SEAT LEON (5F1) 1.2 TSI
Cena
Producent
Rozmiar
Polecane
Chemia motoryzacyjna SEAT LEON (5F1) 1.2 TSI
A~5010520
TECHNICQLL
Klej do metalu epoksydowy TE E-174 40 G
Nazwa Klej do metalu
Typ epoksydowy
Kolor Szary
Waga netto [g] 40
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
25.66
zł 23.35
18.98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
APP
Pasta polerska lekkościerna 80081316
Nazwa Pasta polerska
Rynek / Przeznaczenie Hobby
Typ lekkościerna
Grupa produktowa Detailing
Pojemność [l] 0,5
Rodzaj maszyny orbitalna (dual) rotacyjna
Narzędzie polerujące gąbka
Zastosowanie do usuwania zarysowań
Opakowanie Butelka plastikowa
Kolor nakrętki Biały
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
92.89
zł 84.53
68.72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ADBL
Pasta polerska wykończeniowa, średniościerna One Cut Pro ADB000653
Nazwa Pasta polerska
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Typ wykończeniowa średniościerna
Grupa produktowa Detailing
Pojemność [l] 0,2
Gradacja P1500
Rodzaj maszyny orbitalna (dual) rotacyjna
Narzędzie polerujące futro gąbka
Zastosowanie do likwidacji hologramów
Opakowanie Butelka plastikowa
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
76.90
zł 73.05
59.39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ULTRACOAT
Preparat do szyb i lusterek bez smug; hydrofobowy Superior Glass 1l UC SG-1000
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Preparat do szyb i lusterek
Pojemność [l] 1
Zastosowanie (dla czynności) do mycia
Postać preparatu płyn
Efekt bez smug hydrofobowy
Zapach Cytrynowy
Koncentrat Nie
Biodegradowalny Tak
Ceramiczny Nie
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
59.99
zł 56.99
46.33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Żółty fluorescencyjny RAV TTC C11 CONC 20L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
491.11
zł 483.75
393.29 zł
(24.19 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CRC
Smar ogólnego zastosowania zabezpieczenie przed korozją 500ml CRC DRY MOLY LUBE IND 400
Nazwa Smar ogólnego zastosowania
Zastosowanie tworzywa sztuczne elementy metalowe
Przeznaczenie zabezpieczenie przed korozją
Pojemność [ml] 500
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
108.35
zł 98.60
80.16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WYNN'S
Dodatek do oleju W47290
Obsługiwane pojazdy pojazdy ciężarowe
Nazwa Dodatek do oleju
Rodzaj oleju silnikowy
przeznaczenie (części, komponenty) do silników pojazdów
Zastosowanie (dla czynności) do płukania
Zastosowanie (korzyści) ochrania zmniejsza zużycie oleju poprawia kompresję poprawia pracę silnika
Usuwa osady oleju nagar
Pojemność [l] 1
Rodzaj paliwa Diesel
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
234.07
zł 213.00
173.17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOTALENERGIES
Koncentrat do chłodnic (G12) Pomarańczowy GLACELF NEOTECH 20L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
729.43
zł 692.96
563.38 zł
(34.65 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ADBL
Mikrofibra Dodger Towel 1szt. ADB000124
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Nie
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 300
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
22.90
zł 21.76
17.69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ADBL
Preparat do szyb i lusterek bez smug 5l ADB000565
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Preparat do szyb i lusterek
Pojemność [l] 5
Zastosowanie (dla czynności) do mycia
Postać preparatu płyn
Efekt bez smug
Zapach Owocowy
Koncentrat Nie
Biodegradowalny Nie
Ceramiczny Nie
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
99.90
zł 94.91
77.16 zł
(18.98 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G12+/G30) Żółty KTT YELLOW 60L RTU HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
671.88
zł 591.25
480.69 zł
(9.85 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOPTUL
Akcesoria do mycia i czyszczenia / Pompka NLAA0020
Nazwa Akcesoria do mycia i czyszczenia Pompka
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
228.41
zł 207.86
168.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LOCTITE
Preparat czyszczący do miski oleju / do pokrywy zaworów / do pompy wody / do silnika areozol 0,4 l LOC SF 7200
Nazwa Preparat czyszczący
przeznaczenie (części, komponenty) do silnika do miski oleju do pompy wody do pokrywy zaworów
Usuwa uszczelki klej silikon
Postać preparatu aerozol
Pojemność [l] 0,4
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
114.16
zł 103.89
84.46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CRC
Smar ogólnego zastosowania 500ml CRC FOOD GREASE FPS 500ML
Nazwa Smar ogólnego zastosowania
Zastosowanie prowadnice łożyska zawiasy elementy metalowe łańcuchy przekładnie zawory złącza
Pojemność [ml] 500
Sposób aplikacji spray
Kolor Biały
Linia Industrial
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
90.32
zł 82.19
66.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MA PROFESSIONAL
Klej uniwersalny w aerozolu areozol 400 ml MA 20-A37
Nazwa Klej uniwersalny
Rodzaj w aerozolu
Postać preparatu aerozol
Przeznaczenie papier tektura drewno tkanina tapicerka
Pojemność [ml] 400
