Rozmiar
Koncentrat do chłodnic (typu G11/G48)
A~5010193~92040
Bestseller
PARYS
Płyn do chłodnic (G12++/G40/G12+/G30/G12/G30/G13) Żółty PRESTONE COR-GUARD 4L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
72.00
zł 70.57
57.37 zł
(17.64 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PARYS
Koncentrat do chłodnic (G12++/G40/G12+/G30/G12/G30/G13) Żółty PRESTONE COR-GUARD 4LCONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
124.01
zł 121.52
98.80 zł
(30.38 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PARYS
Koncentrat do chłodnic (G12++/G40/G12+/G30/G12/G30) Żółty PRESTONE COR-GUARD 1LCONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
39.47
zł 38.68
31.45 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CARTECHNIC
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski CART999 1,5L
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G11/G48
Pojemność [l] 1.5
Kolor Niebieski
Norma JIS K 2234 AFNOR NF R 15-601 TYPE 1 UNE 26-361 ÖNORM V5123 AS 2108 CUNA NC 956-16 ASTM D3306 ASTM D4985 SAE J1034 BS 6580
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
34.19
zł 29.06
23.63 zł
(19.37 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FLEETGUARD
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski ES COM EG CONC 20L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
658.38
zł 546.45
444.27 zł
(27.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
GYS
Płyn transferujący ciepło GYS 082212
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
206.05
zł 187.50
152.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 12 SZTUK
HEPU
Koncentrat do chłodnic (G12/G30) x 12szt.
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G12/G30
Pojemność [l] 1.5
Kolor Czerwony
Norma SKODA G 012 A8D A1 SEAT G 012 A8D A1 GM-OPEL 1940 663 VW TL 774-D AUDI G 012 A8D A1 VW G 012 A8D A1 VOLVO 1381080
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
529.70
zł 482.02
391.89 zł
(26.78 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
GYS
Płyn transferujący ciepło GYS 062511
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
423.76
zł 385.62
313.51 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
CARTECHNIC
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski CART999 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
76.14
zł 64.72
52.62 zł
(12.94 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FLEETGUARD
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski ES COM EG CONC 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
148.79
zł 123.50
100.41 zł
(24.70 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FLEETGUARD
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Różowy ES COM OAT EG CONC 20L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
755.70
zł 627.23
509.94 zł
(31.36 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł