Rozmiar
Dodatki i uszlachetniacze
A~5010521
Bestseller
PARYS
Płyn do chłodnic (G12++/G40/G12+/G30/G12/G30/G13) Żółty PRESTONE COR-GUARD 4L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
72.00
zł 70.57
57.37 zł
(17.64 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L CONC HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
312.35
zł 274.87
223.47 zł
(13.74 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
LIQUI MOLY
Dodatek do benzyny, do czyszczenia, do zapobiegania LIM1971
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe pojazdy dostawcze
Nazwa Dodatek do benzyny
przeznaczenie (części, komponenty) do kolektora dolotowego do wtryskiwacza/y do zaworów do komory spalania
Zastosowanie (objawy) nieprawidłowa praca odkładające się osady
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia do zapobiegania
Zastosowanie (korzyści) poprawia kompresję redukuje emisję spalin poprawia pracę silnika ułatwia rozruch silnika
Usuwa korozję nagar
Rodzaj paliwa Benzyna
Pojemność [l] 0,3
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
74.46
zł 71.56
58.18 zł
(238.53 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 20L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
299.17
zł 271.06
220.37 zł
(13.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Płyn do chłodnic 135/-37°C gotowy do użycia
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
48.98
zł 49.00
39.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
LIQUI MOLY
Dodatek do oleju napędowego, do konserwacji, do ochrony, do zabezpieczania, do zapobiegania LIM2185
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe pojazdy dostawcze
Nazwa Dodatek do oleju napędowego
przeznaczenie (części, komponenty) do silników pojazdów do układu paliwowego
Zastosowanie (objawy) odkładające się osady
Zastosowanie (dla czynności) do zabezpieczania do konserwacji do ochrony do zapobiegania
Zastosowanie (korzyści) zmniejsza zużycie paliwa uelastycznia poprawia pracę silnika zwiększa wydajność stabilizuje pracę zwiększa liczbę cetanową smaruje elementy
Usuwa osady układ paliwowy
Rodzaj paliwa Diesel
Pojemność [l] 0,25
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
68.47
zł 65.80
53.50 zł
(263.20 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
RAVENOL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Żółty fluorescencyjny RAV TTC C11 READY 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
111.75
zł 105.04
85.40 zł
(21.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CERAMIZER
Dodatek do oleju silnikowego ceramiczny do silników pojazdów, benzyna/diesel CERAM CS
Obsługiwane pojazdy pojazdy rolnicze
Nazwa Dodatek do oleju
Rodzaj oleju silnikowy
przeznaczenie (części, komponenty) do silników pojazdów
Zastosowanie (dla czynności) do zabezpieczania do konserwacji do ochrony do profilaktyki
Zastosowanie (korzyści) ochrania rewitalizuje poprawia kompresję wycisza pracę / hałas zmniejsza tarcie ceramika
Waga [g] 4
Rodzaj paliwa Diesel Benzyna
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
120.53
zł 109.68
89.17 zł
(27420.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
LIQUI MOLY
Dodatek do oleju silnikowego do silników pojazdów / do uszczelek / do uszczelniaczy, benzyna/diesel LIM2671
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe
Nazwa Dodatek do oleju
Rodzaj oleju silnikowy
przeznaczenie (części, komponenty) do silników pojazdów do uszczelek/i do uszczelniacza/y
Zastosowanie (dla czynności) do naprawy do rewitalizacji do uszczelnienia
Zastosowanie (korzyści) zmniejsza zużycie oleju wycisza pracę / hałas zapobiega wyciekom oleju
Pojemność [l] 0,3
Rodzaj paliwa Diesel Benzyna
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
86.33
zł 82.96
67.45 zł
(276.53 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Dodatek do oleju przekładniowego do manualnych skrzyń biegów / do mechanizmu różnicowego, benzyna/diesel LIM2652
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe
Nazwa Dodatek do oleju
Rodzaj oleju przekładniowy
przeznaczenie (części, komponenty) do manualnych skrzyń biegów do mechanizmu różnicowego
Zastosowanie (dla czynności) do konserwacji do ochrony
Zastosowanie (korzyści) wycisza pracę / hałas zmniejsza tarcie
Waga [g] 2
Rodzaj paliwa Diesel Benzyna
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
