OPEL ANTARA A (L07) 2.2 CDTi
Cena
Producent
Rozmiar
Dodatki i uszlachetniacze OPEL ANTARA A (L07) 2.2 CDTi
A~5010521
FORTE
Dodatek do AD BLUE FORTE J03080
Nazwa Dodatek do AdBlue
Pojemność [l] 0,4
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
137.33
zł 124.97
101.60 zł
(312.43 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Dodatek do benzyny, do ochrony, do profilaktyki, do zapobiegania LIM21421
Obsługiwane pojazdy motocykle pojazdy osobowe
Nazwa Dodatek do benzyny
przeznaczenie (części, komponenty) do wtryskiwacza/y do układu paliwowego
Zastosowanie (objawy) obniżona sprawność paliwo E10
Zastosowanie (dla czynności) do ochrony do zapobiegania do profilaktyki
Zastosowanie (korzyści) poprawia pracę silnika zwiększa wydajność
Usuwa korozję
Rodzaj paliwa Benzyna
Pojemność [l] 0,15
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
44.67
zł 42.93
34.90 zł
(286.20 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ADBLUE/NOXY
Płyn AD BLUE ADBLUE/NOXY 210L
Pojemność [l] 210
Waga netto [kg] 228.9
Norma EURO 5 EURO 6
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
786.07
zł 656.36
533.63 zł
(3.13 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Dodatek do AD BLUE RAV ADBLUE CLEAN PRE 50ML
Nazwa Dodatek do AdBlue
Pojemność [l] 0,05
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
76.41
zł 76.41
62.12 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Dodatek do oleju silnikowego do silników motocyklowych, benzyna MTL 110878
Obsługiwane pojazdy motocykle
Nazwa Dodatek do oleju
Rodzaj oleju silnikowy
przeznaczenie (części, komponenty) do silników motocyklowych
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia do płukania
Zastosowanie (korzyści) rewitalizuje poprawia pracę silnika
Usuwa osady oleju szlam nagar
Pojemność [l] 0,2
Rodzaj paliwa Benzyna
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
64.02
zł 64.00
52.03 zł
(320.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 12 SZTUK
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) x 12szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
220.65
zł 200.13
162.71 zł
(16.68 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Płyn do chłodnic (G12+) Fioletowy FE172009
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
36.86
zł 32.62
26.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Zielony RAV HJC FL22 READY 20L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
381.51
zł 375.79
305.52 zł
(18.79 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Żółty fluorescencyjny RAV TTC C11 READY 1,5L
Nazwa Płyn do chłodnic
Typ płynu G11/G48
Pojemność [l] 1.5
Kolor Żółty fluorescencyjny
Norma JIS K 2234 MAN 324 NF CHRYSLER MS 7170 ÖNORM V5123 UNE 25-361 ASTM D2570 ASTM D1384 CUNA NC 956-16 AFNOR NF R 15-601 ASTM D3306 FORD WSS-M97B51-A ASTM D6210 Type 1-FF ASTM D2809 FIAT PARAFLU 11 ASTM D4985 IVECO 18-1830 FIAT 9.55523 SAE J1034 BS 6580 VW TL 774-C
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
43.84
zł 41.20
33.50 zł
(27.47 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FORTE
Dodatek do oleju napędowego, do czyszczenia, do odblokowywania, do zapobiegania FORTE J44911
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe pojazdy dostawcze
Nazwa Dodatek do oleju napędowego
przeznaczenie (części, komponenty) do wtryskiwacza/y
Zastosowanie (objawy) odkładające się laki odkładające się osady
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia do zapobiegania do odblokowywania
Zastosowanie (korzyści) poprawia pracę silnika zwiększa wydajność stabilizuje pracę
Usuwa sadzę nagar
Rodzaj paliwa Diesel
Pojemność [l] 0,4
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
137.33
zł 124.97
101.60 zł
(312.43 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FORTE
Dodatek do oleju silnikowego do popychaczy hydraulicznych / do silników pojazdów, benzyna/diesel FORTE J40511
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe
Nazwa Dodatek do oleju
Rodzaj oleju silnikowy
przeznaczenie (części, komponenty) do silników pojazdów do popychaczy hydraulicznych
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia do płukania
Zastosowanie (korzyści) rewitalizuje poprawia pracę silnika
Usuwa osady oleju szlam nagar
Pojemność [l] 0,4
Rodzaj paliwa Diesel Benzyna
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
175.15
zł 159.38
129.58 zł
(398.45 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Dodatek do oleju napędowego LIM5155
Nazwa Dodatek do oleju napędowego
Rodzaj paliwa Diesel
Pojemność [l] 5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
550.72
zł 529.24
430.28 zł
(105.85 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Dodatek do oleju przekładniowego do manualnych skrzyń biegów, benzyna/diesel LIM1042
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe
Nazwa Dodatek do oleju
Rodzaj oleju przekładniowy
przeznaczenie (części, komponenty) do manualnych skrzyń biegów
Zastosowanie (dla czynności) do naprawy do uszczelnienia
Zastosowanie (korzyści) zapobiega wyciekom oleju
Pojemność [l] 0,05
Rodzaj paliwa Diesel Benzyna
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
59.20
zł 56.89
46.25 zł
(1137.80 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Dodatek do benzyny, do czyszczenia, do ochrony LIM8356
Nazwa Dodatek do benzyny
przeznaczenie (części, komponenty) do wtryskiwacza/y do układu paliwowego
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia do ochrony
Zastosowanie (korzyści) poprawia pracę silnika zwiększa wydajność
Usuwa korozję wodę
Rodzaj paliwa Benzyna
Pojemność [l] 0,3
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
69.94
zł 67.21
54.64 zł
(224.03 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Koncentrat do chłodnic Żółty VAL MV COOLANT CON 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
194.52
zł 174.09
141.54 zł
(34.82 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Płyn AD BLUE FE171331
Pojemność [l] 3,5
Waga netto [kg] 3.82
Norma EURO 5 EURO 6
Jednostka sprzedaży 1 szt.
