Kołpak ozdobny koła
A~5010164~1436
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła Czarny/Srebrny 16" zestaw 4szt. MMT A112 2044D 16"
Średnica felgi [cal] 16
Kolor Czarny Srebrny
Materiał Plastik
Model Volare
Zestaw Tak
Cena katalogowa  
139.42
zł 122.69
99.75 zł
(30.67 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła Czarny 14" zestaw 4szt. MMT A112 2045B 14"
Średnica felgi [cal] 14
Kolor Czarny
Materiał Plastik
Model Optic
Zestaw Tak
Cena katalogowa  
104.24
zł 91.73
74.58 zł
(22.93 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła Srebrny 15" zestaw 4szt. MMT A112 2042 15"
Średnica felgi [cal] 15
Kolor Srebrny
Materiał Plastik
Model Vento
Zestaw Tak
Cena katalogowa  
104.24
zł 91.73
74.58 zł
(22.93 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła Srebrny 15" zestaw 4szt. MMT A112 2041 15"
Średnica felgi [cal] 15
Kolor Srebrny
Materiał Plastik
Model Snake
Zestaw Tak
Cena katalogowa  
104.24
zł 91.73
74.58 zł
(22.93 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła Czarny 15" zestaw 4szt. MMT A112 2045B 15"
Średnica felgi [cal] 15
Kolor Czarny
Materiał Plastik
Model Optic
Zestaw Tak
Cena katalogowa  
110.50
zł 97.24
79.06 zł
(24.31 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła Czarny MMT A112 0069HD
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Kolor Czarny
Materiał Stal
Średnica [mm] 275
Rodzaj Pusty
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
94.87
zł 81.59
66.33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
COVIND
Kołpak ozdobny koła 240/710
Miejsce zabudowy Przód
Średnica [mm] 420
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
82.13
zł 72.27
58.76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła 16" MMT A112 0047HD
Miejsce zabudowy Tył
Średnica felgi [cal] 16
Materiał Stal nierdzewna
Średnica [mm] 442
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
214.56
zł 184.52
150.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PETERS
Kołpak ozdobny koła 007.041-20
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
44.90
zł 37.71
30.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła 17,5" MMT A112 0019HD
Średnica felgi [cal] 17.5
Materiał Stal nierdzewna
Rodzaj Pełny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
88.93
zł 76.48
62.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła MMT A112 0051HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
27.29
zł 23.47
19.08 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
COVIND
Kołpak ozdobny koła 060/705
Miejsce zabudowy Przód
Materiał Plastik
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
89.09
zł 78.40
63.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła 22,5" 1szt. MMT A112 0003HD
Miejsce zabudowy Tył
Średnica felgi [cal] 22.5
Materiał Stal nierdzewna
Średnica [mm] 590
Rodzaj Płaski
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
186.68
zł 160.54
130.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BPART
Kołpak ozdobny koła BPIV278934-M3624
Miejsce zabudowy Przód
Materiał Plastik
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
30.01
zł 26.41
21.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
COVIND
Kołpak ozdobny koła C39/700
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
49.66
zł 43.70
35.53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła 17,5" MMT A112 0017HD
Miejsce zabudowy Tył
Średnica felgi [cal] 17.5
Materiał Stal nierdzewna
Rodzaj Płaski
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
143.87
zł 123.73
100.59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
COVIND
Kołpak ozdobny koła 240/700
Średnica [mm] 400
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
86.41
zł 76.04
61.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OE PEUGEOT
Kołpak ozdobny koła 98136143VV
Średnica felgi [cal] 15
Kolor Srebrny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
80.39
zł 80.39
65.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła 22,5" MMT A112 0034HD
Miejsce zabudowy Tył
Średnica felgi [cal] 22.5
Materiał Stal nierdzewna
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
218.51
zł 187.92
152.78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła 17,5" MMT A112 0038HD
Miejsce zabudowy Tył
Średnica felgi [cal] 17.5
Materiał Stal nierdzewna
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
149.54
zł 128.61
104.56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OE FIAT
Kołpak ozdobny koła 735626312
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
54.92
zł 54.92
44.65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła 22,5" MMT A112 0010HD
Miejsce zabudowy Tył
Średnica felgi [cal] 22.5
Materiał Stal nierdzewna
Rodzaj Wklęsły
Mocowanie Z mocowaniem
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
423.23
zł 363.98
295.92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła 19,5" MMT A112 0015HD
Miejsce zabudowy Przód
Średnica felgi [cal] 19.5
Materiał Stal nierdzewna
Rodzaj Wypukły
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
190.48
zł 163.81
133.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
COVIND
Kołpak ozdobny koła 038/705
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
82.24
zł 72.37
58.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
COVIND
Kołpak ozdobny koła 038/710
Miejsce zabudowy Przód
Średnica [mm] 245
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
88.50
zł 77.88
63.32 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła 17,5" MMT A112 0018HD
Miejsce zabudowy Przód
Średnica felgi [cal] 17.5
Materiał Stal nierdzewna
Rodzaj Wypukły
Mocowanie Z mocowaniem
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
143.87
zł 123.73
100.59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła 17,5" MMT A112 0044HD
Miejsce zabudowy Przód
Średnica felgi [cal] 17.5
Materiał Stal nierdzewna
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
207.23
zł 178.21
144.89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła 22,5" MMT A112 0022HD
Miejsce zabudowy Przód
Średnica felgi [cal] 22.5
Średnica [mm] 601
Rodzaj Wypukły
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
135.37
zł 116.42
94.65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PETERS
Kołpak ozdobny koła Czarny 1szt. 037.080-00
Miejsce zabudowy Przód
Kolor Czarny
Materiał Stal
Średnica [mm] 335
Rodzaj Pusty
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
295.40
zł 248.13
201.73 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła 17,5" MMT A112 0040HD
Miejsce zabudowy Tył
Średnica felgi [cal] 17.5
Materiał Stal nierdzewna
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
149.54
zł 128.61
104.56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła 22,5" 1szt. MMT A112 0007HD
Miejsce zabudowy Przód
Średnica felgi [cal] 22.5
Materiał Stal nierdzewna
Średnica [mm] 588
Rodzaj Wypukły
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
207.39
zł 178.35
145.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CLAMP
Kołpak ozdobny koła 1szt. UNI-KOL-003
Miejsce zabudowy Przód
Rodzaj Pełny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
84.72
zł 71.17
57.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła 16" 1szt. MMT A112 0012HD
Miejsce zabudowy Przód
Średnica felgi [cal] 16
Materiał Stal nierdzewna
Rodzaj Wypukły
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
190.48
zł 163.81
133.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OE RENAULT
Kołpak ozdobny koła Czarny 16" 40 31 500 31R
Średnica felgi [cal] 16
Kolor Czarny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
119.29
zł 119.29
96.98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła 22,5" MMT A112 0027HD
Miejsce zabudowy Przód
Średnica felgi [cal] 22.5
Materiał Stal nierdzewna
Średnica [mm] 570
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
206.90
zł 177.93
144.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
3 z 5
następna