49.10
zł 47.18
38.36 zł
(2359.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Zielony RAV HJC FL22 CONC 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
158.24
zł 148.74
120.93 zł
(29.75 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Dodatek do AD BLUE LIM21838
Nazwa Dodatek do AdBlue
Pojemność [l] 0,25
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
127.98
zł 116.47
94.69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Płyn do chłodnic Zielony FE26581
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
144.41
zł 127.81
103.91 zł
(25.56 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
LIQUI MOLY
Dodatek do oleju silnikowego do silników pojazdów / do skrzyni korbowej, benzyna/diesel LIM8342
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe
Nazwa Dodatek do oleju
Rodzaj oleju silnikowy
przeznaczenie (części, komponenty) do silników pojazdów do skrzyni korbowej
Zastosowanie (dla czynności) do konserwacji do naprawy do ochrony do profilaktyki
Zastosowanie (korzyści) poprawia kompresję wycisza pracę / hałas zmniejsza tarcie
Pojemność [l] 0,3
Rodzaj paliwa Diesel Benzyna
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
70.60
zł 67.85
55.16 zł
(226.17 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Fioletowy FE19400
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G12+/G30
Pojemność [l] 1.5
Kolor Fioletowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
73.04
zł 64.64
52.55 zł
(43.09 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PARYS
Koncentrat do chłodnic (G12++/G40/G12+/G30/G12/G30/G13) Żółty PRESTONE COR-GUARD 4LCONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
124.01
zł 121.52
98.80 zł
(30.38 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski A-C EXPERT-37C 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
196.26
zł 139.74
113.61 zł
(27.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Żółty FE02374
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G11/G48
Pojemność [l] 1.5
Kolor Żółty
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
71.22
zł 63.03
51.24 zł
(42.02 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
LIQUI MOLY
Dodatek do oleju silnikowego do napinaczy hydraulicznych / do popychaczy zaworowych / do silników pojazdów, benzyna/diesel LIM8345
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe
Nazwa Dodatek do oleju
Rodzaj oleju silnikowy
przeznaczenie (części, komponenty) do silników pojazdów do popychaczy zaworowych do napinacza hydraulicznego
Zastosowanie (dla czynności) do konserwacji do naprawy do ochrony
Zastosowanie (korzyści) wycisza pracę / hałas optymalizuje film olejowy
Pojemność [l] 0,3
Rodzaj paliwa Diesel Benzyna
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
67.01
zł 64.40
52.36 zł
(214.67 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Dodatek do benzyny, do czyszczenia, do zapobiegania LIM20453
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe pojazdy dostawcze
Nazwa Dodatek do benzyny
przeznaczenie (części, komponenty) do wtryskiwacza/y do zaworów do układu paliwowego do komory spalania
Zastosowanie (objawy) nieprawidłowa praca odkładające się osady
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia do zapobiegania
Zastosowanie (korzyści) ochrania zmniejsza zużycie paliwa poprawia pracę silnika
Usuwa sadzę korozję nagar
Rodzaj paliwa Benzyna
Pojemność [l] 0,5
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
111.62
zł 107.27
87.21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
LIQUI MOLY
Dodatek do oleju silnikowego do silników pojazdów, benzyna/diesel LIM5200
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe
Nazwa Dodatek do oleju
Rodzaj oleju silnikowy
przeznaczenie (części, komponenty) do silników pojazdów
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia do płukania
Zastosowanie (korzyści) poprawia kompresję poprawia pracę silnika
Usuwa sadzę osady oleju szlam nagar
Pojemność [l] 0,3
Rodzaj paliwa Diesel Benzyna
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
89.41
zł 85.93
69.86 zł
(286.43 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski FE01089
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G11/G48
Pojemność [l] 1.5
Kolor Niebieski
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
66.40
zł 58.76
47.77 zł
