Filtry


Dostępność


Cena



Producent

Średnica zewnętrzna [mm]

Części znormalizowane 43 DODGE JOURNEY 2.7 FLEXFUEL

A~8300000

W tej grupie nie znaleziono wyników pasujących do wybranego pojazdu:
DODGE JOURNEY 2.7 FLEXFUEL
Aby zobaczyć produkty dla DODGE JOURNEY 2.7 FLEXFUEL wybierz grupę
DODGE JOURNEY 2.7 FLEXFUEL Pozostałe wyniki:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

HC-CARGO
Pierścień wewnętrzny łożyska CAR135237

Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 43
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
3.84 
zł
3.73
3.03 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

HC-CARGO
Pierścień wewnętrzny łożyska CAR232294

Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 43
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
8.81 
zł
8.55
6.95 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz CO12014343B

Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 42 43
Grubość [mm] 8 9
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
11.18 
zł
10.06
8.18 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455015 31x43x10,3 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 31
Średnica zewnętrzna [mm] 43
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
43.35 
zł
43.35
35.24 zł
(21.68 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wałka rozrządu EL906400

Średnica wewnętrzna [mm] 32
Średnica zewnętrzna [mm] 43
Grubość [mm] 7
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.97 
zł
43.66
35.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELRING
Uszczelniacz wałka rozrządu EL591777

Średnica wewnętrzna [mm] 27
Średnica zewnętrzna [mm] 43
Grubość [mm] 9
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
13.96 
zł
13.26
10.78 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELRING
Uszczelniacz wału korbowego EL440730

Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 43
Grubość [mm] 8
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
21.40 
zł
20.33
16.53 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz CO01029727B

Średnica wewnętrzna [mm] 26
Średnica zewnętrzna [mm] 43
Grubość [mm] 8
Materiał HNBR
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
42.48 
zł
40.36
32.81 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

PFI
Łożysko 15x43x13mm 949100-3190 /PFI/

Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 43
Szerokość [mm] 13
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
28.36 
zł
28.36
23.06 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455172 30x43x12 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 43
Do koszyka
(0)
8 szt.
Cena katalogowa  
76.68 
zł
76.68
62.34 zł
(38.34 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz CO01027812B

Średnica wewnętrzna [mm] 19
Średnica zewnętrzna [mm] 43
Grubość [mm] 5
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
16.10 
zł
15.30
12.44 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455016 31x43x12,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 31
Średnica zewnętrzna [mm] 43
Do koszyka
(0)
6 szt.
Cena katalogowa  
60.47 
zł
60.47
49.16 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wałka rozrządu EL508950

Średnica wewnętrzna [mm] 33
Średnica zewnętrzna [mm] 43
Grubość [mm] 6
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
24.56 
zł
23.33
18.97 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CORTECO
Uszczelniacz CO01019307B

Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 43
Grubość [mm] 9.5
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
61.27 
zł
58.20
47.32 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wałka atakującego 27,9x43x7mm ELB12170

Średnica wewnętrzna [mm] 27.9
Średnica zewnętrzna [mm] 43
Grubość [mm] 7
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
34.61 
zł
32.88
26.73 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455134 32x43x10,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 32
Średnica zewnętrzna [mm] 43
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
76.57 
zł
76.57
62.25 zł
(38.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455018 32x43x12,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 32
Średnica zewnętrzna [mm] 43
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
27.61 
zł
27.01
21.96 zł
(13.51 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł