dodatek do oleju silnikowego, benzyna/diesel LIM2640
Nazwa Dodatek do oleju
Rodzaj oleju silnikowy
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia do płukania
Zastosowanie (korzyści) redukuje emisję spalin poprawia pracę silnika stabilizuje pracę
Usuwa sadzę osady oleju szlam nagar
Pojemność [l] 0,3
Rodzaj paliwa Diesel Benzyna
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
63.25
zł 60.77
49.41 zł
(202.57 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 1L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
20.34
zł 18.45
15.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 5L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
54.08
zł 49.05
39.88 zł
(9.81 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ADBLUE/NOXY
Płyn AD BLUE ADBLUE/NOXY 10L +L
Pojemność [l] 10
Waga netto [kg] 10.9
Norma EURO 5 EURO 6
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
65.44
zł 60.86
49.48 zł
(6.09 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
LIQUI MOLY
Dodatek do oleju silnikowego ceramiczny do manualnych skrzyń biegów / do silników pojazdów, benzyna/diesel LIM7181
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe
Nazwa Dodatek do oleju
Rodzaj oleju silnikowy
przeznaczenie (części, komponenty) do manualnych skrzyń biegów do silników pojazdów
Zastosowanie (dla czynności) do zabezpieczania do konserwacji do naprawy do ochrony do rewitalizacji
Zastosowanie (korzyści) ochrania rewitalizuje poprawia kompresję wycisza pracę / hałas zmniejsza tarcie zmniejsza zużycie paliwa poprawia pracę silnika ceramika optymalizuje film olejowy zmniejsza temperaturę roboczą
Pojemność [l] 0,3
Rodzaj paliwa Diesel Benzyna
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
147.74
zł 141.98
115.43 zł
(473.27 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ADBLUE/NOXY
Płyn AD BLUE ADBLUE/NOXY 20L +L
Pojemność [l] 20
Waga netto [kg] 21.8
Norma EURO 5 EURO 6
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
112.30
zł 112.29
91.29 zł
(5.61 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
ZESTAW 4 SZTUK
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G12+/G30) x 4szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
188.61
zł 171.07
139.08 zł
(8.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ADBLUE/NOXY
Płyn AD BLUE ADBLUE/NOXY 5L +L
Pojemność [l] 5
Waga netto [kg] 5.45
Norma EURO 5 EURO 6
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
38.01
zł 34.51
28.06 zł
(6.90 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
PROFITOOL
Preparat do mycia rąk, usuwa olej, smar 10 l
Nazwa Preparat do mycia rąk
Przeznaczenie (do powierzchni) do mycia silnie zabrudzonych rąk
Usuwa olej smar
Postać preparatu pasta
Konsystencja stała
Pojemność [l] 10
Opakowanie Wiadro
Zawiera materiał ścierny Tak
Dozownik Nie
Zapach migdałowy
Kolor Różowy
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
141.33
zł 128.61
104.56 zł
(12.86 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PROFITOOL
do maszyn / do narzędzi / do silnika / metalowe elementy areozol 1 l 1305-01-0019E
przeznaczenie (części, komponenty) do maszyn do narzędzi do silnika
Zastosowanie (dla czynności) do mycia silników
Miejsce użycia zewnętrzny
Przeznaczenie (materiał, ciecz) metal
Usuwa olej smar ciężkie zabrudzenia sól zabrudzenia olejopodobne
Postać preparatu aerozol
Pojemność [l] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
26.49
zł 24.11
19.60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 5L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
91.76
zł 83.22
67.66 zł
(16.64 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L RTU HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
191.78
zł 168.77
137.21 zł
(8.44 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
LIQUI MOLY
Dodatek do oleju napędowego, do naprawy, do ochrony LIM2650
Nazwa Dodatek do oleju napędowego
przeznaczenie (części, komponenty) do filtra DPF/FAP
Zastosowanie (dla czynności) do naprawy do ochrony
Rodzaj paliwa Diesel
Pojemność [l] 0,25
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
61.07
zł 58.68
47.71 zł
(234.72 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 1L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
27.52
zł 24.96
20.29 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (ECO) Zielony KTT EKO 5L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
93.43
zł 84.75
68.90 zł
(16.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PROFITOOL
do maszyn / do narzędzi / do silnika / metalowe elementy płyn 5 l 1305-01-0018E
przeznaczenie (części, komponenty) do maszyn do narzędzi do silnika
Zastosowanie (dla czynności) do mycia silników
Miejsce użycia zewnętrzny
Przeznaczenie (materiał, ciecz) metal
Usuwa olej smar ciężkie zabrudzenia sól zabrudzenia olejopodobne
Postać preparatu płyn
Pojemność [l] 5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
73.63
zł 67.00
54.47 zł
(13.40 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
LIQUI MOLY
Dodatek do oleju napędowego, do czyszczenia, do naprawy, do ochrony LIM20450
Nazwa Dodatek do oleju napędowego
przeznaczenie (części, komponenty) do wtryskiwacza/y do układu paliwowego
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia do naprawy do ochrony
Zastosowanie (korzyści) zwiększa wydajność
Usuwa osady układ paliwowy
Rodzaj paliwa Diesel
Pojemność [l] 0,5
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
117.59
zł 113.00
91.87 zł
(226.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PROFITOOL
Zmywacz do hamulców 5l 1305-01-0071E
Nazwa Zmywacz do hamulców
Pojemność [l] 5
Opakowanie Kanister
Zastosowanie (do powierzchni) do metalu do elementów sprzęgła do elementów układu hamulcowego
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
110.96
zł 100.97
82.09 zł
(20.19 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PROFITOOL
do maszyn / do narzędzi / do silnika / metalowe elementy areozol 1 l 1305-01-0019E 4X1L
Przeznaczenie (rodzaj silnika) benzyna diesel
przeznaczenie (części, komponenty) do maszyn do narzędzi do silnika
Zastosowanie (dla czynności) do mycia silników
Miejsce użycia zewnętrzny
Przeznaczenie (materiał, ciecz) metal
Usuwa olej smar ciężkie zabrudzenia sól zabrudzenia olejopodobne
Postać preparatu aerozol
Pojemność [l] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
78.20
zł 71.17
57.86 zł
(17.79 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
1 z 49
następna