FORD KA (RU8) 1.2
Filtry
Cena
Producent
Miejsce zabudowy
Średnica felgi [cal]
Materiał
Średnica [mm]
Kołpak MAMMOOTH FORD KA (RU8) 1.2
A~5010164~91988
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła Czarny 15" zestaw 4szt. MMT A112 2045B 15"
Średnica felgi [cal] 15
Kolor Czarny
Materiał Plastik
Model Optic
Zestaw Tak
Cena katalogowa  
110.50
zł 97.24
79.06 zł
(24.31 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła Czarny/Srebrny 16" zestaw 4szt. MMT A112 2044D 16"
Średnica felgi [cal] 16
Kolor Czarny Srebrny
Materiał Plastik
Model Volare
Zestaw Tak
Cena katalogowa  
139.42
zł 122.69
99.75 zł
(30.67 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła Srebrny 15" zestaw 4szt. MMT A112 2042 15"
Średnica felgi [cal] 15
Kolor Srebrny
Materiał Plastik
Model Vento
Zestaw Tak
Cena katalogowa  
104.24
zł 91.73
74.58 zł
(22.93 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła Czarny 14" zestaw 4szt. MMT A112 2045B 14"
Średnica felgi [cal] 14
Kolor Czarny
Materiał Plastik
Model Optic
Zestaw Tak
Cena katalogowa  
104.24
zł 91.73
74.58 zł
(22.93 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła Srebrny 15" zestaw 4szt. MMT A112 2041 15"
Średnica felgi [cal] 15
Kolor Srebrny
Materiał Plastik
Model Snake
Zestaw Tak
Cena katalogowa  
104.24
zł 91.73
74.58 zł
(22.93 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MAMMOOTH
Kołpak 22,5" MMT A112 0031HD
Miejsce zabudowy Przód
Średnica felgi [cal] 22.5
Materiał Stal nierdzewna
Średnica [mm] 433
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
123.17
zł 105.93
86.12 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Kołpak 22,5" MMT A112 0032HD
Miejsce zabudowy Tył
Średnica felgi [cal] 22.5
Materiał Stal nierdzewna
Średnica [mm] 280
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
185.77
zł 159.76
129.89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Kołpak 22,5" MMT A112 0030HD
Miejsce zabudowy Tył
Średnica felgi [cal] 22.5
Materiał Stal nierdzewna
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
237.51
zł 204.27
166.07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Kołpak 22,5" MMT A112 0033HD
Miejsce zabudowy Tył
Średnica felgi [cal] 22.5
Materiał Stal nierdzewna
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
156.39
zł 134.50
109.35 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł