FIAT CROMA (194_) 2.4 D Multijet
Cena
Producent
Rozmiar
Polecane
Chemia motoryzacyjna FIAT CROMA (194_) 2.4 D Multijet
A~5010520
MA PROFESSIONAL
do narzędzi / metalowe elementy areozol 1 l MA 20-A01
Przeznaczenie (rodzaj silnika) benzyna diesel
przeznaczenie (części, komponenty) do narzędzi
Zastosowanie (dla czynności) do mycia silników
Miejsce użycia zewnętrzny
Przeznaczenie (materiał, ciecz) metal
Usuwa olej smar ciężkie zabrudzenia sól zabrudzenia olejopodobne silikon
Postać preparatu aerozol
Pojemność [l] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
21.14
zł 19.24
15.64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Żółty fluorescencyjny RAV TTC C11 CONC 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
146.43
zł 137.65
111.91 zł
(27.53 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MA PROFESSIONAL
Preparat do felg i kołpaków X-NEON ORANGE 1l 1,168kg MA 20-D38
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Preparat do felg i kołpaków
Zestaw Nie
Pojemność [l] 1
pH zasadowe
Koncentrat Nie
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia
Przeznaczenie (do powierzchni) do felg do kołpaków do felg stalowych do felg aluminiowych do kół
Biodegradowalny Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
48.49
zł 44.12
35.87 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
3M
Masa uszczelniająca uszczelniacz silikonowy 310ml 08689 3M
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
61.16
zł 55.66
45.25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Smar do konserwacji, zabezpieczenie przed korozją 500ml VAL VASELINE SPRAY 500ML
Nazwa Smar
Zastosowanie złącza gwinty śrub
Przeznaczenie zabezpieczenie przed korozją do konserwacji
Pojemność [ml] 500
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
43.66
zł 39.74
32.31 zł
(79.48 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PARYS
do maszyn / do narzędzi / do silnika / metalowe elementy płyn FORCLEAN 10KG
przeznaczenie (części, komponenty) do maszyn do narzędzi do silnika
Zastosowanie (dla czynności) do mycia silników
Miejsce użycia zewnętrzny
Przeznaczenie (materiał, ciecz) metal
Usuwa olej smar ciężkie zabrudzenia sól zabrudzenia olejopodobne silikon
Postać preparatu płyn
Waga netto [kg] 10
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
223.07
zł 203.00
165.04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CRC
Bezpieczny odrdzewiacz 1l CRC EVAPO-RUST 1L
Nazwa Bezpieczny odrdzewiacz
Zastosowanie (dla czynności) usuwanie rdzy
Przeznaczenie (do powierzchni) Elementy żelazne
Pojemność [l] 1
Produkt na bazie wody
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
121.19
zł 110.28
89.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ADBL
Szczotka do mycia felg ADB000258
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Szczotka do mycia felg
Długość kija [cm] 44
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
39.90
zł 37.91
30.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Fioletowy RAV OTC C12+ CONC 20L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
541.57
zł 533.45
433.70 zł
(26.67 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PARYS
Preparat Atas DIMER MONOCOMPONENTE20 KG
Nazwa Preparat
Przeznaczenie (do powierzchni) do karoserii koła kontenery naczepy plandeki podwozia
Usuwa ciężkie zabrudzenia tłuszcz
Postać preparatu aktywna piana płyn
Waga netto [kg] 20
Opakowanie Pojemnik plastikowy
Koncentrat Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
294.38
zł 267.88
217.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WYNN'S
Płyn AD BLUE W21090
Pojemność [l] 0,5
Jednostka sprzedaży 1 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
132.83
zł 120.87
98.27 zł
(241.74 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
KWAZAR
Zestaw naprawczy do opryskiwacza do agresywnych środków WAT.0822
Nazwa Zestaw naprawczy do opryskiwacza
Przeznaczenie do agresywnych środków
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.27
zł 52.12
42.37 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LOCTITE
Klej uniwersalny montażowy 50 ml LOC SF 7414 50ML
Nazwa Klej uniwersalny
Rodzaj montażowy
Pojemność [ml] 50
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
78.72
zł 71.64
58.24 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEROSON
Klej uniwersalny w aerozolu areozol 400 ml TER VR 5000 400ML
Nazwa Klej uniwersalny
Rodzaj w aerozolu
Postać preparatu aerozol
Przeznaczenie papier tektura drewno tkanina tapicerka
Pojemność [ml] 400
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
120.77
zł 109.90
89.35 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SIKA
Masa klejąco-uszczelniająca butyl 300ml SIKA92427
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
66.76
zł 60.75
49.39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MA PROFESSIONAL
Masa uszczelniająca uszczelniacz silikonowy 85g MA 20-A13
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
21.77
zł 19.82