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
50.92
zł 46.33
37.67 zł
(115.82 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PROFITOOL
Uchwyt na ścianę do pasty 1305-01-0005E 1305-01-0007E
Nazwa Uchwyt na ścianę
Przeznaczenie do pasty 1305-01-0005E
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
66.76
zł 60.75
49.39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LOCTITE
Klej do szyb LOC 319 0,5ML
Nazwa Klej
Zastosowanie (dla czynności) do wstecznych lusterek samochodowych
przeznaczenie (części, komponenty) do szyb pojazdów
Opakowanie Tubka
Kolor Bezbarwny
Pojemność [ml] 0,5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
49.78
zł 45.30
36.83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ULTRACOAT
Gąbka do mycia mikrofibra Soft Touch ST-WM
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Rękawica
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Materiał Mikrofibra
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
59.99
zł 56.99
46.33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ADBL
Pasta polerska średniościerna Roller Super Polish ADB000428
Nazwa Pasta polerska
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Typ średniościerna
Grupa produktowa Detailing
Pojemność [l] 0,2
Rodzaj maszyny orbitalna (dual) rotacyjna
Narzędzie polerujące futro gąbka mikrofibra
Zastosowanie do usuwania zarysowań
Opakowanie Butelka plastikowa
Kolor nakrętki Czarny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
51.91
zł 49.31
40.09 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ADBL
Mikrofibra Yellowstone 1szt. ADB000611
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Nie
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 340
Struktura waflowa
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
29.90
zł 28.40
23.09 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SONAX
Rękawica do mycia 1szt. SC-S428200
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Rękawica do mycia
Zestaw Nie
Materiał Mikrofibra
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
41.03
zł 37.34
30.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SONAX
Pasta polerska mocnościerna Profiline Ultimate Cut 06+/3 SC-S239141
Nazwa Pasta polerska
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Typ mocnościerna
Grupa produktowa Detailing Lakierowanie
Pojemność [l] 0,25
Gradacja P1000
Rodzaj maszyny orbitalna (dual) rotacyjna
Narzędzie polerujące gąbka
Zastosowanie do usuwania zarysowań
Opakowanie Butelka plastikowa
Kolor nakrętki Biały
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
94.45
zł 85.95
69.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LOCTITE
Preparat do szyb i lusterek bez smug 0,5l TER VR 105
Rynek / Przeznaczenie Hobby
Nazwa Preparat do szyb i lusterek
Pojemność [l] 0,5
Zastosowanie (dla czynności) do mycia do odtłuszczania
Postać preparatu pianka
Efekt bez smug
Koncentrat Nie
Biodegradowalny Nie
Ceramiczny Nie
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
47.72
zł 43.43
35.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (ECO) Zielony KTT EKO 200L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
2 847.43
zł 2 579.77
2 097.37 zł
(12.90 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TECHNICQLL
Klej uniwersalny epoksydowy kit TE E-136 35 G
Nazwa Klej uniwersalny
Rodzaj epoksydowy
Postać preparatu kit
Przeznaczenie metal mechanika
Kolor Pomarańczowy
Waga netto [g] 35
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
21.71
zł 19.75
16.06 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CRC
Smar ogólnego zastosowania 500ml CRC ALU PASTE IND 500ML
Nazwa Smar ogólnego zastosowania
Zastosowanie elementy metalowe
Pojemność [ml] 500
Linia Industrial
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
87.96
zł 80.04
65.07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ERRECOM
Urządzenie do czyszczenia filtrów DPF ER RK1350
Nazwa Urządzenie do czyszczenia filtrów DPF
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe pojazdy dostawcze
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
943.24
zł 858.34
697.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MA PROFESSIONAL
Preparat czyszczący do turbosprężarki / do zawóru EGR areozol 0,65 l MA 20-A56
Nazwa Preparat czyszczący
przeznaczenie (części, komponenty) do zawóru EGR do turbosprężarki
Usuwa olej ciężkie zabrudzenia osady węgla osady popiołu
Postać preparatu aerozol
Pojemność [l] 0,65
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
27.86
zł 25.35
20.61 zł
(39.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MA PROFESSIONAL
Klej uniwersalny cyjanoakrylowy MA 20-A45
Nazwa Klej uniwersalny
Rodzaj cyjanoakrylowy
Przeznaczenie uniwersalne
Kolor Bezbarwny
Waga netto [g] 10
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
23.76
zł 21.62
17.58 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MA PROFESSIONAL
Preparat do zabezpieczania gwintów 50ml MA 20-A96
Nazwa Preparat do zabezpieczania gwintów
Pojemność [ml] 50
Zabezpieczenie (cecha) przed odkręcaniem
Kolor Niebieski
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
91.33
zł 83.11
67.57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
22 z 49
następna