FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.2
Cena
Producent
Miejsce zabudowy
Strona zabudowy
Średnica felgi [cal]
Kolor
Materiał
Model
Średnica [mm]
Rodzaj
Mocowanie
Zestaw
Średnica zewnętrzna [mm]
Średnica wewnętrzna [mm]
Rozmiar klucza [mm]
Wysokość [mm]
Oferta
Kołpak ozdobny koła FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.2
A~5010164~1436
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła Czarny 14" zestaw 4szt. MMT A112 2045B 14"
Średnica felgi [cal] 14
Kolor Czarny
Materiał Plastik
Model Optic
Zestaw Tak
Cena katalogowa  
104.24
zł 91.73
74.58 zł
(22.93 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła Czarny 15" zestaw 4szt. MMT A112 2045B 15"
Średnica felgi [cal] 15
Kolor Czarny
Materiał Plastik
Model Optic
Zestaw Tak
Cena katalogowa  
110.50
zł 97.24
79.06 zł
(24.31 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła Srebrny 15" zestaw 4szt. MMT A112 2042 15"
Średnica felgi [cal] 15
Kolor Srebrny
Materiał Plastik
Model Vento
Zestaw Tak
Cena katalogowa  
104.24
zł 91.73
74.58 zł
(22.93 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła Srebrny 15" zestaw 4szt. MMT A112 2041 15"
Średnica felgi [cal] 15
Kolor Srebrny
Materiał Plastik
Model Snake
Zestaw Tak
Cena katalogowa  
104.24
zł 91.73
74.58 zł
(22.93 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła Czarny/Srebrny 16" zestaw 4szt. MMT A112 2044D 16"
Średnica felgi [cal] 16
Kolor Czarny Srebrny
Materiał Plastik
Model Volare
Zestaw Tak
Cena katalogowa  
139.42
zł 122.69
99.75 zł
(30.67 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła MMT A112 0075HD
Miejsce zabudowy Tył
Średnica felgi [cal] 16
Materiał Stal nierdzewna
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
383.58
zł 329.87
268.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła Czarny MMT A112 0005HD
Miejsce zabudowy Przód
Kolor Czarny
Materiał Stal
Rodzaj Pusty
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
79.69
zł 68.54
55.72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła 22,5" MMT A112 0029HD
Miejsce zabudowy Przód
Średnica felgi [cal] 22.5
Materiał Stal nierdzewna
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
237.51
zł 204.27
166.07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła 17,5" MMT A112 0043HD
Miejsce zabudowy Tył
Średnica felgi [cal] 17.5
Materiał Stal nierdzewna
Średnica [mm] 461
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
198.40
zł 170.63
138.72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PETERS
Kołpak ozdobny koła Czarny 017.201-00
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Kolor Czarny
Materiał Stal
Średnica [mm] 275
Rodzaj Pusty
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
226.59
zł 189.20
153.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OE RENAULT
Kołpak ozdobny koła 40 31 586 26R
Średnica felgi [cal] 16
Kolor Czarny
Materiał Plastik
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
50.22
zł 50.22
40.83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CLAMP
Kołpak ozdobny koła 1szt. UNI-KOL-001
Miejsce zabudowy Przód
Rodzaj Pusty
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
86.27
zł 72.47
58.92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BPART
Kołpak ozdobny koła BPIV278934-M4452
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
14.90
zł 13.11
10.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła Biały 22,5" 1szt. MMT A112 0016HD
Miejsce zabudowy Przód
Średnica felgi [cal] 22.5
Kolor Biały
Materiał Stal
Średnica [mm] 434
Rodzaj Pusty
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
80.72
zł 69.42
56.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła Szary MMT A112 0004HD
Miejsce zabudowy Przód
Kolor Szary
Materiał Stal
Rodzaj Pusty
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
79.69
zł 68.54
55.72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BPART
Kołpak ozdobny koła Biały 22,5" 1szt. DA1413004
Średnica felgi [cal] 22.5
Kolor Biały
Materiał Plastik
Rodzaj Pełny
Mocowanie Z mocowaniem
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
210.70
zł 172.78
140.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła 17,5" MMT A112 0037HD
Miejsce zabudowy Przód
Średnica felgi [cal] 17.5
Materiał Stal nierdzewna
Średnica [mm] 460
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
149.54
zł 128.61
104.56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BPART
Kołpak ozdobny koła 22,5" 1szt. MER-00825
Średnica felgi [cal] 22.5
Rodzaj Pełny
Mocowanie Z mocowaniem
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
209.21
zł 171.55
139.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła 22,5" MMT A112 0009HD
Miejsce zabudowy Przód
Średnica felgi [cal] 22.5
Materiał Stal nierdzewna
Rodzaj Wypukły
Mocowanie Z mocowaniem
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
Cena katalogowa  
317.39
zł 272.95
221.91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LAMIRO
Kołpak ozdobny koła Biały 22,5" LAM410-02
Średnica felgi [cal] 22.5
Kolor Biały
Rodzaj Płaski
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
Cena katalogowa  
357.56
zł 300.35
244.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OE PEUGEOT
Kołpak ozdobny koła Srebrny 16" 1611985380
Miejsce zabudowy Przód Tył
Średnica felgi [cal] 16
Kolor Srebrny
Materiał Plastik
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
Cena katalogowa  
70.12
zł 70.12
57.01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
4MAX
Kołpak ozdobny koła 7803-05-0119P
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
8.72
zł 8.55
6.95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OE IVECO
Pokrywa piasty koła 504141760
Miejsce zabudowy Przód
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
53.46
zł 48.11
39.11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Kołpak ozdobny koła AUG71862
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
81.65
zł 71.84
58.41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Kołpak ozdobny koła AUG77949
Średnica [mm] 400
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
57.31
zł 50.43
41.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Kołpak ozdobny koła AUG77950
Miejsce zabudowy Przód
Średnica [mm] 420
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
52.87
zł 46.52
37.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Kołpak ozdobny koła AUG77953
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
47.72
zł 41.99
34.14 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BPART
Kołpak ozdobny koła BPIV278934-M6950
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
55.60
zł 48.93
39.78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
COVIND
Kołpak ozdobny koła 038/715
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
114.34
zł 100.61
81.80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła 16" 1szt. MMT A112 0011HD
Miejsce zabudowy Przód
Średnica felgi [cal] 16
Materiał Stal nierdzewna
Rodzaj Wypukły
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
211.61
zł 181.98
147.95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła 17,5" MMT A112 0046HD
Miejsce zabudowy Tył
Średnica felgi [cal] 17.5
Materiał Stal nierdzewna
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
166.19
zł 142.91
116.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła MMT A112 0071HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
12.95
zł 11.14
9.06 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PETERS
Kołpak ozdobny koła 017.200-00
Materiał Stal
Średnica [mm] 205
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
135.04
zł 113.43
92.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
5 z 5