Kołpak ozdobny koła PETERS
A~5010164~1436
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła Czarny 14" zestaw 4szt. MMT A112 2045B 14"
Średnica felgi [cal] 14
Kolor Czarny
Materiał Plastik
Model Optic
Zestaw Tak
Cena katalogowa  
104.24
zł 91.73
74.58 zł
(22.93 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła Czarny/Srebrny 16" zestaw 4szt. MMT A112 2044D 16"
Średnica felgi [cal] 16
Kolor Czarny Srebrny
Materiał Plastik
Model Volare
Zestaw Tak
Cena katalogowa  
139.42
zł 122.69
99.75 zł
(30.67 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła Srebrny 15" zestaw 4szt. MMT A112 2041 15"
Średnica felgi [cal] 15
Kolor Srebrny
Materiał Plastik
Model Snake
Zestaw Tak
Cena katalogowa  
104.24
zł 91.73
74.58 zł
(22.93 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła Czarny 15" zestaw 4szt. MMT A112 2045B 15"
Średnica felgi [cal] 15
Kolor Czarny
Materiał Plastik
Model Optic
Zestaw Tak
Cena katalogowa  
110.50
zł 97.24
79.06 zł
(24.31 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła Srebrny 15" zestaw 4szt. MMT A112 2042 15"
Średnica felgi [cal] 15
Kolor Srebrny
Materiał Plastik
Model Vento
Zestaw Tak
Cena katalogowa  
104.24
zł 91.73
74.58 zł
(22.93 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PETERS
Kołpak ozdobny koła 007.041-20
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
44.90
zł 37.71
30.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PETERS
Kołpak ozdobny koła Czarny 1szt. 037.080-00
Miejsce zabudowy Przód
Kolor Czarny
Materiał Stal
Średnica [mm] 335
Rodzaj Pusty
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
295.40
zł 248.13
201.73 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PETERS
Kołpak ozdobny koła Srebrny 1szt. 017.202-20
Miejsce zabudowy Przód
Kolor Srebrny
Materiał Stal
Średnica [mm] 335
Rodzaj Pusty
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
156.35
zł 131.33
106.77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PETERS
Kołpak ozdobny koła Czarny 017.201-00
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Kolor Czarny
Materiał Stal
Średnica [mm] 275
Rodzaj Pusty
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
226.59
zł 189.20
153.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PETERS
Kołpak ozdobny koła 017.200-00
Materiał Stal
Średnica [mm] 205
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
135.04
zł 113.43
92.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł