BMW X1 (E84) xDrive 18 d
Cena
Producent
Rozmiar
Polecane
Chemia motoryzacyjna BMW X1 (E84) xDrive 18 d
A~5010520
SEALEY
Ściągaczka do wody 30cm SEA CC65
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Ściągaczka do wody
Szerokość [cm] 30
Materiał Guma Plastik
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
77.85
zł 70.84
57.59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Fioletowy RAV OTC C12+ CONC 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
161.60
zł 151.90
123.50 zł
(30.38 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 12 SZTUK
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) x 12szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
232.83
zł 211.18
171.69 zł
(17.60 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MA PROFESSIONAL
Mikrofibra X-PLUSH ROYAL GREEN 1szt. 20-D20
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Nie
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 840
Struktura bezszwowa
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
65.09
zł 59.24
48.16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SIKA
Klej tworzywa sztuczne 50ml 761322
Nazwa Klej
Przeznaczenie (materiał, ciecz) tworzywa sztuczne
przeznaczenie (części, komponenty) do zderzaków
Zastosowanie (do prac) do obróbki mechanicznej
Kolor Czarny
Pojemność [ml] 50
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
122.30
zł 111.29
90.48 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Płyn do chłodnic (G12+/G30) Fioletowy RAV OTC C12+ READY 20L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
390.64
zł 384.78
312.83 zł
(19.24 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SONAX
Pasta polerska mocnościerna Profiline CutMax 06/04 SC-S246141
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
86.22
zł 78.46
63.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LOCTITE
Preparat do zabezpieczania gwintów 50ml LOC 270 50ML
Nazwa Preparat do zabezpieczania gwintów
Pojemność [ml] 50
przeznaczenie (części, komponenty) do bloku silnika do pompy wody do obudowy
Zabezpieczenie (cecha) przed odkręcaniem
Kolor Zielony
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
267.00
zł 242.96
197.53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TECHNICQLL
Klej uniwersalny epoksydowy dwuskładnikowy 10 ml TE E-362 2X5ML
Nazwa Klej uniwersalny
Rodzaj epoksydowy
Postać preparatu dwuskładnikowy
Przeznaczenie metal tworzywa sztuczne ceramika szkło beton
Kolor Beżowy
Pojemność [ml] 10
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
17.44
zł 15.87
12.90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SIKA
Klej do montażu szyb samochodowych
Nazwa Klej
Zestaw Tak
Nazwa własna Sikaflex-271 Pow.C.(AB)
Zastosowanie (dla czynności) do montażu szyb samochodowych
przeznaczenie (części, komponenty) do szyb pojazdów
Opakowanie Folia
Kolor Czarny
Pojemność [ml] 600
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
191.84
zł 174.57
141.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEROSON
Masa natryskowa 300ml TER MS 9320 BK CR300ML
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
108.39
zł 98.63
80.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CRC
Smar do łożysk 100ml CRC HIGH TEMP GREASE 100
Nazwa Smar do łożysk
Zastosowanie łożyska
Pojemność [ml] 100
Norma MAN 284
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
29.53
zł 26.88
21.85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
3M
Pasta polerska pasta polerska Perfect-It 3M POLEROWANIE MKT
Nazwa Pasta polerska
Rynek / Przeznaczenie Hobby
Typ pasta polerska
Grupa produktowa Detailing
Narzędzie polerujące gąbka
Zastosowanie do usuwania zarysowań do nabłyszczania
Opakowanie Butelka plastikowa
Waga [g] 1000
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
825.76
zł 751.44
610.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MA PROFESSIONAL
Preparat do zabezpieczania gwintów 10ml MA 20-B01
Nazwa Preparat do zabezpieczania gwintów
Pojemność [ml] 10
Zabezpieczenie (cecha) przed odkręcaniem
Kolor Niebieski
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
20.59
zł 18.73
15.23 zł
(187.30 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MA PROFESSIONAL
Preparat do wykrywania nieszczelności 500ml
Nazwa Preparat do wykrywania nieszczelności
przeznaczenie (części, komponenty) do instalacji/układ A/C do instalacji LPG
Opakowanie Aerozol
Pojemność [ml] 500
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
36.95
zł 33.63
27.34 zł
(84.08 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PROFIRS
Preparat do mycia rąk, usuwa smar 10 l
Nazwa Preparat do mycia rąk
Przeznaczenie (do powierzchni) do mycia silnie zabrudzonych rąk
Usuwa smar
Postać preparatu pasta
Konsystencja półpłynna
Pojemność [l] 10
Opakowanie Wiadro
Zawiera materiał ścierny Tak
Dozownik Nie
Zapach Cytrynowy
Kolor Żółty
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
228.04
zł 207.51
168.71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CLINEX
Preparat do szyb i lusterek bez smug 1l EX 77-110
Rynek / Przeznaczenie Hobby
Nazwa Preparat do szyb i lusterek
Pojemność [l] 1
Zastosowanie (dla czynności) do mycia do odtłuszczania
Postać preparatu atomizer płyn
Efekt bez smug
Koncentrat Nie
Biodegradowalny Nie