16.11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TECHNICQLL
Klej do połączeń elastycznych TE R-341 20 ML
Nazwa Klej do połączeń elastycznych
Przeznaczenie skóra materiały skóropodobne
Opakowanie Tubka
Kolor Bezbarwny
Pojemność [ml] 20
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
17.96
zł 16.35
13.29 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PROFITOOL
Sorbent olejów / wilgoci 60 l
Pojemność [l] 60
Opakowanie Worek
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
186.19
zł 169.43
137.75 zł
(2.82 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CASTROL
Smar do konserwacji, do napraw, do ochrony 400ml 160A46
Nazwa Smar
Przeznaczenie do ochrony do napraw do konserwacji
Pojemność [ml] 400
Sposób aplikacji spray
Kolor Bezbarwny
Linia Castrol CarCare
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
27.70
zł 25.20
20.49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ADBL
Preparat do plastików wewnętrznych Interior QD zapach kwiatowy 1l
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Preparat do elementów plastikowych wewnętrznych
Postać preparatu aerozol
Pojemność [l] 1
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia do zabezpieczania
Przeznaczenie (do powierzchni) do plastików do wewnątrz
pH zasadowe
Efekt satyna
Zapach Kwiatowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
51.91
zł 49.31
40.09 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TECHNICQLL
Preparat do naprawy 70ml masa z siatką TE R-457 70 ML
Nazwa Preparat do naprawy
Zastosowanie naprawa uszkodzeń
Opakowanie Tubka
Pojemność [ml] 70
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
24.46
zł 22.26
18.10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SHELL
Płyn do chłodnic (G12+/G30) Różowy SHELL COOL LL E RTU 20L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
279.05
zł 278.77
226.64 zł
(13.94 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SKF
Smar do łożysk LGEP 0,4kg
Nazwa Smar do łożysk
Linia produktowa LGEP
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
59.31
zł 53.97
43.88 zł
(134.93 zł/kg)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WYNN'S
Preparat do czyszczenia do filtra DPF/FAP 5l W18985
Nazwa Preparat do czyszczenia
Rodzaj (preparat) do urządzeń czyszczących
Rodzaj paliwa Diesel
przeznaczenie (części, komponenty) do filtra DPF/FAP
zastosowanie (do urządzenia) do filtrów DPF
Pojemność [l] 5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
322.24
zł 293.23
238.40 zł
(58.65 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOJE AUTO
Preparat do szyb i lusterek bez smug Softi MA 19-057
Rynek / Przeznaczenie Hobby
Nazwa Preparat do szyb i lusterek
Zastosowanie (dla czynności) do mycia do odtłuszczania
Postać preparatu Ściereczki
Efekt bez smug
Zapach Świeży
Biodegradowalny Nie
Ceramiczny Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
12.34
zł 11.23
9.13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MA PROFESSIONAL
Lakier odporny na zarysowania czarny połysk spray 0,4l
Nazwa Lakier
Typ odporny na zarysowania
Rodzaj połysk
Kolor Czarny
Pojemność [l] 0,4
Opakowanie Spray
Sposób aplikacji spray
Zastosowanie (do powierzchni) do zacisków
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
30.58
zł 27.82
22.62 zł
(69.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CERAMIZER
Dodatek do oleju silnikowego ceramiczny do manualnych skrzyń biegów / do silników motocyklowych, benzyna CERAM CM-X
Obsługiwane pojazdy motocykle
Nazwa Dodatek do oleju
Rodzaj oleju przekładniowy silnikowy
przeznaczenie (części, komponenty) do manualnych skrzyń biegów do silników motocyklowych
Zastosowanie (dla czynności) do zabezpieczania do konserwacji do ochrony do profilaktyki
Zastosowanie (korzyści) ochrania rewitalizuje wycisza pracę / hałas zmniejsza tarcie ceramika
Rodzaj paliwa Benzyna
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
109.47
zł 99.62
80.99 zł
(24905.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TECHNICQLL
Klej anaerobowy do osadzania luźno pasowanych elementów cylindrycznych
Nazwa Klej anaerobowy
Kolor Zielony
Waga netto [g] 10
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
41.56
zł 37.82
30.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Smar do układów centralnego smarowania
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Motocykle Autobusy Przemysł Quad
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
81.65
zł 69.08
56.16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ADBL
Pasta polerska mocnościerna Roller Hard Cut ADB000432
Nazwa Pasta polerska
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Typ mocnościerna
Grupa produktowa Detailing
Pojemność [l] 0,2
Rodzaj maszyny orbitalna (dual) rotacyjna
Narzędzie polerujące futro gąbka mikrofibra
Zastosowanie do usuwania głębokich zarysowań
Opakowanie Butelka plastikowa
Kolor nakrętki Czarny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
56.90
zł 54.06
43.95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
18 z 49
następna