(39.17 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Koncentrat do chłodnic (G13) Fioletowy FE38200
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G13
Pojemność [l] 1.5
Kolor Fioletowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
78.01
zł 69.04
56.13 zł
(46.03 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
RAVENOL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Zielony RAV HJC FL22 READY 1,5L
Nazwa Płyn do chłodnic
Typ płynu G11/G48
Pojemność [l] 1.5
Kolor Zielony
Norma MAZDA FL22 FORD VC-10-A FORD WSS-M97B55 HONDA 08CLAG010S0 NISSAN KE90299944 HYUNDAI 00232-19010 HYUNDAI 07100-00200 HYUNDAI 07100-00400 HYUNDAI LONG LIFE COOLANT MAZDA 000077508E20 MAZDA C100CL005A4X MAZDA C122CL005A4X NISSAN KE90299934 SUBARU COOLANT 16218 SUZUKI LONGLIFE COOLANT NISSAN ANTI-FREEZE COOLANT L250
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
45.39
zł 42.67
34.69 zł
(28.45 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
LIQUI MOLY
Dodatek do benzyny, do czyszczenia, do naprawy, do odblokowywania LIM7110
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe pojazdy dostawcze
Nazwa Dodatek do benzyny
przeznaczenie (części, komponenty) do katalizatora
Zastosowanie (objawy) nieprawidłowa praca odkładające się osady
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia do naprawy do odblokowywania
Zastosowanie (korzyści) poprawia pracę silnika zwiększa wydajność spowalnia powstawanie nowych zanieczyszczeń
Usuwa sadzę nagar
Rodzaj paliwa Benzyna
Pojemność [l] 0,3
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
64.01
zł 61.51
50.01 zł
(205.03 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
LIQUI MOLY
Dodatek do oleju układu wspomagania do układu wspomagania kierownicy LIM1099
Nazwa Dodatek do oleju
Rodzaj oleju przekładniowy
przeznaczenie (części, komponenty) do układu wspomagania kierownicy
Zastosowanie (dla czynności) do konserwacji do profilaktyki do uszczelnienia
Zastosowanie (korzyści) ochrania wycisza pracę / hałas uelastycznia
Pojemność [l] 0,035
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
50.82
zł 48.84
39.71 zł
(1395.43 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Dodatek do oleju napędowego, do czyszczenia LIM20452
Nazwa Dodatek do oleju napędowego
przeznaczenie (części, komponenty) do układu paliwowego
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia
Rodzaj paliwa Diesel
Pojemność [l] 0,5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
77.34
zł 74.33
60.43 zł
(148.66 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Dodatek do oleju przekładniowego do automatycznych skrzyń biegów, benzyna/diesel LIM21689
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe
Nazwa Dodatek do oleju
Rodzaj oleju przekładniowy ATF II ATF III
przeznaczenie (części, komponenty) do automatycznych skrzyń biegów
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia do płukania
Zastosowanie (korzyści) uelastycznia poprawia prarcę skrzyni biegów
Usuwa osady oleju szlam nagar
Pojemność [l] 0,3
Rodzaj paliwa Diesel Benzyna
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
96.91
zł 93.14
75.72 zł
(310.47 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Dodatek do oleju silnikowego do silników pojazdów, benzyna/diesel LIM2672
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe
Nazwa Dodatek do oleju
Rodzaj oleju silnikowy
przeznaczenie (części, komponenty) do silników pojazdów
Zastosowanie (dla czynności) do naprawy do uszczelnienia
Zastosowanie (korzyści) poprawia kompresję uelastycznia
Pojemność [l] 0,3
Rodzaj paliwa Diesel Benzyna
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
64.00
zł 61.50
50.00 zł
(205.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Dodatek do oleju silnikowego do silników pojazdów RAV ENGINE CLEANER 300ML
Obsługiwane pojazdy pojazdy budowlane pojazdy ciężarowe pojazdy osobowe pojazdy rolnicze pojazdy użytkowe pojazdy dostawcze
Nazwa Dodatek do oleju
Rodzaj oleju silnikowy
przeznaczenie (części, komponenty) do silników pojazdów
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia do płukania
Zastosowanie (korzyści) wydłuża żywotność
Usuwa sadzę szlam smołę nagar
Pojemność [l] 0,3
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
64.62
zł 64.62
52.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
2 z 13
następna