Rozmiar
Dodatki i uszlachetniacze
A~5010521
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Żółty fluorescencyjny RAV TTC C11 CONC 20L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
491.11
zł 483.75
393.29 zł
(24.19 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WYNN'S
Dodatek do oleju W47290
Obsługiwane pojazdy pojazdy ciężarowe
Nazwa Dodatek do oleju
Rodzaj oleju silnikowy
przeznaczenie (części, komponenty) do silników pojazdów
Zastosowanie (dla czynności) do płukania
Zastosowanie (korzyści) ochrania zmniejsza zużycie oleju poprawia kompresję poprawia pracę silnika
Usuwa osady oleju nagar
Pojemność [l] 1
Rodzaj paliwa Diesel
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
234.07
zł 213.00
173.17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOTALENERGIES
Koncentrat do chłodnic (G12) Pomarańczowy GLACELF NEOTECH 20L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
729.43
zł 692.96
563.38 zł
(34.65 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G12+/G30) Żółty KTT YELLOW 60L RTU HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
671.88
zł 591.25
480.69 zł
(9.85 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (ECO) Zielony KTT EKO 200L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
2 847.43
zł 2 579.77
2 097.37 zł
(12.90 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ADBLUE/NOXY
Płyn AD BLUE ADBLUE/NOXY 1000L IBC
Pojemność [l] 1000
Waga netto [kg] 1090
Norma EURO 5 EURO 6
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
3 399.23
zł 3 398.88
2 763.32 zł
(3.40 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MA PROFESSIONAL
Dodatek do oleju silnikowego do silników pojazdów, benzyna/diesel MA 20-B28
Nazwa Dodatek do oleju
Rodzaj oleju silnikowy
przeznaczenie (części, komponenty) do silników pojazdów
Zastosowanie (dla czynności) do zabezpieczania do konserwacji do ochrony do profilaktyki
Zastosowanie (korzyści) ochrania rewitalizuje poprawia kompresję wycisza pracę / hałas zmniejsza tarcie ceramika
Pojemność [l] 0,3
Rodzaj paliwa Diesel Benzyna
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
59.06
zł 53.75
43.70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FORTE
Dodatek do AD BLUE FORTE J03090
Nazwa Dodatek do AdBlue
Pojemność [l] 2
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
573.65
zł 522.02
424.41 zł
(261.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CERAMIZER
Dodatek do oleju przekładniowego ceramiczny do manualnych skrzyń biegów, diesel CERAM CB-A
Obsługiwane pojazdy pojazdy rolnicze
Nazwa Dodatek do oleju
Rodzaj oleju przekładniowy
przeznaczenie (części, komponenty) do manualnych skrzyń biegów
Zastosowanie (dla czynności) do zabezpieczania do konserwacji do ochrony do profilaktyki
Zastosowanie (korzyści) ochrania rewitalizuje wycisza pracę / hałas zmniejsza tarcie ceramika
Waga [g] 4.5
Rodzaj paliwa Diesel
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
173.93
zł 158.28
128.68 zł
(3597.27 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Stabilizator do benzyny, do konserwacji, do ochrony, do profilaktyki, do zabezpieczania, do zapobiegania LIM3041 0.25L FUEL ADD
Obsługiwane pojazdy motocykle quady skutery skutery śnieżne
Nazwa Dodatek do benzyny
przeznaczenie (części, komponenty) do silników motocyklowych do układu paliwowego
Zastosowanie (objawy) utlenianie paliwa starzenie paliwa korozja
Zastosowanie (dla czynności) do zabezpieczania do konserwacji do ochrony do zapobiegania do profilaktyki
Zastosowanie (korzyści) ochrania wydłuża żywotność
Usuwa korozję osady układ paliwowy wodę
Rodzaj paliwa Benzyna
Pojemność [l] 0,25
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
64.00
zł 64.00
52.03 zł
(256.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 60L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
831.65
zł 753.47
612.58 zł
(12.56 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SILKOLENE
Dodatek do oleju silnikowego do silników motocyklowych, benzyna ENGINE FLUSH SILKOLENE
Obsługiwane pojazdy motocykle
Nazwa Dodatek do oleju
Rodzaj oleju silnikowy
przeznaczenie (części, komponenty) do silników motocyklowych
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia do płukania
Zastosowanie (korzyści) rewitalizuje poprawia pracę silnika
Usuwa osady oleju korozję szlam nagar
Pojemność [l] 0,10
Rodzaj paliwa Benzyna
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
39.96
zł 39.96
32.49 zł
(399.60 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CARTECHNIC
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski CART999 1,5L
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G11/G48
Pojemność [l] 1.5
Kolor Niebieski
Norma JIS K 2234 AFNOR NF R 15-601 TYPE 1 UNE 26-361 ÖNORM V5123 AS 2108 CUNA NC 956-16 ASTM D3306 ASTM D4985 SAE J1034 BS 6580
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
34.19
zł 29.06
23.63 zł
(19.37 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Żółty fluorescencyjny RAV TTC C11 READY 20L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
363.94
zł 358.48
291.45 zł
(17.92 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G12+/G30) Żółty KTT YELLOW 200L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