Ceramiczny Nie
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
16.15
zł 15.83
12.87 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
KUP Z KODEM RABATOWYM
MOJE AUTO
Szczotka do mycia obrotowa do tapicerki tekstylnej / do zagłówków 19-628
Nazwa Szczotka do mycia i czyszczenia
Rynek / Przeznaczenie Hobby
Rodzaj Obrotowa
Zastosowanie do tapicerki tekstylnej do zagłówków
Zastosowanie (do narzędzi) do wkrętarek
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
32.14
zł 29.25
23.78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTIP
Lakier niebieski połysk spray 0,4l
Nazwa Lakier
Rodzaj połysk
Kolor Niebieski
Pojemność [l] 0,4
Opakowanie Spray
Sposób aplikacji spray
Zastosowanie (do powierzchni) do zacisków
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
59.29
zł 53.95
43.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CERAMIZER
Dodatek do oleju silnikowego ceramiczny do silników pojazdów, benzyna CERAM EXTREME
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe
Nazwa Dodatek do oleju
Rodzaj oleju silnikowy
przeznaczenie (części, komponenty) do silników pojazdów
Zastosowanie (dla czynności) do zabezpieczania do konserwacji do ochrony do profilaktyki
Zastosowanie (korzyści) ochrania rewitalizuje poprawia kompresję wycisza pracę / hałas zmniejsza tarcie ceramika
Pojemność [l] 0,009
Waga [g] 4.5 4
Rodzaj paliwa Benzyna
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
149.36
zł 135.92
110.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LOCTITE
Masa uszczelniająca uszczelniacz silikonowy 300ml LOC 5699 GREY 300ML
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
200.79
zł 182.72
148.55 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
KARCHER
Preparat do plastików wewnętrznych RM 652 0,5l
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Preparat do elementów plastikowych wewnętrznych
Postać preparatu aerozol
Pojemność [l] 0,5
Przeznaczenie (do powierzchni) do plastików do gumy
Efekt matowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.79
zł 53.74
43.69 zł
(107.48 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Zielony RAV HJC FL22 CONC 20L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
529.48
zł 521.53
424.01 zł
(26.08 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ADBL
Mikrofibra Puffy Towel XL 1szt. ADB000249
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Nie
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 840
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
69.90
zł 66.41
53.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
KARCHER
Preparat do felg i kołpaków VehiclePro RM 801 Classic 20l 21,9kg 6.295-323.0
Nazwa Preparat do felg i kołpaków
Pojemność [l] 20
pH zasadowe
Koncentrat Tak
Zastosowanie (dla czynności) do mycia
Przeznaczenie (do powierzchni) do felg do kołpaków do felg stalowych do felg aluminiowych do kół
Biodegradowalny Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
557.37
zł 557.37
453.15 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MA PROFESSIONAL
Preparat czyszczący do gaźnika / do przepustnicy / do układu wtryskowego areozol 0,4 l MA 20-A05
Nazwa Preparat czyszczący
przeznaczenie (części, komponenty) do gaźnika do przepustnicy do układu wtryskowego
Postać preparatu aerozol
Pojemność [l] 0,4
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
25.19
zł 22.93
18.64 zł
(57.33 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PROFITOOL
Piana aktywna 1305-01-0026E
Nazwa Piana aktywna
Przeznaczenie (do powierzchni) do karoserii naczepy plandeki podwozia samochody ciężarowe
Usuwa olej smar smołę asfalt ciężkie zabrudzenia tłuszcz zanieczyszczenia powierzchni
Postać preparatu aktywna piana płyn
Waga netto [kg] 10
Opakowanie Pojemnik plastikowy
Biodegradowalny Tak
Koncentrat Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
147.03
zł 133.80
108.78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CERAMIZATOR
Dodatek do oleju przekładniowego ceramiczny do automatycznych skrzyń biegów, benzyna/diesel CB-A
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe
Nazwa Dodatek do oleju
Rodzaj oleju przekładniowy
przeznaczenie (części, komponenty) do automatycznych skrzyń biegów
Zastosowanie (dla czynności) do zabezpieczania do konserwacji do ochrony do profilaktyki
Zastosowanie (korzyści) ochrania rewitalizuje wycisza pracę / hałas zmniejsza tarcie ceramika
Waga [g] 10
Rodzaj paliwa Diesel Benzyna
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
95.62
zł 87.01
70.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TECHNICQLL
Klej do metalu epoksydowy TE E-174 40 G
Nazwa Klej do metalu
Typ epoksydowy
Kolor Szary
Waga netto [g] 40
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
25.66
zł 23.35
18.98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
APP
Pasta polerska lekkościerna 80081316
Nazwa Pasta polerska
Rynek / Przeznaczenie Hobby
Typ lekkościerna
Grupa produktowa Detailing
Pojemność [l] 0,5
Rodzaj maszyny orbitalna (dual) rotacyjna
Narzędzie polerujące gąbka
Zastosowanie do usuwania zarysowań
Opakowanie Butelka plastikowa
Kolor nakrętki Biały
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
92.89
zł 84.53
68.72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
21 z 49
następna