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
148.74
zł 145.77
118.51 zł
(41.65 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Dodatek do oleju napędowego, do czyszczenia DIESEL SYSTEM CLEANER
przeznaczenie (części, komponenty) do wtryskiwacza/y do układu paliwowego
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia
Pojemność [l] 0,3
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
58.04
zł 52.82
42.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Dodatek do oleju silnikowego do silników motocyklowych, benzyna LIM21717 0.25L ENGINE FL
Obsługiwane pojazdy motocykle
Nazwa Dodatek do oleju
Rodzaj oleju silnikowy
przeznaczenie (części, komponenty) do silników motocyklowych
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia do płukania
Zastosowanie (korzyści) rewitalizuje poprawia pracę silnika
Usuwa osady oleju szlam nagar
Pojemność [l] 0,25
Rodzaj paliwa Benzyna
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
45.51
zł 45.51
37.00 zł
(182.04 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Płyn do chłodnic Żółty VAL MV COOLANT RTU 1L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
38.28
zł 34.26
27.85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Dodatek do oleju napędowego, do czyszczenia, do konserwacji, do ochrony, do zabezpieczania LIM21786
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe
przeznaczenie (części, komponenty) do wtryskiwacza/y do układu paliwowego
Zastosowanie (objawy) odkładające się kleje odkładające się żywice odkładające się laki
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia do zabezpieczania do konserwacji do ochrony
Zastosowanie (korzyści) ochrania zwiększa wydajność wydłuża żywotność
Usuwa osady układ paliwowy
Rodzaj paliwa Benzyna LPG
Pojemność [l] 0,3
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
74.45
zł 71.55
58.17 zł
(238.50 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski VAL OEM ADV AFC48 RTU 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
159.97
zł 143.17
116.40 zł
(28.63 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Koncentrat do chłodnic Czerwony VAL MV COOLANT RED CON 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
185.13
zł 165.69
134.71 zł
(33.14 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ELF
Płyn do układu chłodzenia MOTO COOLANT ORGANIC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
45.50
zł 45.50
36.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Płyn do chłodnic Żółty VAL MV COOLANT RTU 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
168.34
zł 150.66
122.49 zł
(30.13 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Płyn do chłodnic (G12+/G30) Czerwony A-C OPTIMAL 1L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
53.71
zł 38.24
31.09 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Dodatek do benzyny, do czyszczenia MTL 108122
przeznaczenie (części, komponenty) do układu paliwowego
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia
Rodzaj paliwa Benzyna
Pojemność [l] 0,3
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
49.70
zł 45.23
36.77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Płyn do chłodnic (G13) Fioletowy FE172016
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
116.05
zł 102.70
83.50 zł
(20.54 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Dodatek do oleju napędowego, do czyszczenia, do naprawy, do zapobiegania LIM8340
Nazwa Dodatek do oleju napędowego
przeznaczenie (części, komponenty) do wtryskiwacza/y do komory spalania
Zastosowanie (objawy) dymienie odkładające się laki odkładające się osady
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia do naprawy do zapobiegania
Zastosowanie (korzyści) uelastycznia redukuje emisję spalin poprawia pracę silnika zmniejsza zadymienie
Usuwa sadzę osady oleju nagar
Rodzaj paliwa Diesel
Pojemność [l] 0,15
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
46.33
zł 44.53
36.20 zł
(296.87 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Dodatek do oleju napędowego, do czyszczenia, do ochrony RAV DIESEL CLEAN EXT 300M
Obsługiwane pojazdy pojazdy budowlane wózki widłowe pojazdy ciężarowe pojazdy rolnicze pojazdy użytkowe pojazdy dostawcze
Nazwa Dodatek do oleju napędowego
przeznaczenie (części, komponenty) do układu paliwowego
Zastosowanie (objawy) nieprawidłowa praca obniżona sprawność
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia do ochrony
Zastosowanie (korzyści) wycisza pracę / hałas zmniejsza zużycie paliwa stabilizuje pracę
Usuwa osady układ paliwowy
Rodzaj paliwa Diesel
Pojemność [l] 0,3
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
62.24
zł 62.24
50.60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
REVLINE MOTO
Płyn do chłodnic REVLINE 135/-37°C gotowy do użycia
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
29.00
zł 29.00
23.58 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
5 z 13
następna