1 858.51
zł 1 688.43
1 372.71 zł
(8.44 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G12+/G30) Żółty KTT YELLOW 200L RTU HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
1 884.64
zł 1 664.39
1 353.16 zł
(8.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 60L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
926.55
zł 839.45
682.48 zł
(13.99 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WYNN'S
Dodatek do benzyny, Dodatek do oleju napędowego W71896
Obsługiwane pojazdy pojazdy ciężarowe
Nazwa Dodatek do benzyny Dodatek do oleju napędowego
przeznaczenie (części, komponenty) do gaźnika do układu paliwowego
Zastosowanie (objawy) woda w układzie
Usuwa wodę
Rodzaj paliwa Diesel Benzyna
Pojemność [l] 5
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
552.26
zł 502.55
408.58 zł
(100.51 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CERAMIZER
Dodatek do oleju silnikowego ceramiczny do silników pojazdów, benzyna CERAM CM-2T
Obsługiwane pojazdy pojazdy / sprzęt ogrodowy pojazdy osobowe
Nazwa Dodatek do oleju
Rodzaj oleju silnikowy
przeznaczenie (części, komponenty) do silników pojazdów
Zastosowanie (dla czynności) do zabezpieczania do konserwacji do ochrony do profilaktyki
Zastosowanie (korzyści) ochrania rewitalizuje poprawia kompresję wycisza pracę / hałas zmniejsza tarcie ceramika
Waga [g] 4
Rodzaj paliwa Benzyna
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
62.46
zł 56.84
46.21 zł
(14210.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Płyn do chłodnic LIQUI MOLY do czyszczenia układu chłodzącego
Nazwa Płyn do chłodnic
Pojemność [l] 0.15
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
41.82
zł 41.82
34.00 zł
(278.80 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Płyn do chłodnic Żółty VAL MV COOLANT RTU 20L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
527.35
zł 516.81
420.17 zł
(25.84 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FORTE
Dodatek do benzyny, do czyszczenia, do konserwacji, do ochrony, do zabezpieczania, do zapobiegania FORTE J42111
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe pojazdy dostawcze
Nazwa Dodatek do benzyny
przeznaczenie (części, komponenty) do zaworów do układu paliwowego do katalizatora do filtra GPF do komory spalania
Zastosowanie (objawy) utlenianie paliwa odkładające się laki odkładające się osady
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia do zabezpieczania do konserwacji do ochrony do zapobiegania
Zastosowanie (korzyści) zmniejsza zużycie paliwa smaruje elementy
Usuwa osady oleju korozję wodę
Rodzaj paliwa Benzyna
Pojemność [l] 0,4
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
124.73
zł 113.50
92.28 zł
(283.75 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CERAMIZATOR
Dodatek do oleju silnikowego ceramiczny do silników pojazdów, diesel CS-D ONE
Obsługiwane pojazdy pojazdy osobowe
Nazwa Dodatek do oleju
Rodzaj oleju silnikowy
przeznaczenie (części, komponenty) do silników pojazdów
Zastosowanie (dla czynności) do zabezpieczania do konserwacji do ochrony do profilaktyki
Zastosowanie (korzyści) ochrania rewitalizuje poprawia kompresję wycisza pracę / hałas zmniejsza tarcie ceramika
Waga [g] 10
Rodzaj paliwa Diesel
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
84.60
zł 76.99
62.59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Płyn do chłodnic Zielony FE26582
Nazwa Płyn do chłodnic
Pojemność [l] 25
Kolor Zielony
Norma RENAULT Glaceol RX type D
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
526.97
zł 516.43
419.86 zł
(20.66 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Fioletowy RAV OTC C12+ CONC 208L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
4 411.09
zł 4 344.93
3 532.46 zł
(20.89 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SILKOLENE
Płyn do chłodnic Wyścigowy dodatek antykorozyjny do chłodnic, dozowanie 3-5%
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
183.95
zł 183.95
149.55 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FORTE
Dodatek do oleju silnikowego do silników pojazdów / do skrzyni korbowej, diesel FORTE J40135
Obsługiwane pojazdy pojazdy ciężarowe
Nazwa Dodatek do oleju
Rodzaj oleju silnikowy
przeznaczenie (części, komponenty) do silników pojazdów do skrzyni korbowej
Zastosowanie (dla czynności) do czyszczenia do płukania
Zastosowanie (korzyści) rewitalizuje poprawia pracę silnika
Usuwa osady oleju szlam nagar
Pojemność [l] 1
Rodzaj paliwa Diesel
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
331.37
zł 301.55
245.16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Żółty fluorescencyjny RAV TTC C11 READY 208L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
3 127.64
zł 3 080.73
2 504.66 zł
(14.81 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (EXTREME) Żółty KTT RACECOOL 5L RTU SET
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
241.17
zł 218.74
177.84 zł
(10.94 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Płyn do chłodnic (G11/G48) Różowy HD NITRATE FREE RTU 208L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
3 896.96
zł 3 896.57
3 167.94 zł
(18.73 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
8 z 13
następna